Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. mimiś

    Boluś

    Biedny głupol z Bolusia-nie wie jak ryzykuje-dobry dom to jak wygrana w tottka, ja sie tylko zdziwiłam,bo pisałas Awit ,ze u Was nie robił numerów- czyli to potencjalnie grzeczny pies
  2. [quote name='DarkWater']przelałam z bazarku[B]: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248152-Zakończony-Rozliczamy-Mega-SEXY-koszulka-nówka-sztuka!-Znajdki-1-XI[/URL][B] [SIZE=3]123,50zł [/SIZE][/B][/QUOTE] Ciotka idziesz jak burza!:klacz:
  3. a na fejsie napisali,ze przekładaja datę -to była ta manifestacja czy nie? wizytówki bardzo fajne-zostawiłam troche w psim sklepie w Ursusie przy stacji , i dzisiaj zawiozłam do weta na Gordziałkowskiego w Pruszkowie, jutro polatam do innych udziergałam bazarek książkowy, podrzucajcie,pliss: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248754-Cała-Polska-czyta-dla-Znajdek-!-do-22-11?p=21543965#post21543965[/url]
  4. wszystkie piękne i ten Mirus słodzizna. Proszą o grosik na karmę!
  5. mimiś

    Boluś

    "Bolek szczeka na psy, doskakuje do psów, ludzie cały czas nie wiedzą co robić. Dziś rzucił się do psa." a na smyczy go prowadzą? przeciez to mały piesek,nie wystarczy go skarcić pare razy?
  6. dotarły moje wizytówki , dzięki:) zoja którego albumu brakuje?-bo ja coś mam,kiedys kupiłam pare numerów..
  7. mimiś

    Boluś

    to cudownie-oby nic sie juz nie zmieniło...
  8. jakby cos wyszło z dt-20zł stałej
  9. biedny psiak, napiszcie jakich jest rozmiarów bo ze zdjęcia nie wynika..
  10. jaki szczęśliwy! i ten wiszący ozorek- no sama słodycz:evil_lol:
  11. podnoszę wątek-karma potrzebna!
  12. taaa, założymy koło ZBoWiD ?:eviltong: [IMG]http://p2.kciuk.pl/p2.kciuk.pl/507d54261b28c5ba079872ee561623a7.jpg[/IMG] a mnie [B]kopiowanie[/B] pomyliło sie ze [B]wstawianiem [/B]zdjęć - wesołe jest zycie staruszka!
  13. Malagos ::klacz: ja sie nie mogę nauczyć wstawiania zdjęć :oops:
  14. jak tylko syn wróci z uczelni-ja tępawa jestem nieco...:oops:
  15. aa to jest link do strony przytuliska-ja zrozumiałam ,ze szczeniaki maja wydarzenie na fb;)
  16. [quote name='mtf zalesie']moze ktos pomoze rozruszac wydarzenie na fb bo tylko 3 szczeniaki znalazly dom.....[/QUOTE] a podawsz link?-bo nie mogę znaleźć,na oficjalnej stronie przytuliska na fb nie ma info
  17. mimiś

    Boluś

    Awit tak tu jest,sama wiesz-jak ktoś juz wziął za psa odpowiedzialność to wydaje nam sie,ze da radę, tez miałam podobnie ze swoimi "znaleziskami" ...Bolus jest sliczny:)
  18. ja jeszcze nie mam ale mój listonosz to panisko-przychodzi [B]jak mu sie uzbiera![/B] -a co chłopina bedzie na pusto latał...
  19. poprosze nr konta,wpłace jakis grosik...Pieszczoch wymiata ,niesamowity wdzięk:evil_lol:
  20. mimiś

    Boluś

    dobrze,ze juz po zabiegach:) teraz niech sie ładnie zagoi
  21. zapiszę sobie..
  22. mimiś

    Boluś

    [quote name='Awit'] A katar wsteczny, to jak ktoś ma do czynienia z tym po raz 1szy, to ma wrażenie, że pies się dusi. Z chrapotem wciąga powietrze jakby się dusił, nozdrza szerokie, łapki rozstawione. To takie zapowietrzenie się psa. Wtedy zatykam jej nosek i musi zacząć oddychać ustami, żeby załapać normalnie powietrze.[/QUOTE] o kurcze,moja Klucha tak robi!! ale,ze to tylko czasami to jakoś sie nie przejmowałam...myslałam,ze zmeczyła sie albo cos zjadła łapczywie..
  23. Parosku, poproszę o info z konta;)-wpłaciły dziewczyny z miau?
  24. mimiś

    Boluś

    psiaczek sliczny i niekłopotliwy -tylko z kasą kłopot...na razie moge tylko podrzucić :(
×
×
  • Create New...