[quote name='ania z poznania']Tak :loveu:! I to naprawdę świetny, państwo ze Stęszewa, zobaczyli go na FB, no i się zakochali. Jak podrośnie to doadoptują mu kolegę, tak się wzruszyli losem bezdomnych psów i ich ilością.....[/QUOTE]
Super, świetnie, fantastycznie:multi::multi: jak dobrze, że są jeszcze tacy ludzie na świecie!!!