Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2629/p3250004im8.jpg[/IMG] To ona się tak zaokrągliła karmiona kijami?... To cud jakiś! :evil_lol:
  2. Fajne! Czekamy na dalsze...
  3. Szczęśliwy Tobi... może kogoś uszczęśliwić...
  4. Jakbym dała zdjęcia stada, to pokrzepienia nie byłby na pewno... Ostatnio mamy raczej niefotogenicznie... W czwartek moje stado rozebrało i rozniosło po całej chałupie 20-sto litrowy worek ziemi... Zamiatam do dziś tę ziemię, choć łatwiej byłoby posiać trawę... :p
  5. Saba rozkwita wiosennie pod Waszą opieką...:loveu: :loveu: :loveu:
  6. A co ze szczeniakiem 4-ro miesięcznym? Czy Formica założyła mu wątek?
  7. Szukamy domku dla malucha.
  8. Psinki piękne i jak tylko będą zdrowe, na pewno domki się znajdą dla nich.
  9. Ostatnia foteczka artystyczna i bardzo melancholijna, tylko lustro odbija też prozę życia, a raczej stertę ciuchów... :evil_lol: Dobrej nocki!
  10. No Cioteczko, musisz zadbać o wątek, świeże informacje i dużo foteczek! A my będziemy odwiedzać, podbijać i szukać domku dla Kamy.
  11. Namawiamy wszyscy TZ-a, namawiamy miło i grzecznie, a jak nie wstawi zdjęć Bonusia, to... :cool3: :mad: :evil_lol:
  12. To widać na każdej fotce! :loveu:
  13. Ogłoszenia warte psa! A pies wart swojego domku i człowieka, więc...
  14. [COLOR=black][FONT=Verdana]Bywają na tym świecie zwierzęta – bohaterowie, zwierzęta, którym stawia się pomniki, zwierząta, które przechodzą do legendy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Takim psem była suczka colie znana wszystkim albo z książki, albo z filmowych adaptacji – Lassie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Takim psem jest on – niesamowicie, oryginalnie umaszczony kollak, który od dwóch lat żyje w ruinach fabryki w centrum Łodzi. Większość część dnia spędza, leżąc na przestanku autobusowym.. .jakby czekał na swego pana... już dwa lata czeka...[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Pies jest jeszcze młody, ma najwyżej cztery lata, a ponad połowę swego życia spędził w ten sposób. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nigdy nie dowiemy się, dlaczego wybrał to miejsce, ale jego zachowanie dowodzi wielkiej, przysłowiowej wręcz psiej wierności i oddania. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ale to jego nie jedyna zaleta. Ten pies bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Jest naprawdę kontaktowy i garnie się do tego, kto okaże mu odrobinę współczucia i czułości. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ten pies, nie mający nawet imienia, zasłużył to, by znaleźć mu dom. Zasłużył na to, by mieć swojego człowieka. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Znajdźmy mu dom, zanim zginie w centrum aglomeracji miejskiej, przejdzie do legendy i ktoś pomyśli o tym, że taką postawą zasłużył na upamiętnienie w postaci pomnika! [/FONT][/COLOR]
  15. Wandulko, jak tam z nadzieją u Ciebie?
  16. Niestety, finansowo wspierać nie mogę - na utrzymaniu mam 2 duże psy i 2 koty. Mogę napisać tekst na Allegro i podnosić wątek.
  17. Tak... kamień z serca... do kieszeni... Musimy zadbać o utrzymanie Tobika.
  18. Piesiunio przepiękny, to i fotki piękne... Ale Trolik?... :cool3: Elfik chyba!
  19. Dogofanko, jeszcze będziesz z uśmiechem wspominać jego numery, ale musi upłynąć trochę wody... A teraz odpocznij i ciesz się tym szczęściem pieska, którego uratowałaś. A zaraz potem pomóż nam szukać dla niego dobrego domku na stałe.
  20. Tego mu było trzeba, a teraz potrzebuje domku docelowego, który zapewni mu takie warunki do zużycia energii.
×
×
  • Create New...