Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Absolutnie nie ma za co, te psiaki tyle złego w życiu doświadczyły, że choć teraz należy im się opieka i miłość. Miłość i troskę w domu w którym są, dostają za darmo w dużej ilości :-)) ale pieniądze też są potrzebne, dlatego w miarę możliwości staram się pomóc :-))
  2. Jak te psiaki jakoś szybko załapują, że są w domu gdzie mogą żądać głaskania bo im się prawnie należy :-))
  3. Ale cudny ten nasz Krecik, na zdjęciach wygląda jak szczeniaczek :-)) Tylko powolne dreptanie zdradza jego wiek, jak dobrze że w porę udało się go zabrać z przytuliska.....
  4. Dziękujemy za czujność i opiekę nad naszym Duniem :-)) Widziałam że prosiłaś o pomoc dla niego Skarpetę Talcott, za to też bardzo dziękujemy. Dunio to następca Dunaja którego nie udało się wyleczyć, a który zajmował szczególne miejsce w moim sercu, dlatego jeśli rzeczywiście koszty zabiegu pochłoną całe oszczędności Dunia przeznaczone na jedzenie to kupię mu karmę na kwartał. Teraz najważniejesz żeby tylko operacja się udała.
  5. Bidulka... ja bym uległa :-)) Kiedy mój Dżekuś musiał być na diecie i też nie chciał jeść suchej, to mieliłam ją na proszek i zalewałam lekkim rosołkiem, robiła się taka papka, przeszczęśliwy nie był,no i był na mnie obrażony, ale zjadał. A może mogłabyś zamówić choć kilka puszek dla niej ? Szkoda Amelki....
  6. Jakbym mojego Dżekunia widziała - sucha, nawet najdroższa absolutnie niejadalna, gotowane - cały dzień mógłby jeść, i też chrapie, jak stary chłop :-)) Fajny ten Ares :-))
  7. Psiaki mają własną logikę :-)) Jak szybko zrozumiał że w tym domu głaskanie mu się należy i można go żądać :-)) Jeszcze niedawno pewnie nawet o tym nie marzył, a teraz proszę .... podskoki. Aż się człowiek uśmiecha kiedy czyta takie wpisy....
  8. Jak się dziś miewa nasz chłopak ? Fanki czekają na wieści :-))
  9. Trzymam mocno kciuki by wszystko dobrze poszło.
  10. Czytając o pachnących gatkach Pikusi parsknęłam kawą w monitor Koleżanka zza biurka dziwnie spojrzała..... Pikusia nie wie nawet jak jej się pofarciło, a może właśnie wie i dlatego ciągle taka roześmiana......
  11. Ja się muszę wypisać z tej dogomanii, bo bankructwo niechybne mnie czeka. Miałam zmniejszyć ilość deklaracji, bo już ich ilość nieco mnie przerasta, ale Olafek się pojawił.... Dla niego jeszcze 40 zł/mc wyskrobię.
  12. Fajnie że szatan, łobuzuje, znaczy żyć się chce :-))
  13. Pamiętam to zdjęcie na którym Quatro opiera łepek na grzbiecie Boryska, moja teoria była taka, że Quatro chciał ogrzać Borysa :-)) Ktoś napisał że to raczej była oznaka dominacji, ale ja wolę nasze teorie... :-))
  14. Ale piękne miejsce.... Zulcia pewnie spędziła tam wiele szczęśliwych chwil, może jeszcze nabierze choć trochę więcej sił żeby nacieszyć się ciepłem i trawą.... jeszcze choć trochę.... Bardzo Wam tego życzę.
  15. Ale piękne miejsce.... Zulcia pewnie spędziła tam wiele szczęśliwych chwil, może jeszcze nabierze choć trochę więcej sił żeby nacieszyć się ciepłem i trawą.... jeszcze choć trochę.... Bardzo Wam tego życzę.
  16. To tak jak mój głodomór Dżekosław :-))
  17. A ja myślę że raczej by zostały :-)) co z tego że muszą się dzielić Twoją miłością, tyle jej jest do podziału, że jeszcze by się drugie tyle piesków by załapało i pokrzywdzone by nie były :-))
×
×
  • Create New...