Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/290/de2f53375727d7a8.jpg[/IMG][/URL]
  2. To musiałby trafić do azylu w Żorach, został z niego wyciągnięty, bo był chętny domek i dziewczyny ze Śląska i Krakowa przechowały go tylko "w trasie" do tego nowego domku...
  3. [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/3ad148e06a49bae9med.jpg[/IMG] Inka... też mamy adoratorów, a co... [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/5040413ffe3eea3amed.jpg[/IMG] bo ten nasz Platon to tylko by fruwał... [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG]
  4. Biedulek... swoją drogę żorskie psiaki nie mają szczęścia z adopcjami... Psu potrzebny dobry socjalizujący tymczas, klatka kennel, ogródek...
  5. [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG] A oto latający Platon... Nie mylić z latającym Holendrem... czy znikającym postem... :mad:
  6. [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG] A oto latający Platon... pozdrawiamy najserdeczniej!
  7. Znowu wcina posty... Ciekawe, czy wyrośnie z Kleksika taki latający pies jak mój Platon: [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG]
  8. Dobra...fotki z dogowiska: Platon [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG] dogi [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/1f25cb5fde3547c6med.jpg[/IMG] halbinia i Sisol [img]http://images21.fotosik.pl/233/f9422fa4520c67a6med.jpg[img] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/f11989ef44999ac7med.jpg[/IMG] [img]http://images20.fotosik.pl/288/f6a6a601e2a89292med.jpg[img] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/dcb41e0b668e8340med.jpg[/IMG] Ina [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/3ad148e06a49bae9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/cbaa84cbda2394ecmed.jpg[/IMG] Ina z pańcią [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/c2f8303e35945b69med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/906ded6d56c16984med.jpg[/IMG] i z kolegą [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/0447a71dfb690847med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/44776692305d44f9med.jpg[/IMG] Jumbo Jet De Miranko [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/366711be692548f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/8f05e6f8f0f74429med.jpg[/IMG] Ina vel smok wawelski :lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/f00ee5292294b9a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/fad68c8c481c0a82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/063d3fd0a8c0c19dmed.jpg[/IMG] Jumbo [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/1d7e45f937c1f48emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/5040413ffe3eea3amed.jpg[/IMG] a później przyszedł Rumor i narobil rumoru :lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/b13035091c912143med.jpg[/IMG] powiało chłodem [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/e32b648039548f25med.jpg[/IMG] i obaj panowie skonczyli w kagancach [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/5dd5e9c0a4d708a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/8ccb723605cbe3afmed.jpg[/IMG] co im bardzo nie pasowało [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/a77454fd1b181c23med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/c6ec8158f16be156med.jpg[/IMG] FOTORELACJA CZARNEJ HAŃCZY: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5179126#post5179126[/URL]
  9. Grafitowa piękne ma dzieci, wszystkie! swoje i adoptowane! Domki będą się zabijać, żeby dostać kociaka... Myślę, że i mama znajdzie dom. Jaka ona jest?
  10. Nie dziwi ten błyskawiczny odzew, psiak był uroczy na fotkach, na żywo pewnie też. Bądź szczęśliwy, Flopciu!
  11. No to wygląda na to, że Kleksik znalazł się w raju i to na Ziemi, a tak niewiele brakowało, żeby...
  12. Maluszki przepiękne, a posty znikają nadal, więc oby i fotki nie zniknęły.
  13. Zdjęcia może i śa, ale ich nie widać... :shake: oj, dogomanio... :mad:
  14. Mały nie powinien długo czekać na domek, jest uroczy!
  15. :cool2: :Rose: dla wszystkich, którym się należą podziękowania: Ambra, Ma-ja, Panowie z Orzesza :calus: :Dog_run: :cunao: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :bigcool: :bigcool: :bigcool:
  16. "W swoim", czyli docelowym domku?... Można już okazywać szczęście?
  17. [COLOR=black][FONT=Verdana]Jestem Lejla i błagam, rozpaczliwie błagam o to, byś mnie zabrał z tego strasznego miejsca – ze schroniska, gdzie razem ze swoim szczeniakiem wepchnięto mnie do lisiej klatki. Z rozpaczy i desperacji wyłam i gryzłam kratki swego więzienia. Ty też wyłbyś z rozpaczy. W klatce jest bardzo mało miejsca, łapki wpadają w otwory… [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A przecież odchowałam swojego małego i – na szczęście – on znalazł już swoich ludzi i dom. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Teraz wyję i skowyczę po nocach, błagając o dom dla siebie…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie potrafię się przyzwyczaić do tego strasznego miejsca, do braku człowieczej ręki. Tęsknię za spacerkami u boku kogoś, kto za miskę strawy i kawałek miejsca na legowisko pozwoliłby się uwielbiać i kochać tą psią miłością, jakiej jestem kwintesencją…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Podobno jestem młodą i piękną suczką, bardzo kontaktową i pełną chęci do zabawy. Taka jestem, gdy wolontariusze zabierają mnie z klatki na spacerek. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kiedy zostaję w nocy sama, rozpaczam tak głośno, że nawet pracownicy schroniska mówią: „Serce się kroi!”…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Błagam o dom![/FONT][/COLOR]
  18. Napiszcie, co możecie o psie. Wygląd, przyzwyczajenia, charakter... Ja coś skrobnę, jeśli będę miała dane, a Allegro zrobi Supergoga lub Asior.
  19. Sunia prześliczna jest po prostu! Gdzie teraz przebywa?
  20. Melba jest przepiękna i na pewno odwdzięczy się wiernością i miłością.
  21. Pluciak jest starszawy już, ale słodziak z niego!
×
×
  • Create New...