[quote name='Awit']
A katar wsteczny, to jak ktoś ma do czynienia z tym po raz 1szy, to ma wrażenie, że pies się dusi.
Z chrapotem wciąga powietrze jakby się dusił, nozdrza szerokie, łapki rozstawione. To takie zapowietrzenie się psa.
Wtedy zatykam jej nosek i musi zacząć oddychać ustami, żeby załapać normalnie powietrze.[/QUOTE]
o kurcze,moja Klucha tak robi!! ale,ze to tylko czasami to jakoś sie nie przejmowałam...myslałam,ze zmeczyła sie albo cos zjadła łapczywie..