Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witamy się wieczorkiem:)
  2. [quote name='dOgLoV'] wreszcie weekend :multi:[/QUOTE] Taaaaaaaaaaaaaaaak:multi::multi:
  3. [quote name='monika55']Już może dojechał? Czy też macie taką wkurzającą reklamę?:angryy:[/QUOTE] Tak, bardzo wkurzająca.....
  4. To będzie my trzymać kciuki za sprawna sterylkę.
  5. O kurcze, jestem pod wrażeniem. Zdolna ta wasza psica;)
  6. U nas pada śnieg i też wieje.
  7. Tak też bywa, ale będzie lepiej:)
  8. Rozumie, że specjalnie podsyłasz Doktorowi takie specjalne przypadki:evil_lol:
  9. Dobry wieczór:)
  10. Witamy się wieczorkiem:)
  11. M&S

    Moje Chow Chowy

    Ale rosną futrzaki:)
  12. [quote name='tulasy']Slash wchodzi w "dorosłośc" Powodzenia malutki, sukcesów wystawowych, dużo szaleństwa ze swoja pańcia i Aiko i dużo atrakcji w codziennym zyciu Basia[/QUOTE] Oj Basiu, do dorosłości, to slash będzie wchodził jeszcze długo;) [quote name='Tekla64']no to samych szczesliwych psich dni mu zyczymy i coby sprawial wiele radosci wam[/QUOTE] Dziękujemy:multi: [quote name='Buszki']Wszystkiego najlepszego dla solenizanta.Ależ ten czas leci... Uprzejmie donoszę,że u nas od rana sypie gęsty,ale drobny śnieżek.A teraz to nawet zawiewa :evil_lol:.[/QUOTE] Tak, czas leci. Dziękować:lol: U nas nie może się zdecydowac, czy będzie juz padać, czy za jakiś czas;) [quote name='Kaaasia']Wszystkiego co najlepsze :new-bday:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Wszystkiego najlepszego dla roczniaka :)[/QUOTE] Dziękuje w imieniu Jubilata:):)
  13. To faktycznie przypadek kliniczny...., albo doktor ma małe doświadczenie w tym względzie;)
  14. [quote name='stokrotka.af']przepraszam cioteczki, ale nie mam weny jakoś :([/QUOTE] Nie przejmuj się. Głaski dla futrzastego:)
  15. Posażny kawaler;)
  16. I prasować garniturek;)
  17. I ja też mówię Dzień dobry:)
  18. Chyba się zapowiadał, bo słoneczka już nie ma:eviltong: A ja najchętniaj przytuliłabym się do podusi, a tu diuuuupa:diabloti:
  19. M&S

    Sfora Hektora

    A u nas nie pada, jeszcze;) Miłego dnia:)
  20. Witamy się z Migotką:)
  21. Bardzo dobrze, przynajmniej jeden problem z głowy:) Trzymam nieustająco z domki.
×
×
  • Create New...