-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No... śmieszne jest, to fakt... :evil_lol: :oops: -
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Walcz, cioteczko, walcz! Tak się szuka domku też! :lol: -
Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany .
-
Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany .
-
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany . -
Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił ,że kocha , o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. autor nieznany .
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drif,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/66fd475f1f8bf31cf1616bd242a54240,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj2,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8029a10a13d5bfc5684504ef92237284,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Elitarny pies dla inteligentnego właściciela :roll: :oops: :evil_lol: Asior... WNUCZĘTA prześliczne! Menrzusiu, gdzie jesteś?...:-( :-( :-( -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
A Wandul urobiona po łakcie: Azor, koty... i komunia w niedzielę! -
Dzięki Dziewczyny za szybką akcję promocyjną! Mila ciągnie do kotów, ale jak się oswoiła z moimi psami, to jednak woli zabawy we własnym gronie. Ma dużo energii, lubi ciągnąć za szmatki i sznurki, na spacerku spuszczona chwyta zębami za smycz... zaczepia... Nie wiem, czy nie jest przed cieczką, bo Platona wyraźnie rusza, ale on obwą**** tylko małą, a "dobiera się" do Inki (niegroźne!), ona zaś próbuje zdominować jego i... kota... Tyle, że moje koty psów się nie boją, potrafią czmychnąć albo dać po pysku, a ten kot sąsiadki był sam i ciamajda! Mila stanowczo nie robi krzywdy kotom! Myślę, że pomysł Pidżej jest dobry, co dwie dziury, to nie jedna, ale uprzedzam, że Mila na pewno będzie grzebać w ziemi...
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
I dalej trójkąt bermudzki na dogomanii trwa... -
Potrzebuję banerek z Milą, plakatu i allegro oraz innych ogłoszeń w necie, kto pomoże? moje namiary: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 663745486, dzwonić po 19.00 - matury
-
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
wątpię, ale będę się starać... -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
A fakt, psa nie ma... został wywieziony... tyle wiem. -
Mila jest u mnie.:-( Ponoć napastowała kota, kociak zamiast jej pokazać, kto rządzi w tym domu, zaczął chować się przerażony i państwo bali się, że jak pójdą do pracy to pies będzie robił mu krzywdę. A ja myślałam, że to iż Mila kocha koty, to jej główna zaleta. :roll: Mila kocha też kopać dziury i szarpać trawkę, więc i moje marzenie, że trafi do kogoś, kto ma dom z ogrodem, może okazać się płonne... Mila jest młodym psiakiem, lubi się bawić i szuka kontaktu z człowiekiem i innymi stworzeniami.
-
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_w']No dokladnie! :evil_lol: Halbinko o co chodzi z tym goldenopodobnym psiakiem?[/quote] nie rozumiem... :roll: :oops: A za zaproszenie na mój wątek, a raczej jego reklamę, serdecznie dziękuję! Zdjęcia na wątku są autorstwa Ani w, Pawła i Czarnej Hańczy, ja tylko je wklejam i komentuję... -
No tak, Platon malutki... ale jak ma przy sobie swoją damę lub dwie, to zachowuje się jak basza i pilnuje panienek z haremu, a każdego samca starszego od siebie i nawet największego traktuje jak rywala... Niestety ostatnio (w okresie cieczek) potrafi się rzucać na psy na smyczy, a już zupełnie szokuje mnie, że wścieka się, że kiedy ktoś ktoś bierze swego szczekającego psa na ręce, to dostaje szału... potrafi podskoczyć na wysokość twarzy... Kaganiec obowiązkowo. Prawdą też jest, że spuszczony ze smyczy nie jest aż tak agresywny, ale kiedy się ma jeszcze doga, który też potrafi pociągnąć, to trzeba się zabezpieczać. Ale jak widać na fotkach, Platon w towarzystwie dam i szczeniaków jest bardzo miły. Nie jest też agresywny wobec psów w ogóle - w końcu wciąż mam coś na tymczasie: Chappi, teraz Mila... A co myślicie o Mili? Podoba się? Nikt nie skomentował, nie widać postu i zdjęć?