[quote name='Asiaczek']O tym nie pomyslałam... Ale fakt, jezeli Mania tez sie zjawi, to włosy musowo wysoko upięte:)
Patrz, to zupelnie odwrotnie, niz u mnie. Bo mnie od samego rana nosi.... Jakos takiego napędu na 4 kola dostałam, że sama się sobie dziwię, hahaha...
pzdr.[/QUOTE]
Jesss...bierzesz coś[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2377/2377552r9nfg3ow6g.gif[/img][/url]