Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='KateBono']Około 4 miesięcy, waży już 10,5 kg[/QUOTE] Ładna waga, malutki szczeniaczek;)
  2. Ładne prace ręczne;) Cześć Dziewczyny:)
  3. [quote name='Shilomaniak']Najgorsze to te spojrzenia ludzi , którzy mnie nie widzieli od wiosny i pytania takim ściszonym głosem" czy nie jesteś chory", albo taki tekst który człowiek niedawno wygłosił pt; kiedyś to do nas przyjeżdżał taki gruby facet , a teraz to pan będzie bywał u nas?:evil_lol:. To tylko 22 kg przez 5 miesięcy, phi, mogę psa wypożyczyć każdemu na chwilę, tylko kto wytrzyma ?[/QUOTE] Świetny wynik:) [quote name='stokrotka.af'] junior ma charakterek....ciekawe po kim hi hi hi ;) Rufol oprócz drzwi wejściowych niczego nie zdemolował ;)[/QUOTE] pewnie do Tatusiu:evil_lol: Grzeczny piesek:)
  4. Cześć w śnieżne popołudnie:)
  5. [quote name='marta.k9080']Spóźnione ale baaaaaaaardzo szczere WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSIEGO:tort::BIG::new-bday: SLASH![/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']i od Nas najlepszego:BIG::new-bday::new-bday:[/QUOTE] [quote name='bety']Wszystkiego najlepszego dla "maluszka" ;) :BIG::tort::BIG: Pzdr[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']najlepszego :)[/QUOTE] Serdecznie dziękujemy za życzenia:lol::lol::lol: [quote name='dOgLoV']doberek ;) jak tam po urodzinkach ?? :razz: u was tez tak nasypało śnieżkiem ?? :lol:[/QUOTE] Doberek, po urodzinach ok. Sypie cały czas, dwa razy śnieg odwalałam:diabloti:, byliśmy w lesie, d...nam zmarzły, a futra nie chciały wracać do domu:evil_lol:
  6. [quote name='ktiger']Jak już się panna w pełni zsocjalizuje, to fajny z niej Mustang będzie :)[/QUOTE] Zapewne tak będzie:)
  7. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć Błyskotka:)
  8. [quote name='Buszki']To tak dla przypomnienia,że trzeba uważać co się robi ;).[/QUOTE] Niby tak, ale różnie to bywa;)
  9. [quote name='stokrotka.af']Hi hi hi jak sobie poczytam Wasze posty to od razu mi się humorek poprawia :)[/QUOTE] I o to chodzi;)
  10. [quote name='Buszki']A dzisiaj,tak dla rozrywki,walnęłam się w ten palec (centralnie w ranę) przy ubieraniu butów.Normalnie makabra.[/QUOTE] Kobieto!!!!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='daria_ldz']no pięknie się dzieje :) ciekawe który charcik będzie chciał opuścić dt? kofe bez kanapy się nie ruszy to pewne.[/QUOTE] Zostaną na zawsze;) Cześć charciole:)
  12. Nie ma innej opcji, musi być dobrze.
  13. [quote name='kasiadasia']Jeszcze żeby tak Scoobi szybciutko poszedł do domku !![/QUOTE] Tak, byłoby bardzo dobrze.
  14. [quote name='Asiaczek']Ajajaj.... ciotka Asiaczkowa spóźniona.... Wszystkiego dobrego, chłopaku:) Pzdr.[/QUOTE] Darujemy Ciotce to spóźnienie;) i pięknie dziękujemy:):)
  15. Cześć w sobotni ranek:)
  16. To spoko, trzeba czekać. Myślę, że wypadną same;)
  17. Są wieści od maluszka? Mam nadzieję, że dojechał bezpiecznie.
  18. [quote name='wellington']Ktos tutaj stara sie jak moze zeby moje tezy podwazyc - nieladnie :mad: Ja nie przesadzam. Jesli chodzi o szpice - nigdy ;)[/QUOTE] Dobra, dobra;)
  19. M&S

    Sfora Hektora

    U nas biało. Dobrego dnia:)
  20. Ale jeszcze kły stałe nie wyszły? To jak nie wyszły, to mleczakami nie trzeba się martwić;)
  21. [quote name='Shilomaniak']Strasznie nam przykro że nie zdążyliśmy z życzeniami dla chłopaka? faceta?/ odpowiednie skreślić/ za to baaaardzo ślicznego:loveu:, niemniej samych pięknopsich chwil dla kudłacza i pozdrowienia dla Pana tylko nieco starszego i ich Pańci.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:):)
×
×
  • Create New...