-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Mila pojechała do nowego domku... w Chorzowie. Fajna rodzina, poznałam mamę i tatę oraz córeczkę. Dziewczynka ma około 12-stu lat. Państwo mają jeszcze starszego syna. Zakochani od pierwszego spojrzenia, zwłaszcza dziewczynka... Wczoraj próbowali się ze mną skontaktować parę razy, ale z powodu matur nie mogłąm odebrać, w końcu zadzwonili do Kasi - Formicy. Dziś od rana znów próby skontaktowania się. Zdecydowani. Wreszcie porozmawiałam, jak się później okazało, z synem. Ustaliliśmy, że Milę odbiorą w sobotę. Po godzinie dostałam sms, że jednak chcieliby jeszcze dziś zabrać suczkę. I przyjechali po nią przed 21.00... Porozmawialiśmy o Mili, przekazałam im parę rad i spostrzeżeń. Mała trochę popiskiwała, ale widać, że nowi państwo jej przypadli do gustu. Jestem pewna, że Mila szybko się zaaklimatyzuje u nich. Będzie miała nie tylko domek, ale i kochającą, rozpieszczającą ją rodzinę. Życzę Mili i jej państwu wzajemnej miłości i radości ze wspólnie przeżywanych dni... Bądź szczęśliwa, Milo!
-
Mila pojechała do nowego domku... w Chorzowie. Fajna rodzina, poznałam mamę i tatę oraz córeczkę. Dziewczynka ma około 12-stu lat. Państwo mają jeszcze starszego syna. Zakochani od pierwszego spojrzenia, zwłaszcza dziewczynka... Wczoraj próbowali się ze mną skontaktować parę razy, ale z powodu matur nie mogłąm odebrać, w końcu zadzwonili do Kasi - Formicy. Dziś od rana znów próby skontaktowania się. Zdecydowani. Wreszcie porozmawiałam, jak się później okazało, z synem. Ustaliliśmy, że Milę odbiorą w sobotę. Po godzinie dostałam sms, że jednak chcieliby jeszcze dziś zabrać suczkę. I przyjechali po nią przed 21.00... Porozmawialiśmy o Mili, przekazałam im parę rad i spostrzeżeń. Mała trochę popiskiwała, ale widać, że nowi państwo jej przypadli do gustu. Jestem pewna, że Mila szybko się zaaklimatyzuje u nich. Będzie miała nie tylko domek, ale i kochającą, rozpieszczającą ją rodzinę. Życzę Mili i jej państwu wzajemnej miłości i radości ze wspólnie przeżywanych dni... Bądź szczęśliwa, Milo!
-
Porzucony na starość - NIE ŻYJE :((((((((
halbina replied to dziuba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:zly7: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: -
Doda – cudowna dożyca niemiecka JUŻ W NOWYM DOMU :-) :-)
halbina replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Szkoda...:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A co tu za powódź?... -
[quote name='AgaiTheta']Dzisiaj do mnie dzwoniła Pani z Zabrza o Tobiego, może to Twoja znajoma?[/quote] Może... :cool1: ale ja nic oficjalnie nie wiem...
-
Tak, fajnie, że sunia się podoba. Nie chciałabym, żeby za bardzo się do mnie przyzwyczaila... że o sobie nie wspomnę... Naprawdę to fajniutki psiak i gdyby nie to, że mam dwa swoje "potwory", nie miałabym sumienia się jej pozbywać... Ona jest taka wierna i tak wpatrzona w człowieka, mądrala z niej niezła i chętnie "wyprowadza" na spacer doga, trzymając w zębach smycz... :evil_lol: Cieszyłabym się, gdyby trafiła do domku z ogródkiem i odpowiednim dla siebie towarzystwem: dziewczynki i kota... Będzie i przytulanką i towarzyszką zabaw, chętnie też poprzytula się do rodziców pańci... a nawet posiedzi na kolankach... Sunia nie ucieka, jest posłuszna na dworze, pilnuje opiekuna i reaguje na każde przywołanie. Lubi zaczepiać i obszczekiwać przechodniów, zwłaszcza z psami... Spryciara, wie, że za plecami ma dwa duże psy, które będą jej bronić. Obszczekuje albo z zainteresowania i dla zaczepki do zabawy, albo ze strachu, ale takie tam to jej szczekanie ;)
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Pako odnowiony i gotowy do przeprowadzki do nowego domu, więc... pora odnowić może zdjęcia i opisy w ogłoszeniach?... -
I kolejny list: Witam!! Mam na imię Magda i jestem 12-letnią miłośniczką zwierząt. Wspólnie z > rodziną i roczną kotką maine coon(Zorką) mieszkamy w Lubaczowie (woj. podkarpackie), w dużym domu z ogrodem. Przeglądałam ogłoszenia na [URL="http://www.allegro.pl/"][COLOR=#0000ff]www.allegro.pl[/COLOR][/URL] i nagle zobaczyłam tę suczkę - [URL="http://allegro.pl/item192772131_piekna_mala_sunia_szuka_domu_zabrze.html"][COLOR=#0000ff]http://allegro.pl/item192772131_piekna_mala_sunia_szuka_domu_zabrze.html[/COLOR][/URL] ... Od razu mnie urzekła!! To taki pies moich marzeń:) I ten charakter- najbardziej ucieszyła mnie wiadomośc, że uwielbia koty. Nasza kociczka też dobrze dogaduje się z psami, o ile te nie mają w stosunku do niej morderczych zamiarów... Chcielibyśmy zapewni jej miłośc i opiekę, ciepły dom. Czy suczka nadal szuka właściciela? Pozdrawiam, Magda PS. Jeśli jest taka możliwośc, to proszę o więcej zdj. psa. i już po paru minutach odpowiedż na moje zaproszenia na wątek Mili: Witam! To cudowna wiadomość- bardzo mnie cieszy, że jeszcze jest szansa, abyśmy adoptowali suczkę. Pokazałam ją rodzicom, też im się spodobała. Bo w końcu- komu tak piękna psina może się nie podobać?... No i właśnie jest problem z tym transportem, mieszkamy daleko od siebie. Widziałam na aukcjach internetowych wiele psów, próbowałam każdego do siebie dopasować, ale kiedy zobaczyłam Milę- to jest to!!! Mam nadzieję, że jutro do Pani zadzwonimy:) A jakich wymiarów jest suczka, chodzi mi o jej wzrost i wagę? Serdecznie pozdrawiam, Magda
-
Porzucony na starość - NIE ŻYJE :((((((((
halbina replied to dziuba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będziemy wspierać staruszka! -
Mila dziś jakby spokojniejsza, nie szczekała, kiedy wychodziłam, a musiałam wyjść rano i po południu, psy były więc tylko na spacerku i znowu zostały same na kilka godzin. Chyba się uspokoiła już po tej kilkudziesięciogodzinnej przeprowadzce do sąsiadki. A tam u niej była zbyt krótko, by móc się pokazać z najlepszej strony, pewno była podekscytowana nowym miejscem i nową sytuacją, kolejną zmianą towarzystwa i otoczenia. Szczeka, jeśli coś się za głośno rusza na klatce schodowej, szczególnie, gdy słyszy psa sąsiadki wychodzącego na spacer (pudelek szczekliwie ogłasza swoje wyjścia na spacer). Znów ktoś pyta o Milę w poczcie e-mailowej i poprzez sms. Podałam adres wątku, bo nie mam siły pisać wciąż tego samego. Jeśli ktoś ma możliwość wysyłąnia e-maili, może też odwiedzić dogomanię, nieprawdaż?... I jakoś nie chce mi się rozpisywać, kiedy sama dostaję lakoniczną prośbę o więcej informacji.
-
Łódź-Niesamowty collie-od 2 lat żyje w ruinach fabryki-MA DOM!!!!
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
I tak dobrze, że jest zainteresowanie! W końcu zadzwoni TEN DOMEK!!! -
Chciałbym... chciałbym...
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/272/0a3bdc3e623f8fec.jpg[/IMG] Ależ paszczak... "Szczęki"... :evil_lol:
-
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Wesoło?... Wy macie szczeniaczka i to małego... Ja - demolanta Platona, dożycę Inkę, która chętnie się dołączy do objadania stołu... suczkę na tymczasie i dwa koty... No i zero czasu na sprzątanie, bo siedzę w pracy po 14 godzin... Jak macie wrażenie, że to, co robi Wasz piesiunio to bałagan, to wpadnijcie do mojej stajni Augiasza...:roll: :p -
Ale z tego Korkosmoka podrywacz... no... no... no...:cool3:
-
sunieczko, wysłałam na Ciebie namiary znajomej...
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Wanda tak zabiegana, że pewno nawet nie miała czasu się zająć tą sprawą...