[quote name='jola_li']I fajnie ;).
Frycuś się pakuje :).
Jeśli nic się nie zmieni w sobotę wyruszy do Sandomierza (a właściwie pod Sandomierz) po nowe życie :).[/QUOTE]
:Cool!::Cool!::Cool!::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Jak fajnie, bardzo się cieszę.
[quote name='Buszki']Dobre wieści widzę :). Mam nadzieję,że kicia i rodzinka przypadną sobie do gustu :).[/QUOTE]
Ja też mam taką nadzieję, ale zobaczymy jak będzie.
[quote name='Błyskotka']Dzisiaj przyszedł dyplom Championa Polski dla Wasimy :). Wniosek wysłany 27 listopada tak więc szybko rozpatrzony patrząc na okres świąteczny ( wystawiony 29 grudnia) ;).[/QUOTE]
Gratulacje dla Championki:):)