Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19190
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Nie jestem dobra w wymyslaniu tektu ogłoszeń. Generalnie bardzo przyjacielska w stosunku do ludzi, bardzo łagodna. zachowuje czystość, nie niszczy, nie jest głośna, chodzi na smyczy. Idealna do domu z ogrodem z mozliwością zamieszkania w domu w porze zimowej. W domu zachowuje się nienagannie. Na zewnątrz lubi mieć zajęcie. W stosunku do innych psów dominująca. Najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu. Bardzo lubi dzieci. Nie nadaje się do domu z ptactwem. Toleruje koty, które jej się nie boją. Zostanie wydana po sterylizacji. Ma 3 lata.
  2. Hej, czy ktoś ogłasza Sonię? Bez ogłoszeń nie znajdzie domu.
  3. Jaki jest w stosunku do innych psów?
  4. Pani szukającej kudłaczka wysłałam zdjęcia Filonka i suni z Warszawy. Wybrała jednak suczkę. Jeszcze raz prosze o zdjęcie na maila, bo stąd nie potrafię przenieść. Dam chłopaka na stronę. Napiszcie w ogłoszeniach mix yorka, to wejść bedzie bardzo duzo. Tylko wtedy wykastrować trzeba by go przed wydaniem.
  5. Mam gorącą prośbę. Potrzebna jest wizyta przedadopcyjna w Jędrzejowie. Pani, która chciała Mitzi zdecydowała się na biedną sunię, siedzącą od listopada w warszawskim schronisku. Mitzi nie ma sensu wozić z powrotem, skoro tu jest zainteresowana nia osoba. Ze względu na specyfikę regionu, wizyta w Jędrzejowie byłaby bardzo wskazana. Czy któraś z Cioteczek mogłaby pomóc? Adres podam na PW.
  6. Gdzie taką piekność do budy. Najlepiej ogłaszać chyba na Kraków i Śląsk. Większość psów z Kielc rozjeżdża się po kraju. Wiem od Erki, że z okolic Kielc również dzwonią tacy, co chcą do budy.
  7. I taka podobna do Nika. Jest masywniejsza i grubsza od niego, ale oczy i uszy maja takie same. Ciekawe czy sie jeszcze poznają? Jesli tak, to byłoby jej pewnie łatwiej zaufać ludziom.
  8. Wojtuś, jakbyś był w skórze Nikusia, to zmieniłbyś zdanie. Może nie jest potworzycą, ale zmanierowana jest straszliwie, a w domu robi zamiast dzwonka. Co na dobre wychodzi, bo ten przy drzwiach odłączony, wiec tylko na niej mogę polegać.
  9. Chyba nie powinna tak długo szukac domu. Erko, Sonia rzeczywiscie stała sie błyszcząca, bo wyczesuję jej liniejącą sierść. Jest tego całe mnóstwo i przez te martwe włosy była wczesniej taka matowa. Nie bardzo lubi czesanie, ale trudno. Dla urody trzeba sie poświęcić :evil_lol:.
  10. Śliczna sunia. Nie macie odzewu z ogłoszeń? Miałam trochę podobnego Fuksika z Kielc. Tez było trudno o dom, bo ludzie bali sie dłuższych włosów, ale w końcu udało się znaleźć mu odpowiednich ludzi. Trzymam kciuki za sunię.
  11. Śliczna sunia. Nie macie odzewu z ogłoszeń? Miałam trochę podobnego Fuksika z Kielc. Tez było trudno o dom, bo ludzie bali sie dłuższych włosów, ale w końcu udało się znaleźć mu odpowiednich ludzi. Trzymam kciuki sa sunię.
  12. Okropna sytuacja. Współczuję właścicielom pieska. Pies praktycznie uśpiony z powodu zmian typowych dla jego wieku. Niedawno odwiedziła nas wyadoptowana 2 mies. temu 4-mies. sunieczka. Na widok naszego psa dostała takiego slinotoku ze stresu, ze jej włascicielka mało nie zemdlała ze strachu. Po wsadzeniu jej do samochodu objawy minęły. Pewnie pudelek miał to samo w związku ze stresem związanym z zagubieniem się. Nie wyobrazam sobie odbioru Maksia z lecznicy :-(. Najgorszy scenariusz z możliwych. Lekarz beznadziejny. Trzeba było pomyśleć, że ktos może szukać psiaka i zrobic chociaż badania. Moja 13-letnia Cilka ma totalną zaćmę, na jednym oku ma zmianę, która wygląda jak wrzód rogówki, kuleje na jedną nogę, ale ogólnie jest sprawna, cieszy się ze wszystkiego jak szczeniaczek, kocham ją całym sercem i nie wiem, jak zareagowałabym w takiej sytuacji.
  13. Bardzo dziekuje. Dzis jest jeszcze gorzej. Tak powłóczyła nogą, ze całkiem skórę zdarła. Mama musiała jej obandażować.
  14. A tak się cieszyłam, że Nikuś pomoże suni swoją krwią. Ciągle mi żal sosnowieckich psiaków, bo takie samotne są w schronie. Tereso, wiesz, że Zgrozia, którą razem brałysmy przestała całkowicie kuleć, mimo, że lekarze nie dawali szans na to? Ciągle mam ją przed oczami w tym kojcu razem z rotweilerem.
  15. Dzisiaj znowu były telefony o Nika, ale nic ciekawego. Jeden pan chciał wiedzieć jakiego koloru ma podniebienie. Ręce mi opadają. Jesli czarne, to ciekawe jak go przerobic na agresora. Erko, może jednak komuś zaproponujemy onka ze stadionu, skoro takie sa poszukiwane. Po co maja przerabiac Orfinki czy Nikusie na morderców, jak moga miec gotowego.
  16. Divia, jak bedę miała troche czasu, to zrobie w domu. Tylko teraz praktycznie cały dzien zajmuje sie szczeniętami i dziećmi. Jak nie zbieram szczeniaczkowych kup, to podklejam im uszy, karmię, latam na szmacie czy robie pranie. Na początek więc takie muszą wystarczyć.
  17. Erko, wstawię tu tekst do ogłoszeń i fotki kieleckiej Milusi. Zrobiłam jej ogłoszenie na allegro, gumtree katowice i morusku. Jakby ktoś mógł zrobić wiecej, to byłabym wdzięczna. Zdjęcia nadal niezbyt udane, bo chyba ze względu na przebytą chorobę Milusia ciągle mruży oczy, szczególnie jak lampa błyska. Do tego ma poszarpane ucho i blizny na pysiu. Za to jest przekochaną kotką i zasłuzyła na super dom. [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kotka-mloda-wysterylizowana-po-testach-domowa-W0QQAdIdZ190245031#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/100306/732r6/6064lff_19.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kotka-mloda-wysterylizowana-po-testach-domowa-W0QQAdIdZ190245031#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/100306/733r7/5694d0l_19.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kotka-mloda-wysterylizowana-po-testach-domowa-W0QQAdIdZ190245031#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/100306/733r3/4505c2n_19.jpeg[/IMG][/URL] Oddam w dobre ręce roczną, wysterylizowaną bardzo przytulaśną, miła i łagodna kotkę. Kotka posiada testy w kierunku FeLV, FIV i FIP z wynikiem ujemnym. Może wiec mieszkać z innymi niewychodzącymi, nawet rasowymi kotami bez ryzyka zarażenia ich nieuleczalnymi chorobami. Jest zdrowa, odrobaczona, posiada książeczkę zdrowia. Jest kotem domowym, korzystającym wyłącznie z kuwety, bardzo miłym i bezproblemowym. Bardzo towarzyska, wiecznie mrucząca i przymilna. Koteczka ma blizne na jednym oku, co jest pozostałością po przebytej w dzieciństwie chorobie. Jednak taki mankament przy walorach jej charakteru jest niezauważalny ;) Kotka nadaje się praktycznie dla każdego, także dla początkujących kociarzy. Jest spokojna i niekłopotliwa. Kota jest zdrowa i czysta. Nie jest wybredna w karmieniu, je zarówno mięso, puszki, jak i suchą karmę. Lubi dzieci, przyzwyczajona jest do psów, nawet dużych. Oddam ją odpowiedzialnej osobie, jedynie do domu niewychodzącego. Ze względu na to, ze zwierzę nie jest rzeczą, zastrzegam sobie prawo wyboru kupującego Kontakt w sprawie kotki Milusi: (32) 3533135, 660124623, [email][email protected][/email]
  18. Zrobiłam Soni zdjęcia i przesłałam Divii_gg z prosbą o wstawienie ich na forum. Czy ktoś zrobi Soni ogłoszenia? Potrzebny jednak dom z ogrodem. Sonia ma tyle siły i energii, że zamknieta w mieszkaniu bedzie nudzić się. Lubi pilnować i mieć jakieś zajęcie.
  19. Własnie rozmawiałam z Erką. Sunia przeżyła, ale w najbliższych dniach nie może być transportowana ze względu na cieżki stan. Potrzebne są więc pieniądze na opłacenie jej pobytu w lecznicy. Suczka na razie reaguje agresywnie. Mam nadzieje, że to wyłącznie ze strachu i bólu, więc minie.
  20. KarOla, dziękuję za banerek. Myśle, że tradycynie na konto Erki najlepiej zbierac pieniądze. Też Uwazam, że najlepiej byłoby zrobić zdjęcia ksiązkom, bo sporo wazą i nie ma sensu przesyłać, ale mozna również podać tytuły oraz autora i zdjęcia znajdzie się w internecie. Tylko tu musimy poczekac na nasza kochaną Divię_gg, specjalistke bazarkową.
  21. Prawdopodobnie do nas. Miała zamieszkać w kojcu, ale jakoś musimy ją umieścić z Nikiem w domu, skoro jest po operacji.
  22. Albinka już w poniedziałek jedzie na wizytę i prześwietlenie. Bardzo proszę pomoc w opłaceniu tej wizyty.
  23. Znowu jesteśmy tu same i nie ma żadnego wsparcia dla suni. Skąd wziąć pieniądze na opłacenie leków, operacji, utrzymania :-(? Czy ktos może zrobić podlinkowany banerek dla suni, żeby więcej osób ją zobaczyło?
×
×
  • Create New...