Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Oj nieładnie, człowieku, nieładnie! Oj nieładnie, człowieku, brzydko! Ty się całe życie tylko bawisz... Czasem sobie zmieniasz bawitko! :mad:
  2. Milusiński... :loveu: :loveu: :loveu:
  3. To może trzeba jej założyć Allegro w innym dziale - cudowne śroski odchudzające?... :evil_lol:
  4. GRATULUJEMY! :multi: :multi: :multi:
  5. [IMG]http://anpmac.webpark.pl/dzikie/picture/g19e.jpg[/IMG] Takim cudem się teraz opiekuję...
  6. Napisałam, bo przeczytałam pierwszy post... "Talagio, dlaczego i kiedy grozi tej małej biszkopcinie schronisko? pozdrawiam! halbina" Ale już po chwili odetchnęłam z ulgą! :multi: :multi: :multi:
  7. tak, za Górnikiem, a przed Ogrodem Botanicznym...
  8. tak... to pointer zabrzański... :evil_lol: A ja mam gołębia na tymczasie... grzywacza... :cool1: [IMG]http://anpmac.webpark.pl/dzikie/picture/g19e.jpg[/IMG]
  9. Niestety, musicie jeszcze poczekać... matury przywaliły mnie skutecznie... :oops:
  10. Takie piękne foteczki Mili w nowym domku... a nikt się nie zachwyca?...:crazyeye: :roll:
  11. Formica pracuje na Piłsudskiego, to przy stadionie Górnika...
  12. Trzymamu kciuki za nowy domek i szczęście suni!
  13. :nonono2: :watpliwy: :-? :niedowia: :nerwy: :???: :niewiem: :help1: :Dog_run: :candle:
  14. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2443/pieskizsuniaew0.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/1424/pieski3lg1.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/19/pieskitx5.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://www.mfoto.pl/uploads/1290/dom-potrzebny_45674.png[/IMG]
  18. Czy ja się mogę na cokolwiek przydać?... :roll:
  19. W tym szczylku też się mażna zakochać po uszy... i to od pierwszego wejrzenia! :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...