Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. Marinka, ja zrobiłam to samo-wysłałam fanty z tego bazarku- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248754-Ca%C5%82a-Polska-czyta-dla-Znajdek-!-do-22-11[/url] a kasa od irysek nie wpłynęła...
  2. mimiś

    Boluś

    Awit i to są własnie magiczne chwile..-kiedy sie przekonujesz ,ze pies ma super dom:)
  3. doczekał sie kudłaczek! super!
  4. Janka, świetnie,ze 2 sunie ciachniete-to najwazniejsze zeby sie juz nie mnozyły. Dziekuję za zakupy-zqraz przeleje kaske jak podasz nr konta;) [ale udało sie z podróżą-nie było wczoraj pięknie-ale to co sie dzieje dzisiaj...brrr
  5. To szczęśliwej drogi,bo pogoda -nomen omen-"pod psem":evil_lol:
  6. podrzucę apel o pomoc!!
  7. Janka super! :klacz: ,jak mozesz rób jak najwięcej fot, trzeba przyciągnąć ludzi na wątek -a bez zdjęć informacji to wiesz...
  8. mimiś

    Boluś

    to znaczy,ze Boluś wygrzeczniał?
  9. ode mnie 30zl, na jakąś puszke dla szczeniaków-Janka wyslij nr konta zaraz przeleje[a pytałas czy psy jedza najtańszą karmę?-bo moze lepiej kupić ta do której są przyzwyczajone...
  10. [quote name='dexterka']ale trafiłam:) Nawet w wątku się pojawiam:) kochane cioteczki to jeszcze nic pewnego , ale być może będzie do mnie na hotel jechał psiak z Bielska- Białej. Jeśli Agusika tam podrzucicie i nowi właściciele zgodzą się podjechać po niego do mnie to transport będzie:)[/QUOTE] jest szansa dla psiaka, cudownie:)
  11. Dostałam od Dexterki namiary i wysłałam Zofiji pv:)
  12. asiunia a Ty daleko masz do tego miejsca[a moze znasz kogoś w poblizu]?:" SŁUCHAJCIE- [B]Jest Pani, która chce adoptować Agusa. Mieszka w Żłobiźnie-mała miejscowość koło Brzegu. Między Opolem a Wrocławiem...[/B]. Pilnie jest mi potrzebna osoba do wizyty pa, a potem.... transport... Jak będzie ok, oczywiście..."
  13. Napisałam do Dexterki w sprawie PA -prowadzi hotel w okolicy :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247090-BDT-i-hotelik-u-Dexterki-zaprasza-WOLNE-MIEJSCE[/URL]
  14. [quote name='ulvhedinn']Dexterka (ta co ma hotelik) mieszka blisko......[/QUOTE] dziękuję:)
  15. przepraszam ale wtrącę: "SŁUCHAJCIE- Jest Pani, która chce adoptować Agusa. Mieszka w Żłobiźnie-mała miejscowość koło Brzegu. Między Opolem a Wrocławiem.... [B]Pilnie jest mi potrzebna osoba do wizyty pa[/B]," [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248581-Agus-makabrycznie-zaniedbany-ma%C5%82y-kud%C5%82acz-W-SCHRONISKU-NIE-PRZETRWA/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...PRZETRWA/page5[/URL]
  16. "SŁUCHAJCIE- Jest Pani, która chce adoptować Agusa. Mieszka w Żłobiźnie-mała miejscowość koło Brzegu. Między Opolem a Wrocławiem.... [B]Pilnie jest mi potrzebna osoba do wizyty pa[/B]," [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248581-Agus-makabrycznie-zaniedbany-ma%C5%82y-kud%C5%82acz-W-SCHRONISKU-NIE-PRZETRWA/page5[/url]
  17. podajcie nr konta ,marną dyszkę solidarnie wyślę ..
  18. ja myslę,ze gdyby było więcej informacji o charakterze piesków [tez Agusa] -to te maleństwa miałyby większą szansę -jak sie dogaduja z psami ,kotami,szczekliwe czy nie,lgna do człowieka,chca na rączki lub nie...jakieś cechy dające wyobrazenie co to za pies -na razie znamy tylko cechy niekoniecznie sklaniające do adopcji-że stare,kalekie,zaniedbane?-jak setki innych.. sory,ale takie refleksje w kwestii ogłoszeń mi sie nasuneły
  19. a nie masz zdjęc pieska?-tu np.mozna uzyskać pomoc na leczenie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)?highlight=kundelkowa+skarbonka[/url] ale pies musi być pod jakąś opieką ..
  20. [quote name='kolejna kobietka']Ja z kolei znam Anię :) Udostępnię maleńką po grupach na fb.[/QUOTE] jaka bidulka..na szczęście malutka,moze sie gdzieś upchnie..
  21. doczytałam na pudlach,że on chyba ma juz ogłoszenia od [B]feliksik [/B];)
×
×
  • Create New...