Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Mój staruszek Dżekuś bierze GeriatiVet i Antinol - moim zdaniem jest poprawa i pod względem sprawności ruchowej i werwy. Wcześniej brał ArthroVet Complex też dobry preparat. Gdybyś zdecydowała się na GeriatiVet, to jeśli wilczkowaty piesek jest duży to dla niego byłaby wersja large breed,( +15 kg) jest dedykowany właśnie dużym psom. opakowanie wygląda tak samo, tylko na opakowaniu pod nazwą na fioletowym pasku jest napis large breed).
  2. I to mi się podoba :-)) Co do sierści - nie znałam sposobu z siemieniem i drożdżami, ale olej z pestek winogron na przemian z olejem z wiesiołka dostaje mój Dżekuś - sierść zdrowa i pięknie lśniąca.
  3. Na zdjęciu wygląda jakby mieszkała tam od dawna - mina dziarska, ogon w ruchu i pełen uśmiech :-)) Szczęścia dziewczyno !
  4. Myślę że jest świadoma, przynajmniej w tych momentach..... poznaje Twój głos i kojarzy go z czymś dobrym i dającym poczucie bezpieczeństwa, a może przypominają jej się wtedy dawne czasy .... Piękny wątek, pełen ciepła i miłości, wszystkiego dobrego życzę, jeszcze wielu wspólnych, dobrych chwil.
  5. Pikusia ma takie światełko w oczach :-)), jaka to grzeczna i mądra sunia, zatrzymała się na jedno zawołanie..... A sąsiadka .... cóż, niektórzy ludzie są .... po prostu sobą i można im tylko współczuć.
  6. To ja dam 100 zł, chyba że pozostałe dziewczyny uznają, że jednak lepiej kupić więcej, wtedy dopłacę do kosztu worka Josery tak jak napisałam na początku. Myślę że trzeba zupełnie odciążyć od kosztów karmy dziewczynę która przygarnęła sunię. A tak na marginesie - ale miot się trafił ..... dziesięć szczeniaków wykarmić..... Nie martw się, czasem tak jest :-))
  7. Czas nikogo nie oszczędza niestety .... ale los jest dla Ajki łaskawy i dana jest jej opieka i godna, spokojna starość w dobrym, pełnym miłości domu :-))
  8. Ja się dostosuję, ale czy to nie będzie za mało ? Taka duża psia rodzina..... z każdym dniem dzieciaki będą jadły coraz więcej, a sunia też musi się dobrze odżywiać..... Kupiłabym od razu więcej .....
  9. Ja mocno wierzę, że to ostatnie złe wieści o Shili. Wierzę guzy okażą się niegroźne i sunia przeżyje na wolności co najmniej kilka wspaniałych lat. Straconego czasu jej nie zwrócimy, ale damy jej nowy, szczęśliwy czas .... Przeszłość Shili była podła, ale to przyszłość jest ważna, a ona będzie lepsza....
  10. To zdjęcie podoba mi się najbardziej - ,,pyszczek na stół" znaczy że Lemonek czuje się swobodnie i pewnie :-))
  11. Dynastia Ptysi :-)) A imię Lalek też super, ładnie brzmi :-)
  12. Dwie trzecie dnia pies sam w ogrodzie, niech sobie ta kobieta kupi krasnala ogrodowego, a nie wyciąga ręce po naszą Kropcię.
  13. Ja też się zmartwiłam guzkiem Aresa i bardzo zaciskam kciuki by okazał się niegroźny .....
  14. Wybrał - tamte za nim biegały, a on się pozwalal adorować, tutaj wyraźnie to on zabiega o względy. Śliczna sunia i chyba w stosownym wieku, nie małolata jak poprzednio :-))
  15. Ares się śmieje od ucha do ucha, bo pewnie też już zna wyniki :-))
  16. To właśnie miałam na myśli, ale Miłek taki subtelny jest, i pomyślałam że ,,pełnym pyszczkiem'' jednak bardziej do niego pasuje :-))
  17. Jak tu nie rozpuścić Pikusi ? Nie da się, jeden jej uśmiech i człowiek bezradny ..... :-))
  18. Wspaniała wiadomość !!! Pozdrowienia dla psiaków i Opiekunki :-))
×
×
  • Create New...