[quote name='Buszki']To trzymam łapki,że by się powiodło spotkanie ludzko-kocie :).[/QUOTE]
Dzięki:)
[quote name='gosiaja']nie ladnie.
nastepnym razem dajcie znac to was przenocuje u siebie[/QUOTE]
Dziękuję [B]gosiaja,
[/B]ale nigdy do głowy by mi nie przyszło zwalać się Tobie na głowę z dwoma burkami...
[quote name='marta.k9080']cześć :p
głaskano wieczorowe dla szpiczastych[/QUOTE]
Głaskanko wykonane;)
[quote name='Shilomaniak']Witamy serdecznie.
U nas też dziwnym trafem zimno i śnieżnie:razz:,a na dodatek ciemno:lol:
Dotarły jakieś wieści o koci?
Trzeba było jechać na wystawę, drogi czarne, albo takie udają:evil_lol:.[/QUOTE]
Hello:)
No popatrz, u Was też:-o. Nic nie wiem w temacie kota.
Niedługo pewnie na jakąś wystawę pojedziemy;)