Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. powodzenia Frycku i Szerokiej drogi :)
  2. Dyrektorski fotel, ma upodobania dziewczyna;)
  3. Będzie dobrze:):)
  4. [quote name='ania z poznania']Tak :loveu:! I to naprawdę świetny, państwo ze Stęszewa, zobaczyli go na FB, no i się zakochali. Jak podrośnie to doadoptują mu kolegę, tak się wzruszyli losem bezdomnych psów i ich ilością.....[/QUOTE] Super, świetnie, fantastycznie:multi::multi: jak dobrze, że są jeszcze tacy ludzie na świecie!!!
  5. Myślę, że spotkanie będzie udane:):)
  6. [quote name='Buszki']Hejka :). Boli jak nie wiem co :placz:.[/QUOTE] Fatalnie:shake:
  7. [quote name='dOgLoV']i ma wszystkie na utrzymaniu ??[/QUOTE] Nie, to my je utrzymujemy...
  8. M&S

    Sfora Hektora

    U nas sypie.
  9. [quote name='Jara']Ma już swój dom!? :)[/QUOTE] Ja też się zapytam:)
  10. Cześć Buszki:) Jak palec?
  11. Dobry wieczór:)
  12. To chyba stanowią dobraną parę;)
  13. [quote name='unikatowydiament']Jakie Wy macie dziewczyny postanowienia noworoczne?:cool3:[/QUOTE] Nie mam:eviltong:
  14. [quote name='shanti']Pisałam że siedzi teraz z kudłaczkiem-połamańcem?[/QUOTE] Chyba nie.
  15. Fajnie, że wyniki są dobre:) pozdrawiamy i Tobie zdrówka życzymy.
  16. [quote name='dOgLoV']Niooo , teraz bede miała nocki więc do 15:30 na pewno będe spała:lol:[/QUOTE] No tak, będziesz musiała być w formie przed pracą.
  17. Jak i tak będzie ciachnięty, to lepiej je zlokalizować. Tak myślę.
  18. Chciałabym to zobaczyć:evil_lol:
  19. [quote name='dOgLoV']:BIG::tort::new-bday: Nejlepszego !!!![/QUOTE] Dziękujemy:):)
  20. Dzień dobry:):)
×
×
  • Create New...