-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Ależ te domki muszą być szczęśliwe! :multi: :multi: :multi: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Paco potrzebuje domu na cito! -
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :Dog_run:
-
szczeniak - piękny mieszaniec owczarka i labradora. MA DOM!
halbina replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Fajniutki szczylek, szybko znajdzie domek! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Tak... ruch wokół niego to już duży plus! A teraz potrzebny ODPOWIEDZIALNY DOM!!! -
Dostałam e-mail od Państwa Mili, więc cytuję: "Dzień dobry Po wyjeździe od Pani, Mila piszczała całą drogę do nowego domu. Pierwsza noc była spokojna ,jak i każda następna.Niestety albo i stety Mila jest psem łóżkowym.śpi bardzo długo , dłużej od dzieci.Przepada za córką Agatą.Podaje łapę.Lubi wodę .Istnieje obawa iż wyłowi ryby z oczka wodnego na działce. Pozdrawiamy wraz Milą" Bardzo się cieszę, że się dziewczyny pokochały... :multi: A może na dobranoc... parę zdjęć Mili?... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msdl,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2e0bb44006f05619e2e2f5876bcb9cf0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msec,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/224c1d8a90439623f2bcea6a0f2e2075,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msgh,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c11f8ce2edc83667078f1725ae5e59e3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msfg,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ebe7b4bec04eb46c28b40ad0db4571fb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
A może na dobranoc... parę zdjęć Mili?... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msdl,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2e0bb44006f05619e2e2f5876bcb9cf0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msec,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/224c1d8a90439623f2bcea6a0f2e2075,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msgh,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c11f8ce2edc83667078f1725ae5e59e3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8msfg,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ebe7b4bec04eb46c28b40ad0db4571fb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Dostałam e-mail od Państwa Mili, więc cytuję: "Dzień dobry Po wyjeździe od Pani, Mila piszczała całą drogę do nowego domu. Pierwsza noc była spokojna ,jak i każda następna.Niestety albo i stety Mila jest psem łóżkowym.śpi bardzo długo , dłużej od dzieci.Przepada za córką Agatą.Podaje łapę.Lubi wodę .Istnieje obawa iż wyłowi ryby z oczka wodnego na działce. Pozdrawiamy wraz Milą" Bardzo się cieszę, że się dziewczyny pokochały... :multi:
-
Łódź-Niesamowty collie-od 2 lat żyje w ruinach fabryki-MA DOM!!!!
halbina replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
No coż... Książę pozbył się klejnotów co prawda, ale zyskał domek! Warto było! Hurra! :evil_lol: :multi: -
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
halbina replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Biedactwa... :-( :-( :-( -
Piękna foteczka pięknisia, ale ja go lubię nawet w postaci pokemona... :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Inka i Platon wskakiwali na biurko, chcąc ratować maluszki :evil_lol: -
Doda – cudowna dożyca niemiecka JUŻ W NOWYM DOMU :-) :-)
halbina replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Hmmm... muszę rozważyć ten typ legowiska... dla Inki albo... dla siebie... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: :shake: :shake: :shake: :oops: :oops: :oops: -
Jamnikowaty Scooby wylądował w schronie w Krakowie :(
halbina replied to anilla's topic in Już w nowym domu
To można już odetchnąć?... :cool3: