Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Mila ma cgarakterek, jest żywiołowa, szuka kontaktu, potrafi się upominać o swoje szczekaniem, ale nie jest to jakieś strasznie męczące. Płacze, kiedy wychodzę i szczeka, kiedy wracam, ale cóż... nie miała dotąd pewności, że ma dom... nawet ja oddałam ją "na próbę" na 36 godzin... :oops:
  2. No... śmieszne jest, to fakt... :evil_lol: :oops:
  3. Walcz, cioteczko, walcz! Tak się szuka domku też! :lol:
  4. Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany .
  5. Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany .
  6. Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany .
  7. Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany .
  8. Mila wygląda sobie chętnie przez okno, razem z Platonem, a jeszcze chętniej w towarzystwie kotów...
  9. [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drif,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/66fd475f1f8bf31cf1616bd242a54240,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj2,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8029a10a13d5bfc5684504ef92237284,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Elitarny pies dla inteligentnego właściciela :roll: :oops: :evil_lol: Asior... WNUCZĘTA prześliczne! Menrzusiu, gdzie jesteś?...:-( :-( :-(
  10. Czy to już na Allegro tekst, Greven? Taki bez łapania za serce na temat jego ciężkiego losu wcześniej?... bez historii ratowania życia?... A może tak i lepiej...
  11. A Wandul urobiona po łakcie: Azor, koty... i komunia w niedzielę!
  12. Dzięki Dziewczyny za szybką akcję promocyjną! Mila ciągnie do kotów, ale jak się oswoiła z moimi psami, to jednak woli zabawy we własnym gronie. Ma dużo energii, lubi ciągnąć za szmatki i sznurki, na spacerku spuszczona chwyta zębami za smycz... zaczepia... Nie wiem, czy nie jest przed cieczką, bo Platona wyraźnie rusza, ale on obwą**** tylko małą, a "dobiera się" do Inki (niegroźne!), ona zaś próbuje zdominować jego i... kota... Tyle, że moje koty psów się nie boją, potrafią czmychnąć albo dać po pysku, a ten kot sąsiadki był sam i ciamajda! Mila stanowczo nie robi krzywdy kotom! Myślę, że pomysł Pidżej jest dobry, co dwie dziury, to nie jedna, ale uprzedzam, że Mila na pewno będzie grzebać w ziemi...
  13. Dziękuję Marchewo za alegratkę! I czekam na kolejne ogłoszenia :razz:
  14. I dalej trójkąt bermudzki na dogomanii trwa...
  15. Fajnie, że są foteczki, teraz czekamy na tekst.
  16. Potrzebuję banerek z Milą, plakatu i allegro oraz innych ogłoszeń w necie, kto pomoże? moje namiary: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 663745486, dzwonić po 19.00 - matury
  17. A fakt, psa nie ma... został wywieziony... tyle wiem.
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5225306#post5225306[/URL] wątek Mili
  19. Mila jest u mnie.:-( Ponoć napastowała kota, kociak zamiast jej pokazać, kto rządzi w tym domu, zaczął chować się przerażony i państwo bali się, że jak pójdą do pracy to pies będzie robił mu krzywdę. A ja myślałam, że to iż Mila kocha koty, to jej główna zaleta. :roll: Mila kocha też kopać dziury i szarpać trawkę, więc i moje marzenie, że trafi do kogoś, kto ma dom z ogrodem, może okazać się płonne... Mila jest młodym psiakiem, lubi się bawić i szuka kontaktu z człowiekiem i innymi stworzeniami.
  20. [quote name='Ania_w']No dokladnie! :evil_lol: Halbinko o co chodzi z tym goldenopodobnym psiakiem?[/quote] nie rozumiem... :roll: :oops: A za zaproszenie na mój wątek, a raczej jego reklamę, serdecznie dziękuję! Zdjęcia na wątku są autorstwa Ani w, Pawła i Czarnej Hańczy, ja tylko je wklejam i komentuję...
  21. No tak, Platon malutki... ale jak ma przy sobie swoją damę lub dwie, to zachowuje się jak basza i pilnuje panienek z haremu, a każdego samca starszego od siebie i nawet największego traktuje jak rywala... Niestety ostatnio (w okresie cieczek) potrafi się rzucać na psy na smyczy, a już zupełnie szokuje mnie, że wścieka się, że kiedy ktoś ktoś bierze swego szczekającego psa na ręce, to dostaje szału... potrafi podskoczyć na wysokość twarzy... Kaganiec obowiązkowo. Prawdą też jest, że spuszczony ze smyczy nie jest aż tak agresywny, ale kiedy się ma jeszcze doga, który też potrafi pociągnąć, to trzeba się zabezpieczać. Ale jak widać na fotkach, Platon w towarzystwie dam i szczeniaków jest bardzo miły. Nie jest też agresywny wobec psów w ogóle - w końcu wciąż mam coś na tymczasie: Chappi, teraz Mila... A co myślicie o Mili? Podoba się? Nikt nie skomentował, nie widać postu i zdjęć?
  22. Jest godzina 16.04... Mila nie została odprowadzona jeszcze... Trzymajcie kciuki!
  23. I jak tam to najdroższe allegro? poskutkowało już?... :cool3:
×
×
  • Create New...