Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Sfora Hektora

    Doberek i miłego dnia:)
  2. [quote name='__Lara']No i nic, musimy czekać :/ jedynie co dobre to super domek jaki czeka na sunię, dom z ogrodem. Mam się umówić z Panią na weekend w schronie i pójść na spacer z suńką żeby Pani mogła ją poznać. Może będzie już znany termin sterylki.[/QUOTE] To dobra wiadomość:) [quote name='paula_t']Czyli ta Pani, która twierdziła, że sunia jest Jej się nie pojawiła?[/QUOTE] Może to i lepiej... Cześć śliczna:):)
  3. Dobranoc [url=http://www.picturesanimations.com/dogs_cats][img]http://www.picturesanimations.com/d/dogs_cats/poesenhond18.gif[/img][/url]
  4. No i prawidłowo, zeszli do poziomu Owcy;):)
  5. Ja też zaglądam wieczorkiem:)
  6. No nie mogę chiłka z charciolem...
  7. [quote name='marta.k9080']Myślisz? ja szczerze wątpię w jej stateczność:evil_lol: w niej jest coś szalonego:evil_lol: Pewno każdy tak o swoim psie mysli-ale ja jestem święcie przekonana o jej wyjątkowości:loveu:[/QUOTE] I słusznie myslisz, bo każdy pies jest wyjątkowy:):)
  8. Tak też być może;)
  9. [quote name='dOgLoV']Ja mu dam kolacyjkę :mad: gdyby tu nie mieszkała tesciowa to bym go juz na pewno nie wpuściła:shake: ale ona chce go koniecznie zjeb...ć :diabloti: Ale Ibri jest bezczelna , siedzę sobie na tapczanie , Sebek przed kompem a ona weszła na legowisko i juz przycupła żeby się wysikać , krzyknełam "Ibri nie" a Sebastian jak sie rzucił na szczupaka to nie zdążyła nasikac ani kropeleczki :diabloti:[/QUOTE] No już dobrze, złość piękności szkodzi:eviltong: Oj ta Ibri:mad:
  10. Ja będę mogła wpłacić w przyszłym tygodniu
  11. Szykuj kolację i ciepłą herbatkę:evil_lol:
  12. [quote name='marta.k9080']nieee ona zawsze będzie moim dzikim szczeniorem:loveu: jakoś nie umiem wyobrazić sobie poważnej,spokojnej Lunki.[/QUOTE] Nawet nie zauważysz kiedy będzie stateczną dziewczynką, co nie znaczy, że nie będzie już głupawek.
  13. Dobry wieczór:) Zasypało Was?
  14. [quote name='Angi']Hej kolęda, kolęda! :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie miałam to powiedzieć;)
  15. Starzeje sie dziewczyna;)
  16. Czy są jakieś wiadomości ze schroniska?
  17. [quote name='eliza_sk'] Pani z Ostródy ws. Pati ... totalna beznadzieja - mimo posiadania dwóch chartów. Dziś zadzwoniła i chyba mowiłyśmy w innym języku, pierwszy charciol jej zwiał, znalazła go postrzelonego, a teraz pyta mnie jak ja sobie wyobrażam, że będzie z chartem po łące na smyczy chodzić ... Szukamy dalej.[/QUOTE] Może biegać z chartem po łące;)
  18. on lata:evil_lol: [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_6446.jpg[/url] Jakie gustowne ubranko:) potarganiec;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_6450.jpg[/url]
  19. [quote name='dOgLoV']Ja tez dziekuję juz chce lato ;)[/QUOTE] Ja też, ja też.
  20. [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] Hej Onku:)
  21. Ciekawe co u dzikiej Owcy?
  22. [quote name='marta.k9080']dobry wieczór:p[/QUOTE] Dobry wieczór:)
×
×
  • Create New...