-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Dostaliśmy całą płytę zdjęć ze spacerku po lesie... tyle ich, że musiałam wybierać... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dh5h,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fe7c665487d4035a1886c2ec5f78543f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhky,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8898f43a95ef5f80f06192c3156ab584,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhd5,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a47461f61a434df61d1f30c159a27944,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhaa,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5001311b2de6b6fa0604153caded23c0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Najpierw było zapoznawanie się i Inka z radości zamieniła się w zajączka... Tak dziękowała pańci za tyle koleżanek i spacerek po lesie... Inka tak właśnie okazuje wielką radość... próbuje wskoczyć na pańcię albo przynajmniej dać jej całusa... A całus (po kliknięciu na zdjęcie widać powiększenie) Inki wygląda tak: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhid,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2de57baa955b1e757e0148ba9a758fd3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhn9,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3bff51a609cac2048db9bd3a84801995,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A tutaj już tylko podskakuje sobie z radości... na szczęście trochę obok pańci, bo na plecy nie wskakuje... Po okazaniu swego zadowolenie dołączyliśmy do sfory: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhr2,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3621a56d7d0c93a129634970c89367f6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhtd,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9dbe626a6e188d6427c6fee8c2b6ba09,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Trochę się szło... a trochę pasło: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhwg,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/fc64082b42da14151b5ca93b46309ab6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dhzn,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c5e5cbaa61e6041139a23775fef51d88,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Żeby zobaczyć znikające posty, czyli wszystkie poprzednie, należy wejść w odpowiedź i przejrzeć archiwum poniżej... Przypominam, bo raz znikają te, raz inne posty... Tak się naprawdę nie da na dłuższą metę... Człowiek nie wie, czy to, co czyta, dotyczy stanu faktycznego na dziś, czy na przedwczoraj... -
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Iliada ma domek, to fantastycznie, choć rozumiem smuteczki Ani, Ili była naprawdę kochanym psem, a jak się ma trzy miesiące trudnej opieki za sobą i takie wspaniałe efekty, to się człowiek przywiązuje... Aniu, spisałaś się wspaniale! -
PILNIE tymczas lub dom-BERANRDYN juz w nowym domu!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Skoro pies ma dom, poproście o przeniesienie wątku i zmieńcie temat wątku. -
Ależ biegania było... i inne atrakcje też, po prostu świetnie! A Gadze gratulujemy udanej adopcji, Państwu też! I jeszcze 100 lat razem życzymy!
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Bąbel ma wciąż gwoździa w nodze, ale ponoć nawet nie kuleje, wszystko się dobrze zrosło i Bąbelas śmiga... nie kuleje wcale... Teraz pora się umówić na wyciągnięcie gwózdka i ciachnięcie męskości... :cool3: -
PILNIE tymczas lub dom-BERANRDYN juz w nowym domu!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
No świetnie, po prostu... facet zdesperowany, jak widać... a pies pojechał do Gdyni do tego czy innego domku, bo się już pogubiłam zaupełnie... i jeszcze ta dogomania wciąż wcina posty... -
PILNIE tymczas lub dom-BERANRDYN juz w nowym domu!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
To proponuję zmieniuć temat watku, że potrzebny transport na cito... Dorzucić informację na watek transportowy i przejrzeć tam oferty... i STANOWCZO PRZYCISNĄĆ FACETA O ZWROT KOSZTÓW, wtedy może są szanse, że pies będzie 7-go w nowym domu... A kontrola przedadopcyjna załatwiona? -
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Widziałam Kamę, faktycznie ma świetne przywołanie i w ogóle to wspaniała sunia!... -
PILNIE tymczas lub dom-BERANRDYN juz w nowym domu!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, będę się czepiać dalej... Może by ci państwo opłacili psu transport, w końcu do niedawna był cżłonkiem ich rodziny... a przynajmniej stać ich chyba na to... -
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
halbina replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Żeby zobaczyć posty "znikające" należy wejść w odpowiedź i przejrzeć archiwum poniżej... :mad: Czy mam pisać tekst na Allegro czy nie? Wtatara coś wymyśli sama może... -
PILNIE tymczas lub dom-BERANRDYN juz w nowym domu!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
A czemu jego pańswto, wiedząc o wyprowadzce, nie szukali domu wcześniej, tylko dopiero teraz, na cito? -
Długowłosa, 8-miesięczna, duża (Kraków) MA DOM!
halbina replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Ładniutka, powinna znaleźć dom dość szybko... -
PILNIE tymczas lub dom-BERANRDYN juz w nowym domu!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Żeby zobaczyć znikające posty, czyli wszystkie poprzednie, należy wejść w odpowiedź i przejrzeć archiwum poniżej... Szlak by trafił... :mad: :mad: :mad: Ci ludzie traktują psa jak nieruchomość... -
Żeby zobaczyć znikające posty, czyli wszystkie poprzednie, należy wejść w odpowiedź i przejrzeć archiwum poniżej...
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Żeby zobaczyć znikające posty, czyli wszystkie poprzednie, należy wejść w odpowiedź i przejrzeć archiwum poniżej... A mówiłam, że się będą domki w kolejce ustawiać... -
Jamnikowaty Scooby wylądował w schronie w Krakowie :(
halbina replied to anilla's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/290/de2f53375727d7a8.jpg[/IMG][/URL]Żeby zobaczyć znikające posty, czyli wszystkie poprzednie, należy wejść w odpowiedź i przejrzeć archiwum poniżej... -
Łódź-Niesamowty collie-od 2 lat żyje w ruinach fabryki-MA DOM!!!!
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/290/de2f53375727d7a8.jpg[/IMG][/URL] Żeby zobaczyć znikające posty, czyli wszystkie poprzednie, należy wejść w odpowiedź i przejrzeć archiwum poniżej... -
Skierniewice:Pusia, Pusiaczek, Pusieńka ma juz dom!
halbina replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/290/de2f53375727d7a8.jpg[/IMG][/URL]