Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='wellington']Watpisz moze w umiejetnosci szpikulca przekazania swoim ludziom ze maja do czynienia z bostwem :eviltong:[/QUOTE] Z tym bóstwem to bym nie przesadzała;)
  2. Cześć Frycku, juz piątek:):)
  3. Cześć w piątkowy ranek:) U mnie slisko jak diabli, ale w centrum jest w miarę dobrze. Milego dnia:)
  4. [quote name='AMIGA']No własnie dotykałam i stwierdziłam, że siedzą solidnie jak mur[/QUOTE] To je trochę poruszaj. Buziaki w długie pyszczydło i drapanki za uszkami od nas:):)
  5. Wiatm w piąteczek:lol:
  6. Uprzejmie donoszę Wszem i Wobec, że [B]Quarto vom Taubengarten[/B] znany jako [B]Slash [/B] [I][B][COLOR=#b22222]obchodzi dzisiaj pierwszą rocznicę urodzin:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B][/I][B][COLOR=#006400]Wszystkiego najlepszego malutki!!!!!!!!!!!!!!!! [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1919/1919038r6srf3pmum.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
  7. [quote name='Tekla64']hej w piatek , troche nam sypnelo ale jak kot naplakal a wieje zimnowaty wiaterek dzis moje mimo krotkich klakow na lapach mialy kulki[/QUOTE] U nas też trochę sypało, ale już nie ma śladu. za to wieje. Na mojej wsi ślisko jak nie wiem co...
  8. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/682/682564itygx7yrgh.gif[/img][/url] Dobranoc
  9. [quote name='Shilomaniak']Witamy się, Jutro to już piątek i sobotnio- niedzielny odpoczynek z mokrymi butami. Żyjmy nadzieją o wiośnie/ to już tak niedługo/ i o nowym domku dla kici:multi:. A jak taką prześliczna pogodę znoszą chłopaki, wycierasz towarzystwo po powrocie ze spaceru, czy na kaloryfer , niech schną!:evil_lol:[/QUOTE] Hello:):) Na szczęście jutro piątek, mam nadzieję że ślizgawicy nie będzie.... O tak, niech już będzie wiosna. Im nie przeszkadza, otrzepią się i futra ok. tylko łapy i trochę kłaków na brzuchu do wytarcia. One są szmoczyszczące:eviltong:
  10. Odkurzyć, czy nie odkurzyć..............:roll:
  11. [quote name='Eden']Dobra....kupie jej większą :cool3:[/QUOTE] I to jest właściwe podejście;)
  12. [quote name='eliza_sk']To w takim razie nie do TOZu tylko do SOZu trzeba to zgłosić :evil_lol:[/QUOTE] Na to wygląda:evil_lol:
  13. Raczej niedźwiedź;) Ładny:)
  14. Cześć Dziewczyny:)
  15. Miło cię widzieć:)
  16. Cześć Bobiki:)
  17. Fota super [url]http://img20.imageshack.us/img20/6347/p1100731j.jpg[/url] ale kotecków nie jemy;)
  18. [quote name='kalyna']Ale będzie impreza :mdleje:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  19. To podotykaj mleczaki i zobacz, czy się ruszają, trochę poszarp się z nim tym sznurkiem. Powinny wypaść, bo jak nie, to trzeba będzie wyrwać.
  20. [quote name='marta.k9080']M&S ja zaczęłam jak miałam 14 lat,piłam sobie przez 3 lata po jednej co parę dni,a potem do teraz to czasami 4 dziennie różne:czarna,z mlekiem,latte,mrożona...:-Dale najlepsza czarna z samego rana.Poza tym uwielbiam wszelkie napoje energetyzujące. Ja kawę piję częściej od herbaty, ale napoje są obrzydliwe.
×
×
  • Create New...