Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Pomóżcie uratować bezdomną od ponad roku ON-kę! Ropomacicze, stan poważny!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Divia, ja też mogę coś jeszcze dac na bazarek, jakbys zgodziła się zrobić. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
Jaaga replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po ostrzyżeniu można ogłaszać go nie jako pudelkowatego, tylko mixa yorka, wtedy bedzie wielu chętnych. Nie takie sprzedają na Allegro jako rasowe yorki, umaszczenie ma w sam raz. Gdybym wcześniej trafiła na wątek, to miałam wczoraj chętna pania na takiego pieska. Jest jeszcze jedna osoba zainteresowana adopcja małego kudłaczka, ale chodziło o moja tymczasowiczke, wiec nie wiem, czy chce psa, skoro pisala o suczkę Spróbuję rano wysłac zdjęcia. Czy moge prosić na PW o jakis telefon kontaktowy, który mogłabym podawać? Moge też dac jego zdjęcie do siebie na strone hodowli w adopcjach, ale wtedy równiez musze mieć jakieś namiary podane. -
Pomóżcie uratować bezdomną od ponad roku ON-kę! Ropomacicze, stan poważny!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jestem i trzymam kciuki za mamę Nikusia. Dziś sie rozpłakałam, jak dowiedziałam sie, że jest tak bardzo chora, że lezy w krzakach i nie wstaje. Całe szczęście, ze jest już operowana, oby tylko przezyła operację w tak ciężkim stanie. Również prosze o wsparcie finansowe dla suni :modla: Razem z Nikiem prosimy o pomoc dla jego mamy: NIKO: [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2673/3051g.jpg[/IMG] -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Kompletne echo. Jedną panią chcętną na Nika namawiałam na Teri, ale nie wiem, czy przyjedzie, bo nie była przekonana. -
Erko, wiem ze dziś już masz dość, ale dowiadywałaś się, czy dałoby się jakoś złapać i dowieźć do Kielc tego czarnuszka z Pinczowa, żeby nie skończył jak Romeo? Romea chce ktoś wyciągnąć ze schronu? Szkoda takiego psa na zmarnowanie zostawić.
-
[quote name='divia_gg']Erko nie dalam rady dzis oglosic tego kudlacza z Pinczowa. Dopiero w poniedzialek bede mogla mu komplet zrobic...Niestety.[/QUOTE] Divia_gg, poczekaj, może uda się go do mnie zabrać. Oby zdążyć przed schroniskiem. Czekam tylko na wiadomość odnosnie mamy Nika.
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dziś, jak rozmawiałam z Erką, to dorwała kota i był znowu jazgot. Tłumaczyłam Ewie, że to tylko Mitzi sie złości. Niko miałby zjeść Mitzi? Gdyby była wieksza, to zjadłaby Nika. To ona go ustawia. Plącze mu się karzełek pod nogami i wszędzie musi być pierwsza. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko, do mnie dzwonią jednak głównie z Moruska, tak jak wczesniej przypuszczałyśmy. Może tam teraz warto każdego ogłosić? -
Rozmawiałam właśnie z Erką. Jeśli mama Nika przeżyje, zostanie złapana i do nas trafi, to mogę wziąć też tego psiaka z Pinczowa. Co prawda, musiałby z nią siedzieć w kojcu, ale lepsze to, niż transport, który nigdy nie dojeżdża do schronu, czy śmierć w schronisku. Potrzebny wtedy byłby dla nich wątek. Tego biednego szczeniaka, o kórym pisała Ancyk nie udałoby sie chociaż na jakąś działkę dać za koszt jedzenia? Może za pieniądze ktoś zgodziłby się go na krótko przyjąć. Szczeniaczki mają wzięcie, jak jeszcze jest atrakcyjny. Skoro Emilia wsparłaby go finansowo, to jest szansa.
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Mogę "pożyczyć" Nika, ale nie mam kiedy sama z nim jechać, więc ktoś musiałby od nas go odebrać, jechac do lecznicy i przywieźć. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam 5 zł z deklaracji Wafelkowej od Bjuty. Dziekuję. Zdjęcia zrobie, tylko musimy mieć oboje czas, a jesteśmy tak zagonieni, ze może jutro uda mi się, bo dziś już chyba nie. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Mysle, ze na razie nie ma i tak co umawiać kogoś innego na Mitzi. Jesli Ciocia Magnesiątka jej nie będzie chciała, to wtedy poszukamy innego domu. Zresztą Mitzi na dzień dzisiejszy i tak nie jest gotowa do adopcji. Za to na wątku kudłaczków widziałam pełno ślicznych maleństw. Może udałoby się któremuś z nich? -
[quote name='ewelinka_m']Tak Orfinka sprawiała wrażenie zastraszonej, bała się wejść do mieszkania, pan generalnie uważał że ona sama sobie wytyczyła granicę, której boi się przekroczyć..ale pewnie nie obyło się bez ingerencji z ich strony. Przydałoby się jak najszybciej ją stamtąd zabrać, bo pobyt wyraźnie jej nie służy, to taka kochana sunia..tylko jak zwykle odwieczny problem..gdzie ją umieścić?:( [/QUOTE] Niko wrócił taki sam. Po spacerze siada na wycieraczce i nie chce wejść do domu, aż trzeba go brać za obrożę i prowadzić. Wczesniej był pierwszy na górze. Nie wiem, co ci paskudni ludzie robią z psami.
-
Do domu absolutnie nie dam rady. Mam tylko kojec wolny, ale czekam na mamę Nika.
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Telefon w ogłoszeniach jest dobry. Dzieki za ogłaszanie jej. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ktoś kontaktował się z tymi ludźmi? Jesli ich sunia nadal nie znalazła się, to może sami podjadą do schroniska. Jesli nawet to nie ich pies, to może zlitują się nad tym. Chociaz wiekowo chyba pasuje do opisu. -
TERIER NIEMIECKI (mix) po NOSÓWCE z objawami neurologicznymi- MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Teri ma swój wątek, tylko tu nie potrafię wstawić, bo nie działa mi edycja. To był wątek jej i Fuksika załozony, kiedy jeszcze błąkały sie razem. Fuksik juz dawno w domu. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jesli ktoś przyjedzie, to oczywiście nie ma sprawy. Mnie chodzi o informację o mozliwym transporcie. Jeśli ktoś z daleka sam przyjedzie, to wiadomo że mu zależy i nie bedzie za dwa dni telefonu, ze mam sobie zaraz po psa przyjechać. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Erka mnie pociesza, że może ona tak tylko w cieczce szaleje. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Divia_gg, nie rób sobie teraz pracy i zostaw już to w ogłoszeniach. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ha, ha, jakby każda aż takie humory miała, to ginęłybysmy śmiercią tragiczną. Dzis od rana Mitzi ma zły nastrój przez kota, który śmiał jej zakłócic spokój. Wyszła zła na spacer i zaczęło się. Pusciłam je do ogrodu, a Mitzi cały czas biegała Nikowi za nogami z wściekłym jazgotem. To jeszcze nic, choć ma piskliwy głosik i jej autentyczna furia jest naprawdę zabawna. Oczy zrobiłam dopiero, jak zobaczyłam, że z obu stron pysia zrobiły jej się sople śliny. Wyglądała jak rozzłoszczony molos przez przypadek zmniejszony, jak Alicja w Krainie Czarów. W końcu nawet Niko tego nie wytrzymał. Odwrócił się, zaczął on ją gonic i złość MItzi wyparowała. Dotarło do niej, ze może nie tylko gonić, a też być gonioną. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Divia, dziękuję za ogłoszenia. Jakbys jeszcze robiła mu ogłoszenia, to nie pisz o możliwości dowozu, bo ja nie chcę go gdzies dalej wyadoptowywać. Ta pani była bardzo niezadowolona, że nie przyjechałam po niego zaraz po telefonie, a ja zamartwiałam się cała noc, żeby go nie wyrzuciła do rana na ulicę. Nie chcę tego ponownie przeżywać.