ja myslę,ze gdyby było więcej informacji o charakterze piesków [tez Agusa] -to te maleństwa miałyby większą szansę -jak sie dogaduja z psami ,kotami,szczekliwe czy nie,lgna do człowieka,chca na rączki lub nie...jakieś cechy dające wyobrazenie co to za pies -na razie znamy tylko cechy niekoniecznie sklaniające do adopcji-że stare,kalekie,zaniedbane?-jak setki innych..
sory,ale takie refleksje w kwestii ogłoszeń mi sie nasuneły