Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. podrzucę -chyba mało osób z Twoich okolic Romenko- tu bywa
  2. [quote name='ostr']dziękuję za zainteresowanie :) jutro zostanie przeprowadzony zabieg. .[/QUOTE] najlepsza decyzja z mozliwych. tyle szczeniaków umiera w schroniskach! a sunia znajdzie dom,niestety czasem to trwa...
  3. mini bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245732-Seksowne-majteczki-z-po%C5%84czoszkami-na-leczenie-%C5%82apki-Cezarka-Znajdki-do-03-08-g-22?p=21129991#post21129991"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245732-Seksowne-majteczki-z-po%C5%84czoszkami-na-leczenie-%C5%82apki-Cezarka-Znajdki-do-03-08-g-22?p=21129991#post21129991[/URL]
  4. [quote name='konfirm13']Malagos, Ty to masz szczęście do panien z kukurydzy...........[/QUOTE] bo Malagos mieszka w środku łoogromnego pola kukurydzy;)
  5. podnoszę bo temat mi bliski, mam staruszkę "na stanie" :)
  6. dziewczyny, ja mam własnie podobną historię ,pusciłam przelew [bazarek miau] 07-07 pko BP i do tej pory nie dotarło,własnie ide wyjasniać,więc nie jest to przypadek niewiarygodny dodam jeszcze,ze dane sie zgadzają tylko kasy niet!
  7. na stronie przytuliska jest konto do wpłat:FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEMRachunek bankowy:03 1020 1042 0000 8802 0109 6528 ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa z dopiskiem "dla przytuliska Warka"
  8. na stronie przytuliska jest konto do wpłat:FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEMKRS: 0000098734REGON: 017517276NIP: 951-20-45-571Rachunek bankowy:03 1020 1042 0000 8802 0109 6528Siedziba: ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawaz dopiskiem "dla przytuliska Warka"
  9. [quote name='magenka1']schronisko w Bagienicach koło Mrągowo prawie nikt o nim nie wiem, jest na zadupiu, mają swoją stronę internetową, która odświeżają wstawię linka a nóż widelec coś w typie jamnika [URL]http://schronisko-bagienice.mazury.pl/adopcje.html[/URL][/QUOTE] taa jedna suczka wystepuje jako Balbina a zaraz jako Gunia,,
  10. Dziekujemy [B]Dark Water[/B] za wpłatę 60zł![książki]:multi::multi::multi::loveu:
  11. teresaa118: chyba Ci Ciotka umknęła odpowiedź: [quote name='EVA2406']Dziękujemy pięknie :) Psy w schronisku jedzą Bozitę Oryginal. Ponieważ worek takiej karmy jest droższy niż 100 zł możemy podać kontakt do wolontariusza, który zajmuje się zakupem karmy ( mamy tam zniżki) i te 100 zł może zostać przelane na konto sklepu.[/QUOTE] myslę,ze to dobra opcja bo skoro Fundacja ma znizki to ta stówka napewno wystarczy na pożądny worek karmy ;) a karma się baardzo przyda, bo w spiżarni znajdkowej wieje pustką . Serdecznie dziękujemy ,ze pomyslałas Cioteczko o tych biedakach:Rose:
  12. to koło Makowa na pn od wawy, a beka dała link z tytułem"[COLOR=#b22222][FONT=arial black]Suki ze szczeniakami w lesie ok Nadarzyna. Pomocy[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]."-to jakas pomyłka jak sądzę,bo pod Nadarzynem tez jest Stara Wie ś [/COLOR]
  13. Wiec te psy sa w Starej Wsi pod Nadarzynem?
  14. przy tej powodzi szczeniaków w której toną fundacje i przytuliska , to jednak chyba lepiej sie stało... jezeli ostatni szczeniak urodził się zywy sunia powinna sobie poradzić -pewnie miał jakąś wadę ,ze nie przeżył
  15. Izabela, napisz jak duża jest sunia -taki minisznup czy co? bo wygląda na maleństwo zwłaszcza w zestawieniu z łańcuchem ale można sie pomylić....
  16. jak duża jest suczka? czy jest szansa,ze po sterylizacji ,pomocy w postaci karmy ludzie [piszesz ,ze nie są źli jedynie nieswiadomi i biedni] zdejmą ją z tego łąńcucha -moim zdaniem wszystkich psów nie da się wyadoptować na kanapy,więc lepiej zdziałac cos na miejscu.Suczka owszem,śliczna ale dlaczego zabierac tylko sliczne a te brzydsze maja wisieć na łąncuchach? wysterylizować może da się ze sterylkowej skarpety?
  17. widać ,widać...oż kurcze,tyle maluchów..
  18. no to druga strona wawy...
  19. ja też nie widzę zdjęć.czy to Stara Wieś za Nadarzynem?
  20. poproszę o potwierdzenie wpłat [jak wpłyną ;)] od: [B]edek[/B]-z bazarku książkowego-27zł [B]Dark Water[/B] -kupno książek poza bazarkiem-58zł :) nie mogę wstawiać emotek -poza tymi co da sie je wklepać z klawiatury-też tak macie?
  21. Dzięki,Ciotko Skarbniczko [he,to brzmi jak jakieś masońskie tytuły;)
  22. podrzucę chociaż wątek
×
×
  • Create New...