limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
limonka80 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Wszystko o czym piszesz, problemy Twoich psiaków, ich choroby, smutki i lęki to dla nich ciężkie doświadczenia, ale najgorsze już za nimi. Są bezpieczne z Tobą. Bardzo martwisz się psiakami, tym że tęsknią, tym czego im brak, boli Cię ich krzywda, to co przeżyły i cierpisz tak jak one. Proszę spójrz na to tak jak ja (i pewnie inni też) to widzą - co spotkałoby Bezika, Morellkę, Bigielka i inne psiaki gdyby nie spotkały Ciebie? Chyba nie doceniasz samej siebie, ile te psy dostały, i wciąż od Ciebie dostają, ile troski, opieki, miłości. Ich strasznych przeżyć nikt nie cofnie, ale ważne jest to co teraz, a teraz są bezpieczne. Bardzo lubię Twój wątek, ale ostatnio w Twoich wpisach jest dużo smutku..... proszę nie bądż smutna, wiem że ogrom psiego nieszczęścia przytłacza, ale pomyśl jakiej ogromnej ilości psiego szczęścia jesteś sprawczynią :-)) -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
limonka80 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dziś na spacerze widziałam taką Agusię jak nasza,praktycznie identyczną , też żwawa, do tego pyskata, obszczekała mojego Dżekusia :-)) Zapytałam pana ile sunia ma lat - 18. A druga jamnisia, która zmarła im rok temu dożyła prawie 20 lat !!! Czyli przed naszą Agusią jeszcze sporo czasu. Pamiętaj dziewczyno, trzeba pobić te rekordy :-)) -
Jak słyszę że pies oddany z adopcji boi się krzyków i gwałtownych ruchów to aż mną szarpie, ale najważniejsze że Norka już bezpieczna. Obiecałam deklarację dla Liwki od września, ale skoro przybyła Norka to nie pozostaje mi nic innego jak rozpocząć wpłaty od sierpnia. Znajdą domy, będzie dobrze :-))
-
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
limonka80 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Żwawa ta nasza Agusia jak na seniorkę i to po operacji :-)) Widać że gotowa na nowe życie. Szczęścia maleńka. -
Bardzo się cieszę, że ruszyło ku dobremu. Powrót apetytu to dobry znak - apetyt na jedzenie to apetyt na życie :-)) Kiedy czekamy na wyniki badań albo żeby naszemu psiakowi choć trochę się polepszyło, a tu nic, wtedy można zwariować, bezsilność jest straszna, ale walczymy, dopóki jest nadzieja, one na nas liczą :-)) Mocno trzymam kciuki, wierzę że będzie dobrze.
-
Mój zawsze gardził suchą nawet kiedy jeszcze miał zęby :-)) Teraz je tylko gotowane, ale pamiętam że jedyną jaką łaskawie jadł był Orijen senior, przepadał też za półmiękką Alpha spirit wild fish w takich małych pojemniczkach po 210 g. Tylko trzeba zwracać uwagę żeby faktycznie te kosteczki były miękkie, bo zdarzyło mi się dostać już stwardniałe na kość - chyba źle przechowywane i wtedy nie tknął. Pozdrawiamy Olenka :-))
-
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
limonka80 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Doczekała się sunia odmiany losu :-)) -
Wspaniałe wiadomości o Kubusiu !!! Szczęsliwy psiak, wreszcie nie boli, to może szaleć i chwalić się umiejętnościami :-)) Kubuś to jeden z pierwszych psiaków poznanych przeze mnie na dogo. Pierwszy był Rafi który niestety umarł, a Kubuś drugi, mam dla niego szczególny sentyment i zawsze będę chciała wiedzieć że wszystko dobrze u chłopaka .....
-
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
limonka80 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że u Agusi wszystko dobrze :-)) -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
limonka80 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak już mamy, my opiekunowie starszych piesków - co kilka dni kryzys i łomot serca czy jeszcze tym razem się uda.... Każdy dzień na wagę złota, każda chwila bezcenna póki jeszcze jesteśmy razem. Życzę Wam tych dni jak najwięcej. Dżekuś pozdrawia Zulcię i mówi "trzymaj się dziewczyno" :-)) Piękne miejsca wybierasz - i te na wsi i te w mieście, z naturą nic się nie może równać, ona daje spokój ducha.