-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
mimiś replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Dorciu,sądząc po wpisie poszły wczoraj wieczorem, tu są linki -post 166: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250878-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-na-hotelik-Majki-i-Kory-do-07-03-2014-do-21-00?p=21900867#post21900867[/url] -
tłumacze jak komu mądremu ,ze 3 psy i samotny kot to trochę mało... :cool3: ale chłop to uparte stworzenie..
-
[quote name='Hope2']może chcesz adoptować mamusię? :cool3:[/QUOTE]powiedz to mojemu mężowi...:roll:
-
śliczności psiaczki, strasznie podoba mi sie umaszczenie merle, a nie mogę trafić -zawsze bure albo czarne sie przyplącze..
-
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
mimiś replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
podmieniłam tekst..to moze na mazowieckie? -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
mimiś replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
To moze podać do ogłoszeń tekst z 1 postu i 2 zdjęcia Flapera z 1 stony? -to naprawde ładny psiak...jeżeli się zgodzisz to tak to podam... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja zrobiłam bazarek na Miau - [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=160532&p=10438544#p10438544[/url] -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
mimiś replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Dora, wykupię 5 pakietów po 6 zł na tym [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250878-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-na-hotelik-Majki-i-Kory-do-07-03-2014-do-21-00/page4[/url] bazarku albo przeleje Ci 30zł na karme dla Fliperka-napisz co pilniejsze.. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Przed chwilką zleciłam przelew na[SIZE=5] [SIZE=4]1203,09zł [/SIZE][/SIZE]z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250275[/URL] - to ten, gdzie fanty podarowały bea100 oraz blackgerl z przeznaczeniem na pomniejszenie zadłużenia u wetów. Dziękujemy za piękne fanty! Prośba o potwierdzenie na wątku bazarku jak pieniądze dotrą.[/QUOTE] piękny wynik!! :laola: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Madie-:klacz::klacz::klacz:- Cudownie,Jola sie ucieszy a zwierzyna jeszcze bardziej! -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
mimiś replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']brak kasy na karme powoduje przyjecie nowych psow od pana G,zeby dorobic na karme i tak bledne kolo sie zamyka[/QUOTE] to samo działo sie w Korabiewicach za P.Magdy , coraz wiecej zwierząt za jakieś grosze od hycla... -
UMIERALNIA Kto pomoże ratować te i inne sieroty?
mimiś replied to romenka's topic in Już w nowym domu
zapiszę .. -
Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!
mimiś replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/843/rji7.jpg[/IMG] no to zdjęcie wymiata!! :megagrin: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']W najbliższych dniach wyjaśni się jak zbieramy 1%[/QUOTE] zaraz,jak to? to info na wizytówkach i ulotkach niewazne? -a ja podrukowałam ulotek na mojej czarno-białej drukarce i rozkładam...:( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
zoja to chyba tu:Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej ul. Raszyńska 32/44 lok.140, 02-026 Warszawa tel.: (22) 668 92 68, tel./fax (22) 883 50 96, e-mail: [EMAIL="%[email protected]"][email protected][/EMAIL] odnośnie Dniz Ziemi;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']na kota.. hmm... na Czarusia? :) Ula, spisujesz już jakieś imprezy na ten rok? :) Pojawia sie coś w ogóle? Ktoś chętny do prowadzenia znajdkowego allegro?[/QUOTE] Dziewczyny, Dnia Ziemi nie przegapmy w tym roku!: "[B]Światowy Dzień Ziemi '2014[/B] będzie częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla klimatu [B]"Zmieniaj nawyki - nie klimat!"[/B], dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Festyn finałowy, pod tym samym hasłem, odbędzie się w Warszawie w parku Pole Mokotowskie, [B]27 kwietnia 2014r.[/B], w godzinach 10 - 18.00." -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Ja nie mam dostępu do konta więc nie mogę sprawdzić wpłat. :shake: Co weekend dostaję wykaz kolejnych wpłat, nieraz dostaję w sobotę ale nieraz dopiero w poniedziałek. Kiedy dostanę potwierdzę :lol:[/QUOTE] tak ,wiem,mnie własnie o to chodziło :) wpłaty były na moje konto więc jest tylko jeden oprzelew na 171 zł w tytule :bazarek mimiś dziekuję -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']zakończyły sie moje bazarki: [INDENT] poproszę [B]paros[/B] o potwierdzenie przelewu [SIZE=4]171 [/SIZE]zł na konto znajdek.:smile: [/INDENT] [/QUOTE] ja sie przypominam,bo wiem,ze paros ma mozność sprawdzenia wekendowo ;) -
Kochany Maksiu umarł :(. Czekaj tam na mnie za TM !
mimiś replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jezu,ludzie! Miałam sie nie wtrącać ale nie zdzierzyłam! Czego wy chcecie od Toyoty!Znalazła starego kundla-przygarneła chociaz jak sama pisze nie ma warunków , czasu,miejsca...załozyła mu wątek i szuka domu -starego bądż nowego . -znam ja tylko forumowo ale mam "od niej " czyli z tego smierdzącego schronu Klusię i wiem,ze nie żałowała tych wyciąganych psów nikomu... skąd podejrzenie ,ze nie chce oddac tego dziada? a jezeli stęsknieni własciciele tak szukaja to dlaczego nie ma zdjęc w necie,schroniskach,prasie na słupach? Zawsze dziwi mnie coraz częstsza praktyka oceniania kogos po kilku wpisach i interpretowanie tego po swojemu. a może weźcie od Toyoty tego psa i ogłaszajcie ?-widzę las rąk.. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bea100']Gorączka mnie gniecie i spać nie mogę- policzyłam bazarek bric i wyszło mi że licytacji na teraz mamy (aż!) na 952 zł :multi::multi:[/QUOTE] rewelacja!-to kupa kasy dla przytuliska!:klacz::klacz::klacz::klacz: a jeszcze trwa bazarek jolam... :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
zakończyły sie moje bazarki:[INDENT] dotarła kaska od: Maryny:24zł Norel: 18zł uzony-15zł [SIZE=5]razem: 57 zł!! [/SIZE] oraz: Erin: 12zł maximiller: 15zł Ciapuś:10zł tupadlo: 17zł teacher: 60zł [SIZE=5]razem: 114zł!! [/SIZE] czyli razem=[SIZE=5]171 zł[/SIZE][SIZE=4]!!! [/SIZE]! [SIZE=4]Bardzo Wam dziękuję w imieniu znajdeczek!!!! :loveu::loveu::loveu::cunao:[/SIZE] poproszę [B]paros[/B] o potwierdzenie przelewu [SIZE=4]171 [/SIZE]zł na konto znajdek.:smile: [/INDENT] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac'] Kochani, [B]bea100 [/B]oraz [B]blackgerl [/B]przekazały mi fanty na Znajdki, z których własnie otworzyłam bazar. [B][COLOR=#800080]Bardzo ładne, wartościowe rzeczy![/COLOR][/B] Wierzę, że uzbieramy dla Znajdek dużą pomoc! Proszę, zareklamujcie na swoich zaprzyjaźnionych i pewnych wątkach, będę wdzięczna. Ja na pewno roześlę reklamy na PW. Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250275[/URL][/QUOTE] jakie świetne fanty! :) bea100, blackgirl - :cool2: :klacz::klacz::klacz: -
prawda jest taka ,że wiekszosć ludzi ma to w.. Parę lat temu psy z mojej gminy odławiał hycel i odstawiał do Korabiewic[wtedy-pani Magdy S] .Byłam jedyną osoba która pisała do wójta na forum sporej gminy.[B]Nikt[/B] więcej nie dopisał sie do naszej wymiany zdań.... a ja naiwnie sądziłam,ze rozpetam dyskusję :stupid:
-
Mam domek i jest to zasluga ludzi dobrej woli-Dziękuje
mimiś replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
jest przesliczna..nawet uroda ja nie ochroniła,co mówic o brzydkich,starych, wyliniałych:( -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
mimiś replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
prześliczne psiaki!- super,ze juz w domkach!