-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
mimiś replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
-widziałam zdjęcia terenu i bud na fb-piękne!:) [wpłaciłam styczeń-luty] -
Kochany Maksiu umarł :(. Czekaj tam na mnie za TM !
mimiś replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakie swietne czupiradło-ja bym jednak szukała domu,moze to pies jakiejś staruszki.. -
Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!
mimiś replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Anju a do sterylkowej nie chcesz jej zgłosić? -
owczarkowi na starość wiele nie pomoże:( moja oneczka po prostu przeniosła sie na stałe do domu jak zauwazyłam ,ze zaczynaja ją boleć stawy i poprawa była natychmiastowa- może troche zmobilizować Pana [marchewką w postaci bezpłatnego l eczenia] zeby poprawił wejście i ocieplił bude.. ale ten drugi wygląda na młodego jeszcze pieska i napewno mozna pomóc
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
szybki nastepny bazarek:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250013-ksi%C4%85%C5%BCek-kilka-na-znajdeczki-do-12-01?p=21731640#post21731640[/url] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
mimiś replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
przede wszystkim sterylka:( mioże ze skarpety sterylkowej..bo za chwile będą słitasne szczeniaczki -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249952-Bond-i-inni-na-pomoc-Znajdkom!-dvd-i-biżu-do-12-01-g-22?p=21722876#post21722876"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249952-Bond-i-inni-na-pomoc-Znajdkom!-dvd-i-biżu-do-12-01-g-22?p=21722876#post21722876 [COLOR=#000000][U]filmy i odrobina biżu-zapraszam[/U]:)[/COLOR] [/URL] -
zajrzyj zoja na fb: [URL]https://www.facebook.com/events/210583955796438/[/URL] przepraszam za wtręt ale pod warszawą:: Miejscowość Budy-Grzybek. Do niedawna niewielkie schronisko na około 40 psów Niestety, od pewnego czasu, właściciel, niejaki Wojcieszak - wzorem bardziej obrotnych kolegów - postanowił się dorobić. Jego marzeniem jest stworzenie drugich Wojtyszek - podobno wypowiadał się do wolontariuszy, że będzie nawet większy. Zaczął nieźle - wygonił wszystkich wolontariuszy, nie wpuszcza nikogo, nie wydaje psów do adopcji.
-
[quote name='mtf zalesie']na stronie napisalam ale oprocz mojego zadnych wpisow nie ma, mtf-są inne wpisy,pod postem :" podsumowanie roku", fakt ,ze niewiele osób wyraziło swoje oburzenie-niestety
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
zoja już sie wyspałąś? no to hepinjujir!! :BIG: :beerchug: -
strona Konstancina na FB -mozna napisać co myslimy o pomyśle urzędników: [URL="https://www.facebook.com/KonstancinJeziorna?fref=ts"]https://www.facebook.com/KonstancinJeziorna?fref=ts [/URL]
-
wydarzenie na fb: [URL]https://www.facebook.com/events/1405553156357012/[/URL] telefon do gminy: 22 717 53 54 wew od 106 do 108 ja będe dzwonic jutro, domagajmy sie wyjasnień cytuję z fb" [B]Spolka jest 1-osobowa, specjalizujaca sie w odprowadzaniu i oczyszczaniu sciekow. Nie ma zadnych info o pozwoleniu wydanym na wylapywanie czy tez opieke nad zwierzetami. Nie potrafie znalezc info nt jakiegokolwiek punktu przetrzyman jakim dysponowaliby. Kolejny, ktory zwachal latwy interes chyba......"[/B] 21.30 na tvn234 ma być cos o tej sprawie!!
-
Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!
mimiś replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
śmieszny piesek z tego Mironka -taki Reksio z dobranocki -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
nareszcie masz ładnego psa [Zulcia bowiem jest...interesująca?:diabloti:] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A mój łeb pusty jakoś ,spaliłam właśnie grzyby do bigosu:shake: więc jeszcze raz podeprę sie przepięknymi zyczeniami znalezionymi na fb : [B] "Co tam pierniki, jeśli obok ktoś lub coś głoduje co tam choinka, skoro ktoś lub coś płacze w samotności co tam prezenty, skoro ktoś lub coś cierpi i być może wydaje ostatnie tchnienie :-((( oczu otwartych na krzywdę innych Wam życzę! !! Uszu słyszących nieme prośby słabszych i mniejszych Wam życzę! !! Serc kochających nie na pokaz, ale na zawsze, na całego, na co dzień, Wam życzę bo dookoła mnóstwo głodnych uczuć! !! Jeśli tylko możecie - dajcie domek zwierzakom!!! Tylko wtedy bedą to wesołe święta. .."[/B] :tree1: :x-mas: -
Orion był przywiązany w lesie...– PODEJRZENIE NOWOTWORU..HELP!!
mimiś replied to paros's topic in Już w nowym domu
Orion trochę zapomniany.. -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
mimiś replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pies dostał szansę -to więcej niz ktokolwiek inny mu zaoferował, nie każdemu da sie pomóc... -
Agus- makabrycznie zaniedbany mały kudłacz- ADOPTOWANY:)
mimiś replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']Na pierwszym zdjęciu lewituje. Pewnie z radości ;-)[/QUOTE] :crazyeye: :turn-l: to dlatego,ze pełen jest ulotnego uroku:evil_lol: