-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[QUOTE=paros;21390526 Mimiś, co tydzień otrzymuję wykaz wpłat dla fundacji. Własnie otrzymałam wpłaty na dn.4.10.2013r i nie ma wpłat od ww. nicków ani takich sum. :shake:[/QUOTE] no bo dopiero przelewają -uprzedziłam fakty-sorki;) zwłaszcza,ze jeszcze 2 dziewczyny kupiły po książce juz po zakonczeniu.powinno wpłynąć 5 drobnych wpłat-łącznie ok 70zł,ale to bedzie w rozliczeniu na ten tydzień ;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
z bazarku na "miau" powinno wpłynąć :[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Rozliczenie: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Malk: Przegapienia za 6zł+ 5zł przesyłka= 11zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]maria_kania:Miłość z kamienia za 10zł + 5zł przesyłka=15zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Wanda 164-Zmiana i co dalej za 10zł + 5zł przesyłka=15zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]------------------------[/FONT][/COLOR][B]razem: 41zł na "znajdki" [/B] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']W przytulisku jest tragicznie, brak pieniędzy na wszystko, leczenie(same długi około 15 000zł< 19 000 zostało zapłacone), niema karmy dla psów i kotów, a zwierzaków coraz więcej i coraz więcej chorych, jeśli możecie pomóżcie. Przepraszam, że tak rzadko się odzywam, ale obrobić tyle zwierzaków sama, po prostu brakuje czasu na wszystko, nawet na sen.[/QUOTE] niedobrze to wygląda.... bric-a-brac-a moze jakis cegiełkowy bazarek...-niektóre całkiem nieźle prosperują... -
Orion był przywiązany w lesie...– PODEJRZENIE NOWOTWORU..HELP!!
mimiś replied to paros's topic in Już w nowym domu
Orionek w typie dobcia zdaje się,fajny psiak... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
wrzuciłam książki na bazarek na miau-moze tam komuś sie przydadzą ;) [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=157009[/URL] -
zapisuję:(
-
POMOCY Czarny dostał wyrok w poniedziałek jedzie po śmierć do CHRCYNNA
mimiś replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agrabcia']. Długo rozmawiałam z wetem i naszym radnym w schronisku piesek będzie miał dobze opiekę leczenie bo to wspaniałe schronisko no poprostu wczasy.[/QUOTE] Eh,żeby tak można było ich wszystkich na takie wczasy wysłać ...:angryy: -
POMOCY Czarny dostał wyrok w poniedziałek jedzie po śmierć do CHRCYNNA
mimiś replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
gdyby schroniska były istotnie schroniskami los zwierząt nie byłby taki straszny:( to chrcynne i jego własciciel to hańba dla wszystkich dzieki którym moze funkcjonować.. -
POMOCY Czarny dostał wyrok w poniedziałek jedzie po śmierć do CHRCYNNA
mimiś replied to agrabcia's topic in Już w nowym domu
agrabciu, współczuje całym sercem...ale nic nie mogę pomóć:( tylko rozumiem Cie bo byłam w identycznej sytuacji kiedyś... -
Orion był przywiązany w lesie...– PODEJRZENIE NOWOTWORU..HELP!!
mimiś replied to paros's topic in Już w nowym domu
:lol::lol::lol: tu mi nie działała opcja odpowiedzi więc powyskakiwały jakieś emotki... -
biedny psiak, chyba miał haszczaka w rodzinie?
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
rzeczywiście, oszałamiających sukcesów nie było. natomiast mam nadzieję ,ze na jakiś woreczek karmy wystarczy- to musiałaby ocenić Jola. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja bardzo poprosze o potwierdzenie wpłat z bazarków:) paros-byłam pewna,ze wiesz-komunikacja zawodzi:( -
Przywiązany w rzece, pod mostem staruszek prosi o ogłoszenia
mimiś replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
jak sie miewa staruszek? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Igam,ja przyjade po pracy ok 14.30.,własnie najbardziej potrzeba kogos na początek:) tylko wszystko musi być gotowe do 12.00-bo inaczej nie ma po co jechać,organizator jasno mi to powiedział:agrue: -
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
mimiś replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zofija ,daj w 1 poście dane i nr konta ,bo nawet nie napisałaś o jakiej Fundacji mowa;) -
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
mimiś replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
ożesz!! -zapisuję :( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bazarek:cool3:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246695-Nakarm-znajdkowe-mroczne-ciuchy-do-06-09[/URL] -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
mimiś replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Kiyoshi takie rzeczy sie zdarzaja i to nierzadko, poczytaj na wątkach ile razy było tak ,ze w ostatniej chwili ludzie sie wycofują .ja tez pamiętam jak czekałam z wyszykowanym psem a pani nie odbierała telefonu:( trzeba szukać dalej i tyle:glaszcze: -
LISEK 2-letni skazaniec z przytuliska "G" znalazł wspaniały DS:)
mimiś replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
ech,Ciotka ,nie łam się -kasę[przynajmniej tę moją dychę ] trzymaj,moze sie Liskowi jeszcze przyda -to ładny i adopcyjny psiaczek,moze wpadnie w oko komuś odpowiedniemu a tak myślę sobie,ze moze sie kobiecina przestraszyła,ze jak chcesz skan dowodu to moze jakiś przekręt szykujesz ,czy jestes w mafii-wiesz tyle sie czyta i ludzie boją sie podawac dane osobowe w ciemno-tak sobie spekuluję tu na boku... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bazar na słodziaki:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246631-Ksi%C4%85%C5%BCki-filcbroszki-na-s%C5%82itasne-znajdkowe-kotecki-do-03-09"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246631-Ksi%C4%85%C5%BCki-filcbroszki-na-s%C5%82itasne-znajdkowe-kotecki-do-03-09[/URL]