[quote name='tulasy']Slash wchodzi w "dorosłośc" Powodzenia malutki, sukcesów wystawowych, dużo szaleństwa ze swoja pańcia i Aiko i dużo atrakcji w codziennym zyciu
Basia[/QUOTE]
Oj Basiu, do dorosłości, to slash będzie wchodził jeszcze długo;)
[quote name='Tekla64']no to samych szczesliwych psich dni mu zyczymy i coby sprawial wiele radosci wam[/QUOTE]
Dziękujemy:multi:
[quote name='Buszki']Wszystkiego najlepszego dla solenizanta.Ależ ten czas leci...
Uprzejmie donoszę,że u nas od rana sypie gęsty,ale drobny śnieżek.A teraz to nawet zawiewa :evil_lol:.[/QUOTE]
Tak, czas leci. Dziękować:lol:
U nas nie może się zdecydowac, czy będzie juz padać, czy za jakiś czas;)
[quote name='Kaaasia']Wszystkiego co najlepsze :new-bday:[/QUOTE]
[quote name='Błyskotka']Wszystkiego najlepszego dla roczniaka :)[/QUOTE]
Dziękuje w imieniu Jubilata:):)