Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Nie dziwię ci się że drżysz... Mam to samo, tyle razy w ostatnim czasie Dżekuś był już bliski śmierci, że czasem wystarczy że inaczej spojrzy, albo westchnie, a mi już serce wali czy znów coś złego się dzieje ..... Zazwyczaj jestem opanowana, ale jeśli chodzi o Dżekiego to nerwowo reaguję.... myślę, że to podświadomość zdaje sobie sprawę że przyjdzie moment, kiedy żaden weterynarz z najlepszej nawet przychodni nic nie pomoże....
  2. No tak, szczęśliwi czasu nie liczą :-))
  3. Ale nieszczęście, stracić dom w pożarze ..... Dobrze że chociaż piesek u Ciebie. Super psiak, nie wygląda na 12 lat. Parę złotych dla niego przesłałam ....
  4. Wiem..... my walczymy od dwóch miesięcy, raz jest lepiej a za chwilę gorzej, niemoc okropna, kiedy się już wie, że całkiem psiaka wyleczyć się nie da ....
  5. Jak lubi, to koniecznie trzeba Pikusi kupić :-)) Przesłałam parę złotych dla suni, nie wiem jaka cena tych puszek które Pikusia może jeść, ale może chociaż na kilka starczy .... W przyszłym miesiącu podeślę więcej.
  6. Takich ludzi jest mnóstwo, najgorszy rodzaj egoisty - przekonany o swej nieskończonej dobroci i wrażliwości, a jednocześnie zupełnie tych cech pozbawiony. Nigdy nie zrozumieją tych, którzy zaciskają zęby by nie płakać i kosztem swego spokoju i za cenę własnego cierpienia pomagają potrzebującym.
  7. Dobrze napisane. Oglądanie cierpienia - straszne, ale myślę że dla ludzi wrażliwych jak Ty, świadomość że to cierpienie i tak istnieje, a nie pomagasz cierpiącym byłaby jeszcze gorsza.
  8. Ja też dołożę do dentysty dla Suzi, mój Dżekuś też miał problemy z zębami, więc wiem jak bardzo źle wpływają na samopoczucie i stan psa.
  9. Hej, nie mów tak .... Nikt komu zależy na psiakach, nie chciałby byś taki dom jak Twój był "do odstrzału" z dogo. Tu psy są przeszczęśliwe i większość ludzi to widzi, odwiedzają ten i inne Twoje wątki, by obejrzeć kolejne zdjęcia radosnych pyszczków. Większość nie pisze, nie odzywa się, bo nie chcą uczestniczyć i przedłużać tej nieprzyjemnej wymiany zdań, która (tak myślę) niewiele odwiedzających wątek obchodzi i wydaje mi się, że niezależnieod tego ile by jeszcze nie trwała, nie ma szans na ustalenie kto miał rację. Zresztą po co? Wiemy że Promyk, Szagi, Tuptuś i inne psiaki są szczęśliwe i większości z nas ta wiedza wystarczy :-))
  10. Nie widzę Twoich psiaków, ale dobrze wiem o czym piszesz, i pewnie większość zaglądających tutaj też.... Wie każdy kto miał, lub ma starszego psiego przyjaciela .... ten smutek i bezradność jest straszna. Ale cóż, zaciskamy zęby i robimy co się da, z nadzieją że jeszcze ukradniemy trochę czasu razem. W tym miesiącu już nie dam rady, ale na początku września wesprę Twoje psiaki, a gdyby pojawiła się jakaś nagła potrzeba - pisz śmiało na priv, jakimś groszem zawsze się podzielę :-)) Trzymam mocno kciuki, może jeszcze jakiś mały cud się wydarzy i jeszcze wspólny czas będzie Wam dany. Życzę Wam tego z całego serca. I pamiętaj - gdyby coś - pisz :-))
  11. Szaguś jest cudny, ale mistrz drugiego planu ..... :-))
  12. Jakbym widziała siebie i mojego Dżekusia :-))
  13. Widać że Alfik i Suzi przypadli sobie do gustu, jak ładnie razem leżakują :-))
  14. Jaki uśmiechnięty pyszczek :-)) A kolega obok to Tuptuś ?
  15. Zaglądam do Norci a tu takie wieści..... Nie mogłaś inaczej postąpić jak tylko zabrać sunię. Skąd się biorą tacy ludzie, psa trzymać na werandzie.... Ja bym chyba z tym drugim domem z dziećmi się powstrzymała, niech sunia odetchnie chwilę w przyjaznym środowisku, dużo u niej zmian ostatnio i żadna dobra niestety. Przyjdzie czas, znajdzie dobry dom.
  16. Śniło mu się że jest owczarkiem :-)) Pozdrowienia dla Was.
  17. Dziękujemy :-)) Na każdym zdjęciu Liwka ładniejsza. Widać że kocha człowieka (i smaczki też :-))
×
×
  • Create New...