Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. ja też dorzuce dyszkę-poprosze o konto
  2. Fajnie,dziekuję , to czekamy jeszcze na wpłatę Pliszki:)
  3. uprzejmie proszę o potwierdzenie wpłat bazarkowych: od nefesza- Joanna S....[w tytule "darowizna"-30zł] Wiesia1959 i Pliszka-w tytule :"bazarek mimiś "-muszę zakończyć bazarek;)
  4. ja mam, nie zaglądam tam za często,ale oki,kejciu ,będe podrzucać:)
  5. zakończyłam sprzedawanie książek;) rozliczenie: z bazarku millenium-[B]ciotka nefesza kupiła 2 tomy za 24zł, wysłała z nadpłatą 30zł!!![/B]:loveu: książkowy na kociaki : [B]Wiesia 1959: nr6-"Dieta" 11zł+nr 8 "zamach" 9zł+ nr 9 "Artysta zbrodni" 11zł+ nr 10 "zatoka huraganów" 11zł=42zł + przesyłka 9,50=51,50[/B]:loveu:[B] Pliszka:nr 7 -"Na tropach.." 7zł+nr 11 "Potęga.." za 9zł+ nr 12 "Agent.." za 15zł = 31zł + przesyłka 9,50=40,50[/B]:loveu:[B] razem z obydwu bazarków: 122zł!! [/B]:multi::multi::multi:[B] bardzo proszę o potwierdzenie na wątku kiedy pieniążki wpłyną na znajdkowe konto:) [/B]
  6. wawer ale wykopałas wątek:) Cezarek to super mądry,spokojny psiaczek-bardzo go szkoda..
  7. przesliczne te maluchy, a Diuna moze byc tak wybarwiona bo z fotki to nie są zęby 10letniego psa.
  8. przeczytałam,ze Jola znalazła nowego psa-przywiązanego do drzewa-oczywiście [B]chory:( oczywiście nie mogła go zostawić .ciekawa jestem ile osób minęło tego biedaka obojętnie..koszt leczenia pewnie będzie ogromny... [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.526755267395154.1073741898.284221721648511&type=3[/URL] błagamy o pomoc,bazarki, drobną wpłatę- o ile ktoś tu zajrzy poza stałą ekipą ...:niewiem:
  9. tylko ogłoszenia na całą Polskę z dobrymi zdjęciami, mozna wykupić ogłoszenia na bazarku,np.tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245889-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-30-ogłoszeń-za-6zł-do-01-09-do-21-00[/URL] na dogo można otrzymać pomoc w transporcie,w wizycie przedadopcyjnej ale najtrudniej o dom bo praktycznie kazdy kto tu trafił ma psa albo kilka
  10. ale mtf zalesie zrobiła nowy wątek-nie było na nim zainteresowania.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245189-nie-ma-karmy-ani-pieniedzy-na-nia-dla-60-psow-w-augustowie-kolo-warki[/URL]
  11. otóż własnie. podniosę.
  12. Ciotki jeszcze wystawiłam 2 tomy millenium- chociaz akurat te książki są aktualnie na innych bazarkach,ale może... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246181-2-tomy-millenium-na-znajdki-mozliwy-odbiór-os-w-wawie!-do-20-08[/URL] sie sprzedało!
  13. książkowy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246121-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-znajdkowych-koci%C4%85t-do-16-08-g-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246121-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-znajdkowych-koci%C4%85t-do-16-08-g-22[/URL]
  14. [h=2][/h][COLOR=#000000][INDENT] sytuacja przytuliska jest mało nagłosniona,na wątku brak aktualizacji -pewnie dlatego nikt tu nie wchodzi,ale przecież zawsze w tak dramatycznej sytuacji pomagamy?:razz: przelałam grosz , moze ktoś zechce dołączyć? chociaz 5-10złoty, podaje raz jeszcze konto: [COLOR=#3E3E3E]FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEM 03 1020 1042 0000 8802 0109 6528 ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa z dopiskiem "dla przytuliska Warka" z fb:" [/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Brak funduszy na karmę i na opiekę weterynaryjną. Sterylizacje stoją, bo pilniejsza jest karma. A przy 70 psach karmy potrzeba dużo. Nie mamy sponsorów, nie mamy wolontariuszy na miejscu, którzy mogliby przygotować psy do adopcji. Pani Ala jest całkiem sama ze wszystkim." [SIZE=3]smutne to bardzo..[/SIZE][/FONT][/COLOR][/INDENT] [/COLOR]
  15. mimo to podrzucę, sytuacja przytuliska jest mało nagłosniona,na wątku brak aktualizacji -pewnie dlatego nikt tu nie wchodzi,ale przecież zawsze w tak dramatycznej sytuacji pomagamy?:razz: przelałam grosz , moze ktoś zechce dołączyć? chociaz 5-10złoty, podaje raz jeszcze konto: [COLOR=#3E3E3E]FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEM 03 1020 1042 0000 8802 0109 6528 ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa z dopiskiem "dla przytuliska Warka" z fb:" [/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Brak funduszy na karmę i na opiekę weterynaryjną. Sterylizacje stoją, bo pilniejsza jest karma. A przy 70 psach karmy potrzeba dużo. Nie mamy sponsorów, nie mamy wolontariuszy na miejscu, którzy mogliby przygotować psy do adopcji. Pani Ala jest całkiem sama ze wszystkim." [SIZE=3]smutne to bardzo..[/SIZE][/FONT][/COLOR]
  16. nawet nikt nie zajrzał:(
  17. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kopiuje z fb: [SIZE=3]"Moi Kochani. Nad Przytuliskiem zebrały się czarne chmury. Nie jesteśmy w stanie finansowo zabezpieczyć psów. Najprawdopodobniej nasza działalność dobiega końca. Szukamy DS, DT i karmy dla psiaków, które nadal zostają pod naszą opieką[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [LIST] [*][I][I][/I][/I] [I][I][URL="https://www.facebook.com/maja.emmm"]Maja Skórzewska[/URL] Dla większości psów jest jeszcze nadzieja jeśli uda się je rozlokować w DT lub DS albo schroniskach. Jednak zmiana z niemalże domowych warunków na schroniskowe kraty będzie drastyczna.[/I][/I] [COLOR=gray][I][I][URL="https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=525036880884633&id=258606500861007&comment_id=5082762&offset=0&total_comments=2"]2 godz. temu[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/pages/Prywatne-przytulisko-dla-psów-Ali-Orzechowskiej/258606500861007#"]Lubię to![/URL][/I][/I][/COLOR] [*] [I][I][URL="https://www.facebook.com/maja.emmm"]Maja Skórzewska[/URL] Część psów, w szczególności tych nieadopcyjnych, które już do końca miały u nas pozostać zostanie poddana eutanazji. Nic nie może już sprawić większego bólu.[/I][/I] [COLOR=gray][I][I][URL="https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=525036880884633&id=258606500861007&comment_id=5082764&offset=0&total_comments=2"]2 godz. temu[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/pages/Prywatne-przytulisko-dla-psów-Ali-Orzechowskiej/258606500861007#"]Lubię to![/URL][/I][/I][/COLOR] [/LIST] [/FONT][/COLOR]
  18. [SIZE=3]czy ktoś coś wie??!!!!!-kopiuję z fb: [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"Moi Kochani. [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]Nad Przytuliskiem zebrały się czarne chmury. Nie jesteśmy w stanie finansowo zabezpieczyć psów. Najprawdopodobniej nasza działalność dobiega końca. Szukamy DS, DT i karmy dla psiaków, które nadal zostają pod naszą opieką." [/SIZE] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [LIST] [*] [I][I][URL="https://www.facebook.com/maja.emmm"]Maja Skórzewska[/URL] Dla większości psów jest jeszcze nadzieja jeśli uda się je rozlokować w DT lub DS albo schroniskach. Jednak zmiana z niemalże domowych warunków na schroniskowe kraty będzie drastyczna.[/I][/I] [COLOR=gray][I][I][URL="https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=525036880884633&id=258606500861007&comment_id=5082762&offset=0&total_comments=2"]2 godz. temu[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/pages/Prywatne-przytulisko-dla-psów-Ali-Orzechowskiej/258606500861007#"]Lubię to![/URL][/I][/I][/COLOR] [*][I][I][/I][/I] [I][I][URL="https://www.facebook.com/maja.emmm"]Maja Skórzewska[/URL] Część psów, w szczególności tych nieadopcyjnych, które już do końca miały u nas pozostać zostanie poddana eutanazji. Nic nie może już sprawić większego bólu.[/I][/I] [COLOR=gray][I][I][URL="https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=525036880884633&id=258606500861007&comment_id=5082764&offset=0&total_comments=2"]2 godz. temu[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/pages/Prywatne-przytulisko-dla-psów-Ali-Orzechowskiej/258606500861007#"]Lubię to![/URL][/I][/I][/COLOR] [/LIST] [/FONT][/COLOR]
  19. może po sterylizacji będzie więcej info i zdjeć , bo to sprawia ,ze zainteresowanie psiakiem rośnie..
  20. [quote name='nissanMicra']wspomogłam drobną sumą, mam nadzieję że staruszek ma się dobrze[/QUOTE] nissanMicra-serdeczne dzięki:loveu::loveu: wzruszający ten dziadeczek:)
  21. [quote name='nissanMicra']witam, czy moglabym prosić o nr konta?[/QUOTE] wysłałam nr konta ulv :)
  22. sunie wyglądaja na małe? tak do 10kg?
×
×
  • Create New...