[quote name='Shilomaniak']A ja jestem chora, w domku cieplutko, wyglądam przez okno a tam tak pięknie biało :roll:[/QUOTE]
Było biało....jest obrzydliwie
[quote name='stokrotka.af']u nas wieje, a ja nie lubię zimnego wiatru buuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE]
Leje, totalna masakra.
Pozdrawiamy:)