Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. na szczęście prognozy naszych szamanów od pogody nie sprawdziły sie ;) było piekne słońce, ludzi kupa , oprócz Pani Joli niezawodne: UlaFeta, Aleksandra,Paula z nieletnimi wolontariuszami i Radeczkiem -Piszczałką na smyczy... Było trochę wzruszeń kiedy odwiedzały nasze stoisko wyadoptowane onegdaj znajdeczki ze swoimi ludźmi...naprawdę fajnie! Rozdalismy sporo ulotek, zaznaczyliśmy swoja obecność [zwłaszcza Radek :cool3:] Brakowało nam Malagos która zwykle odwiedza stoisko znajdek[taka swiecka tradycja ;) ] i Ewy -ale mamy nadzieję ,ze jeszcze niejedno piwko przed nami .:beerchug: ogólnie -chyba nadspodziewanie dobrze to wypadło,zwazywszy,ze wczoraj ciupało deszczem przepięknie i jeszcze rano było buro.. a za rok-następny Dzień Ziemi! szykujcie się !
  2. zapiszę sunieczkę
  3. Wątek gdzieś sie zagubił w powodzi innych ...a tu powazna sprawa
  4. niestety bazarki cos "nie idą".. na moim tez tylko 1 fant się sprzedał...:(
  5. [quote name='malagos']Dziękując Toyotko, że mu dałas tyle serca....[/QUOTE] podpisuję sie pod tym..
  6. [quote name='UlaFeta']ja juz bylam jak se wkleic ten cudny banerek?[/QUOTE]własnie..:oops:
  7. bazarek :[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252230-Elegancja-Francja-R34-36-sp%C3%B3dniczka-R40-dla-Znajdek-do-12-04?p=22037297#post22037297[/url] strasznie małe rzeczy ale moze znajdzie sie szczupaczek?
  8. na fb: [url]https://www.facebook.com/events/519034458206516/?fref=ts[/url]
  9. jest cudowna, będzie pieknym psem jak dojdzie do siebie
  10. moje psy tez śpia w łóżku.. :hmmmm: idę sie skontaktować z lekarzem lub farmaceutą.
  11. [quote name='bric-a-brac']Właśnie zleciłam trzy przelewy: [B]339,70zł[/B] [B],42zł[/B] [B],134,21zł[/B] " -[SIZE=4]Super !!!!![/SIZE]:) a ja nie odwiedziłam Puszka ,bo wyprowadził sie do Nowego Dworu:( dostałam tylko zdjecia i zapewnienie,ze piesek ma sie świetnie:) [IMG]http://images65.fotosik.pl/761/7b4ef4168a3b351a.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/762/4cb7b5b4f7ffefbe.jpg[/IMG]
  12. jeżeli to cos pomoże-10 zł/mc
  13. [quote name='zoja.']przyjdzie do Ciebie nagroda z konkursu Zatrzymaj Chwile -w następnym tygodniu jakoś :) Komisja uznała, ze Twój kot jest THE BEST ![/QUOTE] Zojcia to wrzuć na bazarek -cokolwiek to jest;)
  14. [quote name='zoja.']Sako bambaryła jak się patrzy :) Dobrze, że się zmieścił w obiektyw ;) Ale kim jest panna -pojęcia nie mam.. ? na Ewę wyadoptowaną w 2012 za duża.. na Whisky ma za małe uszy.. Zulka?.. o nie wiem..[/QUOTE] Brawo Zojka...to Ewa- Taya -spora sztuka,faktycznie. Wygrałas Waśćka, talon na balon-do osobistego u mnie odbioru:eviltong:
  15. [SIZE=3]A kto pozna tę panienkę wygra talon na balon;) [/SIZE] [IMG]http://images64.fotosik.pl/738/45d5a75670a0fa38.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/737/265335305ef17993.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/737/9788fdab97d870c1.jpg[/IMG] podobno zjadła dwie pary okularów oraz wiele innych cennych przedmiotów ,ale Państwo "nauczyli się z tym żyć". Gryzie "lekko" i podszczypuje gości oraz domowników[wolałam nie sprawdzać co znaczy:lekko:evil_lol:].ale ma piękny ogród do ganiania, wychodzi też na spacerki więc może rozładować nadmiar energii.
  16. a ja wizytuję ... Sako: grubiutki mały koleś- obszczekał mnie jak należy, - nie lubi flesza więc ganiałam go po pokoju ,z marnym efektem. Ale ma fajną rodzinkę, dwoje dzieci które darzą pieska uczuciem odwzajemnionym.... zresztą zobaczcie sami :) [IMG]http://images64.fotosik.pl/737/766b0a8acc53beeb.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/737/5ab8ffbd02a5ff6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/735/4712968ff42b8550.jpg[/IMG]
  17. A tę dziewczynkę kto poznaje?;) [IMG]http://images64.fotosik.pl/726/cc0e13f6f882a4ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/726/5ed78efed21749ab.jpg[/IMG] Sabcia ma pod opieką malutkiego chłopczyka[1,5-2 lata na oko] i bardzo go pilnuje.. patrzyła na mnie takim złym okiem,ze skróciłam wizytę do minimum ,mimo zapewnień pana ,ze nie gryzie. Sunia ma ładne futro ,jest grubiutka i zachowuje sie bardzo pewnie "u siebie".Myslę,ze wszystko jest ok.
  18. Samba adoptowana? a gdzie fajerwerki???:multi: :laola: bardzo sie cieszę!:)
  19. ja odwiedziłam dzisiaj Mikrusa :) Jego Pani bardzo go kocha : [IMG]http://images63.fotosik.pl/722/690a3adcbcf91353.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/722/50b1721444307d6d.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/724/f89f63ef4be0dcaf.jpg[/IMG]
  20. Bąbel zamieszkał w pięknym domu z pięcioma[!] kotami;) ogród, las , przemili ludzie..Bąbelek zapunktował na wstępie NIE GONIĄC kotów i demonstrując siłę spokoju przy zapoznawaniu się z Państwem. To bardzo fajny psiak i cieszę się,ze trafił w to miejsce:lol:
  21. jaki fajny różowy nochal...
  22. Awit,to straszna historia! a co z psami? gdzie teraz mieszka ich pan?
×
×
  • Create New...