[quote name='Shilomaniak']Witamy się,
Jutro to już piątek i sobotnio- niedzielny odpoczynek z mokrymi butami. Żyjmy nadzieją o wiośnie/ to już tak niedługo/ i o nowym domku dla kici:multi:.
A jak taką prześliczna pogodę znoszą chłopaki, wycierasz towarzystwo po powrocie ze spaceru, czy na kaloryfer , niech schną!:evil_lol:[/QUOTE]
Hello:):)
Na szczęście jutro piątek, mam nadzieję że ślizgawicy nie będzie....
O tak, niech już będzie wiosna.
Im nie przeszkadza, otrzepią się i futra ok. tylko łapy i trochę kłaków na brzuchu do wytarcia. One są szmoczyszczące:eviltong: