Witamy po Świętach, ale jeszcze w świątecznym nastroju [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_tree][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_tree/Kerstboom2045.gif[/img][/url]
Witanko w poświąteczny ranek [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_star][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_star/6.gif[/img][/url]
Dziękujemy za życzenia i również życzymy Wesołych Świąt
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/720/720246fj3z23xtkq.gif[/img][/url]