-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Elza z ostródzkiego buszu Stróżuje już za TM :-(
halbina replied to Kara.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Elza szuka domku nawet po nocach... -
Łódź-Niesamowty collie-od 2 lat żyje w ruinach fabryki-MA DOM!!!!
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Szukamy domu nawet w środku nocy! -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
halbina replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Ale smerfne... :multi: Gratulujemy "babci"... -
[quote name='zasadzkas']Czy ktoś nie widział dla mnie domu na zawsze? [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1672/pict0006pt1.jpg[/IMG] Jestem taki grzeczny [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/7672/pict0024wb9.jpg[/IMG] Poczekam sobie po cichutku [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7126/pict0026tj3.jpg[/IMG] Tylko nie zapomnij o mnie [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/4285/pict0012kj4.jpg[/IMG] Kontakt ze mną w sprawie adopcji: 0602187712 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Biedaczek! :-(
-
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Plutek dobry na każdy smutek! :razz: -
Miluś wypatruje zza krat... szansy... nadziei...
-
PILNIE tymczas lub dom-BERANRDYN juz w nowym domu!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
No teraz są powody do radości! Wszystkiego wymarzonego Misiowi na nowej drodze życia! :multi: -
Tajfunek to rzeczywiście super psi model, pozazdrościć tylko... a my mamy fotorelację: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=54[/URL] Zapraszamy!
-
Dogomania jeszcze poszaleje... ponoć do połowy maja... Ale czekamy na wieści i zdjęcia! I zapraszamy do siebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=54[/URL]
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
No właśnie, gdzie ten domek Azora, no!... -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa!!! :roll: :oops: A na wątku Platona jest całe mnóstwo zdjęć Iliady, ale niech Ania sama skopiuje... -
Od tygodnia, od piątku, czyli na cały długi weekend, mam na tymczasie Milę, małą, niespełna roczną, rudawą ruczkę, która koczowała u mojej koleżanki na tarasie i w ogrodzie już od jakiegoś czasu... Koczowała u niej, bo znalazła tu towarzystwo pięciu kotów, którymi G. się opiekuje: karmi je i leczy... Sunia znalazła tu więc także miskę, w której regularnie podawano kocie jedzonko i mleczko. "Życzliwi" :angryy: i "troskliwi" :angryy: sąsiedzi rzucali kamieniami w psiaka podjadającego kotom... ale sunia nie chciała sobie iść... :mad: Wzięłam ją, bo żal mi się zrobiło sąsiadów, którym psiak swoim nocnym płaczem (wyciem i skowytem) nie dawał spać... :eviltong: Zaprowadziłam małą do okazania cioci Formicy, zaaplikowany został środek na odrobaczenie, w domu zostałą okąpana i oczyszczona z kilku napasionych już kleszczy... W środę zostałą zaszczepiona (tak na wypadek, gdyby musiałą trafić do schroniska, ale i trochę po to, żeby tam nie trafiła zaraz po długim weekendzie, bo przecież musi nabrać odporności... :oops: ). Tak więc Mila zagościła u nas w domu. Przez pierwsze dwa dni psina głównie leżakowała na fotelu i ciut histeryzowała przy każdej próbie zbliżenia się przez któregoś z moich potworów. Wyraźnie bała się większych od siebie psów, za to bez wątpienia jest psem, który ubóstwia koty! Interesują ją, wodzi za nimi wzrokiem, troszczy się o nie, popiskuje, kiedy giną z jej oczu... Po tygodniu Mila zaczyna czuć się panią sytuacji, zdominowała Platona, urządzają sobie przeciąganki moich skarpetek... Zaczepia mnie do zabawy, szarpiąc za rękaw mojego najnowszego polara... i wykrada mi z ust co lepsze kąski... Ładnie sygnalizuje potrzebę wyjścia, ale i wytrzymuje całą noc... Daje się wyspać pańci, a to wielka zaleta! Zrobiła się przytulaśna i nakolankowa... I jest naprawdę urokliwej urody... Wszyscy się nią zachwycają... I szuka domku, chociaż... Dziś spędzi noc u sąsiadki, może... zda egzamin... Oby! Trzymajcie kciuki za Milę! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drig,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f35cd4fb9b02262ac48b24785a6c84fb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drii,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ffa6c6b615895718e78519d5b15520a4,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drim,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5bcc5a918e5eaca04033f478a1537701,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drin,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f340ae50e3da8244208ecdbe7f33acf9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drio,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f8984ec70f884edf2378fbac3d555b69,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drip,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/72daa4bb585ccb4f12cc81727b14b262,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj4,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7e178413bd0487d392a892e5047c5019,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj6,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3bec8409f9cb19557e676b211d8a030e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj8,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b83a62f54d1e3c8ec38273da11a61ac3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj7,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/85ddef39fbf2502303c2ecbc0df4b1fb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driy,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f19d927b3af2e2f27d7a323b9b43f907,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driz,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/104464ac8f3cd2adaf9cd5ef7a5d5b63,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drit,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4a57773975bd0180c3aa411b60385f0b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj0,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4238f5c97f499b656339ea632becaa6f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driv,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5dd9eeffa10fdef15d704fd7fc15c112,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driu,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e5aa7f86b7ac8aa1e9ebb20d82b19f32,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drja,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/59134324c227cfc29eee8c6351006c6d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drif,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/66fd475f1f8bf31cf1616bd242a54240,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj2,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8029a10a13d5bfc5684504ef92237284,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Elitarny pies dla inteligentnego właściciela... :roll: :oops: :evil_lol:
-
A od piątku, czyli na cały długi weekend, mam na tymczasie Milę, małą, niespełna roczną, rudawą ruczkę, która koczowała u mojej koleżanki na tarasie i w ogrodzie już od jakiegoś czasu... Koczowała u niej, bo znalazła tu towarzystwo pięciu kotów, którymi G. się opiekuje: karmi je i leczy... Sunia znalazła tu więc także miskę, w której regularnie podawano kocie jedzonko i mleczko. "Życzliwi" :angryy: i "troskliwi" :angryy: sąsiedzi rzucali kamieniami w psiaka podjadającego kotom... ale sunia nie chciała sobie iść... :mad: Wzięłam ją, bo żal mi się zrobiło sąsiadów, którym psiak swoim nocnym płaczem (wyciem i skowytem) nie dawał spać... :eviltong: Zaprowadziłam małą do okazania cioci Formicy, zaaplikowany został środek na odrobaczenie, w domu zostałą okąpana i oczyszczona z kilku napasionych już kleszczy... W środę zostałą zaszczepiona (tak na wypadek, gdyby musiałą trafić do schroniska, ale i trochę po to, żeby tam nie trafiła zaraz po długim weekendzie, bo przecież musi nabrać odporności... :oops: ). Tak więc Mila zagościła u nas w domu. Przez pierwsze dwa dni psina głównie leżakowała na fotelu i ciut histeryzowała przy każdej próbie zbliżenia się przez któregoś z moich potworów. Wyraźnie bała się większych od siebie psów, za to bez wątpienia jest psem, który ubóstwia koty! Interesują ją, wodzi za nimi wzrokiem, troszczy się o nie, popiskuje, kiedy giną z jej oczu... Po tygodniu Mila zaczyna czuć się panią sytuacji, zdominowała Platona, urządzają sobie przeciąganki moich skarpetek... Zaczepia mnie do zabawy, szarpiąc za rękaw mojego najnowszego polara... i wykrada mi z ust co lepsze kąski... Ładnie sygnalizuje potrzebę wyjścia, ale i wytrzymuje całą noc... Daje się wyspać pańci, a to wielka zaleta! Zrobiła się przytulaśna i nakolankowa... I jest naprawdę urokliwej urody... Wszyscy się nią zachwycają... I szuka domku, chociaż... Dziś spędzi noc u sąsiadki, może... zda egzamin... Oby! Trzymajcie kciuki za Milę! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drig,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f35cd4fb9b02262ac48b24785a6c84fb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drii,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ffa6c6b615895718e78519d5b15520a4,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drim,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5bcc5a918e5eaca04033f478a1537701,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drin,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f340ae50e3da8244208ecdbe7f33acf9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drio,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f8984ec70f884edf2378fbac3d555b69,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drip,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/72daa4bb585ccb4f12cc81727b14b262,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj4,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7e178413bd0487d392a892e5047c5019,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj6,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3bec8409f9cb19557e676b211d8a030e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj8,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b83a62f54d1e3c8ec38273da11a61ac3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj7,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/85ddef39fbf2502303c2ecbc0df4b1fb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driy,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f19d927b3af2e2f27d7a323b9b43f907,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driz,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/104464ac8f3cd2adaf9cd5ef7a5d5b63,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drit,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4a57773975bd0180c3aa411b60385f0b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drj0,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4238f5c97f499b656339ea632becaa6f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driv,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5dd9eeffa10fdef15d704fd7fc15c112,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8driu,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e5aa7f86b7ac8aa1e9ebb20d82b19f32,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drja,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/59134324c227cfc29eee8c6351006c6d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Aniu w, dziękuję za foteczki Milusińskiej!
-
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Wrzucamy... aby zareklamować Kamę jako świetną opiekunkę do dzieci... i na zachętę, by ciocia Formica odwiedziłą wątek Platona (od strony 54 polecamy): [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqkt,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f7e69837f56d3ac92ce7590d6d2b222a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqqi,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b8ac5756eaa613c64461713f5de18d57,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dr0l,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b55799ad0e9475a5fa1a6abee026c6a9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqj1,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e904457e73d6adfcd73c9099478249fc,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqy5,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c758ded4f2069c8feeaae71728d84ad9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] -
Aż przyszła pora, że wszyscy zaczęli się zbierać do domu... Zmęczeni spacerkiem... i marzący o łóżeczku: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dr3g,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/62cdcfe15a5637f9243568acb8d6449f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dreh,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/2c152977376ed588aad22fee6d4aca39,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drff,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/dbd5ad34b599370998e8e1d77cc89e91,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drgh,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d9ff7c4c07884ecb6db73043ca33c068,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Poczłapaliśmy więc... ale liczymy na następne wspólne leśne przygody! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drh5,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8a3130ee5c86638ec3f962614eda754e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drhg,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c7524d466ef138c897938a55780c27b6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Wszystkim uczestnikom tej najserdeczniej dziękujemy, a szczególnie Pawłowi za wspaniała fotorelację!!!
-
No i w doborowym starym i nowym towarzystwie... można było zacząć kolejny pościg... aż słoneczko zaczęło zwolna zachodzić... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dpvr,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/815afe4b91c488ddcce3cdd6f3d69dd5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dq18,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2f6232ded8ea48137500d1f3beeb3df3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dr8m,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/bb6198cf1d0d5203cb7e3f1008d45434,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dr9e,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5f43ae5aa47dd8cd558c25f1f6369b8f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] W tym ferworze istniało pewne ryzyko, że Inka stratuje pociechę Formicy, ale ciocia Ania czuwała... Nad bezpieczeństwem maleństwa dzielnie sprawowała też opiekę Kama, bo ciocia Formica sama walczyła o przetrwanie... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dq5f,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/de90e92297298d602020af93f91aa04b,5,19,1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dr66,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b7f6766ec6cc6b50a788543afdc538cc,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqkt,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f7e69837f56d3ac92ce7590d6d2b222a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqqi,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b8ac5756eaa613c64461713f5de18d57,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dr0l,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b55799ad0e9475a5fa1a6abee026c6a9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqj1,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e904457e73d6adfcd73c9099478249fc,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqy5,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c758ded4f2069c8feeaae71728d84ad9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqw2,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5873734953c82475f8c9a1cb7a1d9074,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A potem na chwilę wpadł jeszcze jeden kumpel: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dq9m,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5688f1a0f9fc6761901b20a3881cc514,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqnn,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ccd55ca8428d8093c1133b5d0d151b98,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drb3,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/132385fa2df5d336c4dd9fec7668fedb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8drct,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3762ab5201ebcbbb872975e68912d5ad,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
A potem zabawa przeniosła się "do parteru" i zatarły się wszelkie różnice między gatunkami... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dp1m,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d2dffbbd02c993acd1005fe402c9e663,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8doy8,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/22a06f280943ab190d2d0ed9c9407cb0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dot6,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/108e8856a6f10a86a966c1eefa184633,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8doo8,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/3a99fdd9288415f04ba822e787f87618,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dp6s,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6c726036ecfae4cba3c188f4f07d0b27,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Jedni zabawiali się kijaszkiem (wspólny kijaszek porozumienia), a inni woleli zabawiać się tymi, co kijaszek trzymają: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dpf7,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f7c66721fb0c8b09281c15f980fc54e6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dpbm,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/44e440d5848d76cddf1574c3efac0c86,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A potem przyszła jeszcze ciocia Formica z pociechą... i swoim stadkiem (stadko na szczęście dla Platona damskie): [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dpn6,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8b9d8f5e4490717c1b9c8665563bc490,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqc1,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1f070aa0f09618463435a96feb47b6c7,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Przybyła ONka Kama (szuka domu, Formica dała jej tymczas) i donna malamutka - Dasza: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqt1,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8e1158045fe85fe587f1c7e2aee4540a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dpqd,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f099f8288e7e51b0426c561a1084bf09,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dpss,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0a67d7b4fbb2b6808ff71a7304136344,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
"A potem bawiliśmy się w przeciąganie... nie liny! pańci Ani w... :evil_lol: i pańci halbiny też..." [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8do0j,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3b0afc860b132de110d5030dca081ee9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8do3f,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/df96cc3a5604348cdc64081a93ab9033,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A Iliada zdecydowanie postanowiła zacieśnić więzi z Platonem... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8do5o,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e77e820c5819a765f060d2ce977baaf2,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8do95,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/edf641ee7e1fe896ec747cec11155146,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8doi0,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5e7c5b4b7c1c5a0373af41d3bcd07946,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8doda,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e76f1e201e892f810f5f06a1de4ca465,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Ale to było już na łace... gdzie dołączyli inni... i zabawa zaczęła się od nowa.. [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dolx,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/4e1bdaed2ec980d62daf5bf4af9b034e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqgp,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/261287ff295fbc9efa03be9a10b2ea16,5,19,1.jpg[/IMG][/URL]
-
Potem się rozbrykało stadko dokumentnie: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dl51,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/27665257f1a0f6b0ceb1ef842bb5b626,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dl8q,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ce9f9407dc17f2b342ef8c5ef7681319,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] I zaczęły się harce z użyciem szczęk: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dlce,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5e4fc9e41241911502288405fff72a92,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dlg2,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/601b02643ee4dd09100c4177d3d2bcce,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dli0,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5584b352ccea959a319e661e500535fa,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dllu,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5eaf8384a1ff2c8521252fa95724584e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dlpi,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/fb006b9d02a008ba2897fb933e11e1da,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dls3,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5584b352ccea959a319e661e500535fa,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dlvf,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0b771be370ad0fce3ca42b98d6941119,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dlyd,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1577c63d9dec2d4b46d150cfa075da8f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dm1d,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d723a45cd98fba1a6fb20eb7be2ffe3c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dm4b,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b80f3f588409b7894cf2a9fa4d3a8816,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dm70,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d2b3a3392ff9fa81bd94105a0d67e445,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dm9e,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fe7c665487d4035a1886c2ec5f78543f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] I niektórzy skończyli w kagańcach... A inni na smyczy... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dmgg,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8d4ad0d5460e6d9d1990987ec068a2fd,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dmid,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a40639484cc356334aeb8baec037f57c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A ci grzeczni dostali wodę... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dmls,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4adca222de30ceb31fb50aa8f03fb2cb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dmp3,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2047129afc26942d5015be257ebabcbb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] My też byliśmy bardzo spragnieni... wody... i miłości... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dmus,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/23187306d64a44300df26979bd8d4899,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dmdl,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5001311b2de6b6fa0604153caded23c0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dn00,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5fa37d3b90b072f883ff2fb8321a437f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dn7h,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ef52961dbfa71dda65404e6d45a79be9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dnam,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7df41dce6e534dac3d84fded38affa80,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dnfh,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6ce78b5a7113a95ed36409968790cec3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dn42,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5599efccfc48012bc429c6879e3d4802,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Ciocia Ania w pozwoliła nam zaspokoić pragnienie... Nawiasem mówiąc, na innym spacerku ciocia Czarna hańcza złośliwie nazwała Inkę "Smokiem Wawelskim"... Hmmm... Ciekawe skąd ta ksywa?...
-
Platon zaprzyjaźnił się z przepięknymi pannami rasy golden retriever, zwłaszcza Iliadą oraz uroczą labradorką retriever, Boni (zdjęcia autorstwa pana Boni - Pawłaa - serdecznie dziękujemy za śliczne fotki!) [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dk2t,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e8420a22260f097322f82ca82b86bb19,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dk71,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/01b833b52acb53141ed09d25b16cfa1d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Iliada uwielbia błotko, ale Ania w czuwała, Boni i moje stadko zresztą też... tylko z czuwaniem pańciostwa było ciut gorzej, więc... Platon zaczął randkować: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dk90,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7860d4b4fbbbb8930bcf1f46ffe32216,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A potem randka przeniosła się w "romantyczną" scenerię: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dkby,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/2343ec0a8aa521eb6cae4746076cafa9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dkgw,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8e4fed5a321458fb7b6537a0545029a1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dkm7,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f559b84f98fa8a2956a2338522764fb7,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dkq7,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/44ccaa7a4e55297d8d7923da86c146df,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Inka postanowiła grać rolę ciotki przyzwoitki...
-
Paśliśmy się i wąchaliśmy trawki: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dic4,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ec3d406299d100f21b1b2e398e3244ee,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8diht,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a60ddf319aac7a05c6a3229d20709c45,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] I biegaliśmy tam i spowrotem: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8didy,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8f3be1fb60d11ea44e3becce8bda4596,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8din8,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5cf92a3ec9fc7949fae0a621f12504e0,5,19,1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dil8,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3621a56d7d0c93a129634970c89367f6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8div1,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4ffda55a8c98b3955daa271d9c3a8c69,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dix1,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8f8ba58df97aa15c4b202712ffa22303,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dj1u,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2c627bcb4b28beba75a2f9f7d8ac8586,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dj5b,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b18dac1f63a28a741b75be62c36474f3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dipz,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/547ac519291972f193b6dfebd8642f9a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] "No i w końcu... zaczęłam stroić śmieszne minki..." To przypisek mojej Inki... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dj7s,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4d3c4cf1cf571596dfaf931e1e5d23fc,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8djm6,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/531388bdc8dcac1c12971d905011e5f2,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] "Zresztą pozostaje pytanie, czy tylko ja stroiłam te miny?... Ponoć pies upodabnia się do właściciela..." [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8djus,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8690eb2b44aeda58d5fe9e988aed5d44,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8djzh,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/45df79a76924d463ac50a4088e048daa,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A może to tak z zazdrości?... Bo coś ten jej kawaler... zajął się adoracją beżowych piękności...