Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19190
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Dziś doszły Twoje pieniądze. Dziękuję.
  2. W gruncie rzeczy, nie ja zgodziłam sie na Sonie, tylko mój Andrzej, bo to głównie na niego spadnie opieka i spacery z suczką, inaczej nie mogłaby przyjechać. Też proszę o wsparcie na utrzymanie Soni.
  3. Co za akcja! Mnie też żal Soni. Jak tu wyrzucić na poniewierkę taką wierną i dobrą sunię? Sytuacja tym bardziej beznadziejna, że jej opiekunowi zależy, a nie ma możliwosci pomóc. Czekamy na Sonię. Skoro jest taka duża, to może polubi się z kozami, jak obie Belle.
  4. Gdyby były zbierane deklaracje, to przecież suczka (jeśli jest) mogłaby jutro do mnie już przyjechać razem z Sonią.
  5. Mam kotkę Sonię i w związku z tym mnie nijak to imie do żadnego psa nie pasuje :evil_lol:. W dodatku moja Sonia to wiedźma i złośnica :diabloti:, a tu taka Sonia-anioł.
  6. Eneda, ewab, musicie opiekować i interesować się wątkiem, żeby funkcjonował. Nieszczęść jest tyle, że ludzi trzeba przekonać, zeby tym własnie psom pomogli. Zaniedbany wątek nie zaowocuje pomocą czy domami.
  7. Nie wiem, czy Ewelinka nie zrobiła jej już czasem zdjęć. Myśliwy żaden jej nie chciałby, bo to strachulec. Na co komu do polowań pies, który wszystkiego się boi? O Jagiego przyjechał już jeden pan, który na miejscu okazał się myśliwym. Też go przekonałam, że jaki z Jagiego pies myśliwski, skoro śpi z kotami i wszystko wkoło kocha. Powiedział, że ma za mało w sobie cech teriera i pojechał.
  8. Od czasu śmierci Cymka nie mogę patrzeć na takie małe staruszki:-(. One potrzebują tyle ciepła i miłości, a nie niepewnosci i strachu, starości w schronie. Jest jakaś szansa dla niej na DT?
  9. Duzo zdjęć robiła Ewelinka, więc mozna tamte wykorzystać. Jeszcze można dopisać, że zachowuje czystość, chodzi na smyczy, jest cicha i nie niszczy.
  10. Ewelinka, nie wyjeżdżaj tu z benkowatym psem znalezionym tam, gdzie Bella II :mad:. Proszę mi na sentymentach nie grać :evil_lol:. To chłopak? Ja nie mam podłogi w pomieszczeniu :shake:. Andrzej dopiero ocieplił sufit i wylewkę trzeba zrobić, a do kojca za duży. Zakładacie mu wątek? Załózcie, Cioteczki, taka pięknota. Tylko ludzie nie chcą brac na DT dużych psów, ale może jednak kogos zauroczy :cool3:
  11. Trzymam kciuki za powodzenie aukcji. Oby komuś zabiło do nich serducho. Ewelinko, czy w takim razie mogłabyś ogłosić Terri? Ona bardzo potrzebuje stabilizacji. Jest taka grzeczna, że powinna znaleźć dom. Jak długo będzie u mojej mamy, to znowu będzie przeżywać rozstanie, jak w przypadku p. Ani.
  12. Nie musimy umawiać się gdzieś w Katowicach. Możecie przyjechać do nas, ale jesli boisz się błądzić po dzielnicach Katowic, a Twoja Ciocia nie mieszka daleko, to Andrzej może pojechac do Niej z Mitzi. Gdyby się spodobała, to może zostać, a jesli nie, to trudno, będzie miała przejażdżkę.
  13. To napiszcie mi, jakby był potrzebny mój tymczas dla suczki.
  14. Byłoby super. Mitzi to idealna towarzyszka dla starszej Pani. Tylko musiałabyś Ciocię uprzedzić, że Mitzi uwielbia spacery.
  15. Czuje sie nie najlepiej przez cieczkę. Chodzi ciągle z podkulonym ogonem, sporo krwawi. Przeważnie leży na poduszce i zajęta jest, nazwijmy to intymną toaletą ;). Jedynie na spacery idzie z animuszem. W jedzeniu coraz bardziej wybredna. Dziś nawet mięso z ryżem było niezjadliwe :eviltong:.
  16. Chciałam zapytac, czy terierka Teri, która jest u mojej mamy jest gdzies ogłaszana? jest po sterylce już dosyć długo, wszystko zagojone. Gdyby dom się znalazł, to może jechać w każdej chwili. Szuka spokojnych dorosłych ludzi. Może mieszkać z innymi zwierzętami, niekonfliktowa w stosunku do psów i kotów. Ze względu na lękliwość nie powinna trafić do domu z dziećmi. Płoszy się przy gwałtownym, głosnym zachowaniu. Pies cichy, czysty, spokojny. Idealna do mieszkania, chodzi na smyczy. Tel. na moja mamę (32) 3533128.
  17. Dzięki, Justyna. Jednak nie pomyliło mi się.
  18. Ślicznie dziękuję, tyle pieniędzy :multi:. Ja na wątku Nika pisałam, ze nie wiem ile, a konto mogę podac, jednak chyba jusstyna85 wtedy podawała. Może ktoś, kto wie coś o tym bazarku poda Halbinie kwote do zapłaty. Konto podam.
  19. [quote name='GoskaGoska']proszé wyslac mi nr konta do wplat[/QUOTE] Bardzo dziękuję. Przeslę już konto. Zbieram na swoje, bo moja mama nie ma dostępu do internetu i dostaje rozliczenie raz w miesiącu.
  20. Jesli zostały powiadomione służby, to pewnie tak sie stanie :-(.
  21. W pierwszym poście jest rozliczenie i stan konta Wafelka. Na marzec brakuje sporo. Wafelek jest super psem. Dziś, jak wracałam ze spaceru z Mitzi i Jagim, to spotkał nas na schodach i obszczekał z takim zacięciem, że aż nasza Jaśnie Pani Złośnica Mitzi była zaskoczona. Wafelek zaczął bronić swojego domu. Ten prawdziwy przydałby się już w końcu.
  22. [quote name='Monika z Katowic']O tak - jest w hoteliku:) Moja pomyłka w ... nazewnictwie:)[/QUOTE] No właśnie, hoteliki wystawiają faktury do rozliczenia, ale też więcej kosztują. Zaczyna robić się optymistycznie :cool3:.
  23. Zosia chyba miała być w hoteliku?
  24. Eneda, napisz, czy jeśli pieniądze będą zebrane na Stowarzyszenie, to możecie opłacić DT? Chyba tylko da sie rozliczyć faktury, więc musiałby być hotel, a ceny wtedy są o wiele wyższe. Może na razie zbierac same deklaracje, do czasu, aż dziewczyny z Kielc się wypowiedzą.
  25. Eneda, dodaj może w tytule, że potrzebne deklaracje, choćby kilkuzłotowe i w pierwszym poście zapisuj. Jak się ruszy, to może inni sie dołożą. Czy możesz potwierdzić, czy rzeczywiście jest suczka w tej trójce?
×
×
  • Create New...