Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. A może znajdzie się właściciel.....
  2. Jak miło Was widzieć:) Powodzenia w pracy.
  3. [quote name='Asiaczek']Witamy się i my w Nowym 2013 Roku:) pzdr.[/QUOTE] Mośki chyba jeszcze odsypiają Sylwka;)
  4. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1108/1108601uv4z1kgi5i.gif[/img][/url] Cześć Frycku
  5. [quote name='Asiaczek']Taaaa, zmieniłam dilera i pewnie stad ten napęd;) pzdr.[/QUOTE] Musi być...;)
  6. M&S

    Anioły i Demony

    Dzień dobry Lolka:)
  7. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1684/1684158wmqytkg49l.gif[/img][/url]Dzień dobry
  8. M&S

    Moje Chow Chowy

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1684/1684158wmqytkg49l.gif[/img][/url] Doberek
  9. Dzień dobry [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2294/2294942uv008p7b7n.gif[/img][/url]
  10. M&S

    Sfora Hektora

    [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1108/1108154deo8hm0wi2.gif[/IMG][/URL] Dzień dobry Sforo. U nas niestety szaro, buro.....
  11. [quote name='M&S']Przyszłam wieczorkiem...[/QUOTE] I z rana przyszłam..... Sprawdzałyście, czy moja wpłata doszła?
  12. [quote name='Asiaczek']Jaki za młody....? Na młodziezowy championat się nie załapie...? W czerwcu? Pzdr.[/QUOTE] A po co mu młodzieżowy....? Jak już, to wolę mu zrobić dorosły. I jest jeden zasadniczy powód-Bilety NBP:diabloti:
  13. [quote name='Asiaczek']O tym nie pomyslałam... Ale fakt, jezeli Mania tez sie zjawi, to włosy musowo wysoko upięte:) Patrz, to zupelnie odwrotnie, niz u mnie. Bo mnie od samego rana nosi.... Jakos takiego napędu na 4 kola dostałam, że sama się sobie dziwię, hahaha... pzdr.[/QUOTE] Jesss...bierzesz coś[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2377/2377552r9nfg3ow6g.gif[/img][/url]
  14. [quote name='Asiaczek']Eeeee, tam. W Szwajcarii nie bedzie tak przyjemnie i nastrojowo, jak w Grecji. Uwierz na słowo:) pzdr.[/QUOTE] A tak serio, to nie mam z kim do Grecji jechać...młody za młody, a Aiko jest łysy:mad:
  15. Dzień dobry:)
  16. Doberek [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/855/855870jrtlp3y3dv.gif[/img][/url]
  17. A ja kawusię popijam, bo ciśnienia nie ma.....[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/742/742480mp87kxcxgu.gif[/img][/url]
  18. [quote name='Asiaczek']To dlaczego nie chcesz pojechac ze mną do Grecji, co?:) pzdr.[/QUOTE] Bo nie wiem jak z urlopem itd.itp...i chyba wolę Szwajcarię;)
  19. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url] Buziaki dla sfory;)
  20. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url]
  21. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url] Ptyśku
  22. Heloł Aśko:)
  23. Dzień dobry:) Drapanki dla futrzastych!!!
  24. Aaa, myślałam, że sugerowała, żebyś zdjęła;) Witanko:)
×
×
  • Create New...