Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='mestudio']Wróciliśmy. Miłeczka miewa się super, wszystko jest ok.[/QUOTE] Bardzo się cieszę:):)
  2. [quote name='eliza_sk']Tak, trzymajcie kciuki za pogodę, bo jutro będę w Krk i obfocę Gluta na nowo :)[/QUOTE] Super. Cześć Glutku:) Mam nadzieję, że chłopak nie zmarznie na spacerku;)
  3. Dobrej niedzieli:)
  4. Ruda kota i Neron:loveu:
  5. M&S

    Sfora Hektora

    U nas sypie cały czas...
  6. Jaka wspaniała ochrona:loveu:, przepiękne futrzaki
  7. M&S

    Moje Chow Chowy

    uroczy futrzak:):)
  8. Najmocniej przepraszam JEJ DŁUGOŚĆ!!!
  9. Miło czyta się takie zakończenia, albo lepiej, początek nowego życia Frycka:) powodzenia chłopaku.
  10. Były tymczas świetny:) Szkoda tego maluszka [*]
  11. [quote name='magdabroy']Dopiero co wróciłam tydzień temu z Polski :eviltong: Czemu śnieg nie padał jak ja byłam :mad:[/QUOTE] Bo to było wtedy:eviltong:
  12. U nas też zimno i śnieżnie.
  13. Ja też miałam problemy z dogo.... Fajnie, teraz trzeba trzymać kciuki!!!
  14. [quote name='magdabroy']U mnie nie ma śniegu :placz:[/QUOTE] To przyjedź do nas;):) Ja nie jestem specjalnie szczęśliwa z tego, że śnieg pada....
  15. Piękne śnieżne zdjęcia:multi: A Gacek jest trochę w typie Podenko, tak jak Fuks i uchole będą pewnie sterczące;)
  16. [quote name='jamnicze']No ładnie, a Ty jeszcze nie w samochodzie? znaczy się z kawusi nici, :mad: pewnie będziesz tylko na wystawie :roll:. Ale przynajmniej tam się spotkamy :)[/QUOTE] Nie, nie w samochodzie. po pierwsze nasz pensjonat (nocowałam tam kilka razy z psami) najpierw przyjął rezerwację, a przed wczoraj napisali, że ponieważ była zmiana właściciela, to tylko z małymi psami....:angryy: jakbym z cielakami była. A po wtóre, nie przyjedziemy, pogoda do kitu, nie chce mi się tłuc taki kawał. Spotkamy się kiedy indziej. [quote name='jamnicze']No i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Slascha (czy jak się go tam pisze ;))[/QUOTE] Dziękujemy:):)
  17. [quote name='dOgLoV']u nas to samo ale na spacerek idziemy dopiero jutro ;)[/QUOTE] No dobrze, jak jutro, to jutro;)
  18. [quote name='mestudio']Zbieramy się do drogi. Ale z powrotem będziemy koło północy. Wybaczycie nam? :-) TZmestudio[/QUOTE] Chyba nie mamy innej możliwości;)
  19. Piękne:loveu: A przy oknie, to zając...?:evil_lol:
×
×
  • Create New...