Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Dobry pomysł, może i jakiś pakiecik miałyby szansę;)
  2. Innymi słowy na wszystko, co się rusza i da się upolować...
  3. [quote name='mestudio']Ale że co, że TZ będziesz sterylizowany i potem w kaftan?:eviltong:[/QUOTE] Jesssssssssss, ale perspektywa:evil_lol:
  4. ładny, to chyba palisander?
  5. Ładna ściana;) pozdrawiamy Mośki:)
  6. Cześc Oskar:)
  7. Fajny telefon, Motek miałby blisko Do Ciebie;) Całkiem rozsądna Kobitka. trzymamy kciuki z całej siły!!!
  8. [quote name='jola_li']I fajnie ;). Frycuś się pakuje :). Jeśli nic się nie zmieni w sobotę wyruszy do Sandomierza (a właściwie pod Sandomierz) po nowe życie :).[/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Jak fajnie, bardzo się cieszę.
  9. A złapałaś tę osobę z VIVY, żeby sprawdzić wpłaty?
  10. [quote name='Izabela124.']Nie ma na to lekarstwa ha ha[/QUOTE] No właśnie;)
  11. Hello, miłego wieczoru:)
  12. [quote name='Buszki']Dobre wieści widzę :). Mam nadzieję,że kicia i rodzinka przypadną sobie do gustu :).[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję, ale zobaczymy jak będzie.
  13. U nas zabieliło się, ale szaleństwa nie ma. pozdrawiamy:)
  14. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Dzisiaj przyszedł dyplom Championa Polski dla Wasimy :). Wniosek wysłany 27 listopada tak więc szybko rozpatrzony patrząc na okres świąteczny ( wystawiony 29 grudnia) ;).[/QUOTE] Gratulacje dla Championki:):)
  15. [quote name='Eden']Jak to po co....przecież oni z nimi polują na króliki a może nawet się sarna trafić[/QUOTE] Rozumiem, że kłusują.
  16. [quote name='stokrotka.af']Cześć, ano zimno, pada i generalnie do d.... ;)[/QUOTE] Aha, u nas też niezbyt pięknie.
  17. Witamy się po pracy:)
  18. Ciekawe, co w Metrze o nim piszą...?
  19. [quote name='Izabela124.']Witam się :)[/QUOTE] Cześć, cześć:)
  20. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Dzień dobry :) W wolnej chwili może znajdą się jakieś fotki ;).[/QUOTE] Fajnie, pozdrawiamy:)
×
×
  • Create New...