Napisałam, bo przeczytałam pierwszy post...
"Talagio, dlaczego i kiedy grozi tej małej biszkopcinie schronisko? pozdrawiam! halbina"
Ale już po chwili odetchnęłam z ulgą! :multi: :multi: :multi:
tak... to pointer zabrzański... :evil_lol:
A ja mam gołębia na tymczasie... grzywacza... :cool1:
[IMG]http://anpmac.webpark.pl/dzikie/picture/g19e.jpg[/IMG]