[quote name='Asiaczek']M&S - Mania na FB wyraziła chęć wpadnięcia do mnie na pierozki. Co Ty na to?
I jak tak - to kiedy?:)
Dodam tylko, że mam smaczny przepis na muffinki (od Agasi):)
Pzdr.[/QUOTE]
Asiu, Twoje pierożki, zawsze :)
[quote name='stokrotka.af']muffinki to też mija specjalność ;)[/QUOTE]
[quote name='stokrotka.af']noooooooooo jakoś tak mnie naszło przy okresie ;)[/QUOTE]
No proszę, Perfekcyjna Pani domu ;)
[quote name='jamnicze']Hej wilczusie :)[/QUOTE]
Hej, hej.
[quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)[/QUOTE]
Dzień dobry :)