-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/290/de2f53375727d7a8.jpg[/IMG][/URL]
-
Jamnikowaty Scooby wylądował w schronie w Krakowie :(
halbina replied to anilla's topic in Już w nowym domu
To musiałby trafić do azylu w Żorach, został z niego wyciągnięty, bo był chętny domek i dziewczyny ze Śląska i Krakowa przechowały go tylko "w trasie" do tego nowego domku... -
[IMG]http://images20.fotosik.pl/288/3ad148e06a49bae9med.jpg[/IMG] Inka... też mamy adoratorów, a co... [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/5040413ffe3eea3amed.jpg[/IMG] bo ten nasz Platon to tylko by fruwał... [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG]
-
Jamnikowaty Scooby wylądował w schronie w Krakowie :(
halbina replied to anilla's topic in Już w nowym domu
Biedulek... swoją drogę żorskie psiaki nie mają szczęścia z adopcjami... Psu potrzebny dobry socjalizujący tymczas, klatka kennel, ogródek... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG] A oto latający Platon... Nie mylić z latającym Holendrem... czy znikającym postem... :mad: -
[IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG] A oto latający Platon... pozdrawiamy najserdeczniej!
-
Znowu wcina posty... Ciekawe, czy wyrośnie z Kleksika taki latający pies jak mój Platon: [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG]
-
Dobra...fotki z dogowiska: Platon [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/b1e69f678bc5e97amed.jpg[/IMG] dogi [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/1f25cb5fde3547c6med.jpg[/IMG] halbinia i Sisol [img]http://images21.fotosik.pl/233/f9422fa4520c67a6med.jpg[img] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/f11989ef44999ac7med.jpg[/IMG] [img]http://images20.fotosik.pl/288/f6a6a601e2a89292med.jpg[img] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/dcb41e0b668e8340med.jpg[/IMG] Ina [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/3ad148e06a49bae9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/cbaa84cbda2394ecmed.jpg[/IMG] Ina z pańcią [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/c2f8303e35945b69med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/906ded6d56c16984med.jpg[/IMG] i z kolegą [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/0447a71dfb690847med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/44776692305d44f9med.jpg[/IMG] Jumbo Jet De Miranko [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/366711be692548f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/8f05e6f8f0f74429med.jpg[/IMG] Ina vel smok wawelski :lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/f00ee5292294b9a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/fad68c8c481c0a82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/063d3fd0a8c0c19dmed.jpg[/IMG] Jumbo [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/1d7e45f937c1f48emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/5040413ffe3eea3amed.jpg[/IMG] a później przyszedł Rumor i narobil rumoru :lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/b13035091c912143med.jpg[/IMG] powiało chłodem [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/e32b648039548f25med.jpg[/IMG] i obaj panowie skonczyli w kagancach [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/5dd5e9c0a4d708a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/233/8ccb723605cbe3afmed.jpg[/IMG] co im bardzo nie pasowało [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/a77454fd1b181c23med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/288/c6ec8158f16be156med.jpg[/IMG] FOTORELACJA CZARNEJ HAŃCZY: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5179126#post5179126[/URL]
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Grafitowa piękne ma dzieci, wszystkie! swoje i adoptowane! Domki będą się zabijać, żeby dostać kociaka... Myślę, że i mama znajdzie dom. Jaka ona jest? -
No to wygląda na to, że Kleksik znalazł się w raju i to na Ziemi, a tak niewiele brakowało, żeby...
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Maluszki przepiękne, a posty znikają nadal, więc oby i fotki nie zniknęły. -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia może i śa, ale ich nie widać... :shake: oj, dogomanio... :mad: -
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jestem Lejla i błagam, rozpaczliwie błagam o to, byś mnie zabrał z tego strasznego miejsca – ze schroniska, gdzie razem ze swoim szczeniakiem wepchnięto mnie do lisiej klatki. Z rozpaczy i desperacji wyłam i gryzłam kratki swego więzienia. Ty też wyłbyś z rozpaczy. W klatce jest bardzo mało miejsca, łapki wpadają w otwory… [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A przecież odchowałam swojego małego i – na szczęście – on znalazł już swoich ludzi i dom. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Teraz wyję i skowyczę po nocach, błagając o dom dla siebie…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie potrafię się przyzwyczaić do tego strasznego miejsca, do braku człowieczej ręki. Tęsknię za spacerkami u boku kogoś, kto za miskę strawy i kawałek miejsca na legowisko pozwoliłby się uwielbiać i kochać tą psią miłością, jakiej jestem kwintesencją…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Podobno jestem młodą i piękną suczką, bardzo kontaktową i pełną chęci do zabawy. Taka jestem, gdy wolontariusze zabierają mnie z klatki na spacerek. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kiedy zostaję w nocy sama, rozpaczam tak głośno, że nawet pracownicy schroniska mówią: „Serce się kroi!”…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Błagam o dom![/FONT][/COLOR]
-
Łódź-Niesamowty collie-od 2 lat żyje w ruinach fabryki-MA DOM!!!!
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Książę... :-( -
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
halbina replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Napiszcie, co możecie o psie. Wygląd, przyzwyczajenia, charakter... Ja coś skrobnę, jeśli będę miała dane, a Allegro zrobi Supergoga lub Asior. -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pluciak jest starszawy już, ale słodziak z niego!