Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Ja logowac to się spokojnie mogłam, ale mam inne zawirowania. Może po kilku dniach mina. zobaczymy. pzdr.[/QUOTE] Ja mam coś nie tak w subskrypcjach....
  2. Postaw kuwetę tam, gdzie leje, może to coś pomoże.
  3. To już dzisiaj zdjęcie szwów. Będzie dobrze:)
  4. [quote name='marta.k9080']jesteś 100% pewna ,że nie ma kłopotów z pęcherzem?[/QUOTE] Ew. z głową....
  5. Cos tej Waszej miaukunce odwaliło.....a nie możesz dać jej w d....ę?
  6. [quote name='gosiaja']co tam dwa burki mieli byscie do dyspozycji 2 pokoje z aneksem i lazienka a psy na ogrodek[/QUOTE] Bardzo kusząca propozycja:):) Dziekuję. [quote name='marta.k9080']słoneczne dzień dobry(a świeci na mróz)[/QUOTE] A świeci, świeci;) doberek. [quote name='dOgLoV']dzień doberek ;) u nas też mroźno :roll:[/QUOTE] Cześć Onku:p
  7. O, to rzut beretem. Nie wiedziałam, że taką działalność Hipodrom prowadzi;) Ja wolę jak w lesie jest cisza i spokój. a najlepiej jak jest ze 20 mrozów i wtedy żywego duchapoza nami nie ma i jest booosko;)
  8. Cześć Bobiki :):) Nawet ładne zdjęcia :razz:
  9. Dzień dobry Luna :) Widzę, że spacer był bardzo udany.
  10. Dzień dobry w poniedziałek :)
  11. M&S

    Sfora Hektora

    Bardzo proszę :):)
  12. Moje dla odmiany najchętniej nie wracałyby do domu ze spaceru....
  13. [quote name='Tekla64']serdeczne dzieki za dobra rade udalo sie u nas przymrozilo ale nie dosypalo a chyba brak wiesci to dobry znak ? moze juz jest u siebie w domku nowym i dobrym!!!! oby[/QUOTE] Cześć:):) u nas mroźno i słonecznie. Muszę zapytać, co u koty słychać.
  14. [quote name='eliza_sk']FOTO-GLUTO-SESJA u niego na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237913-MERLIN-zwany-GLUTEM-uroczy-CHART-z-interwencji-czeka-na-DOM-!?p=20269728&posted=1#post20269728"]KLIK[/URL][/QUOTE] Już widziałam, [B]r e w e l a c y j n e!!! [/B]
  15. Glutosław kangurowaty jest booooski :loveu::loveu: wszystkie zdjęcia sa super i ta goła dupinka na śniegu a to komedia [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-VIr2zJ430Jk/UPMkhJ9GGAI/AAAAAAAACBk/cDrQ-HFbBVQ/s661/DSC_0088.jpg[/URL]
  16. [quote name='Ellig']Z Żelką wszystko w porządku.[/QUOTE] To bardzo dobra wiadomość!!!
  17. [quote name='Buszki']To trzymam łapki,że by się powiodło spotkanie ludzko-kocie :).[/QUOTE] Dzięki:) [quote name='gosiaja']nie ladnie. nastepnym razem dajcie znac to was przenocuje u siebie[/QUOTE] Dziękuję [B]gosiaja, [/B]ale nigdy do głowy by mi nie przyszło zwalać się Tobie na głowę z dwoma burkami... [quote name='marta.k9080']cześć :p głaskano wieczorowe dla szpiczastych[/QUOTE] Głaskanko wykonane;) [quote name='Shilomaniak']Witamy serdecznie. U nas też dziwnym trafem zimno i śnieżnie:razz:,a na dodatek ciemno:lol: Dotarły jakieś wieści o koci? Trzeba było jechać na wystawę, drogi czarne, albo takie udają:evil_lol:.[/QUOTE] Hello:) No popatrz, u Was też:-o. Nic nie wiem w temacie kota. Niedługo pewnie na jakąś wystawę pojedziemy;)
  18. Dzień dobry Miłko.
  19. Gratulacje dla Dziewczyn:):):)
  20. [quote name='gosiaja']Ja wiem co to za blok :)[/QUOTE] Ja też wiem :eviltong: Nareszcie dało się zalogować...
  21. Te oczy........., Królewno niech ktoś cię zauważy!!!!
  22. Doberek Glutosławie, zwany Tajfunem :):)
  23. [quote name='Mattilu']Meldujemy sie i na tym watku jako Mattilu, bo jako Mattibo nie chce nas zalogowac.[/QUOTE] Ja też mam podobny problem, ale udało mnie się. Po wpisaniu loginu i hasła zaznaczyłam okienko "zapamiętaj mnie" i zalogowało. Mam nadzieję, że Żelką wszystko ok.
×
×
  • Create New...