Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia, myslisz ze dzwonienie "wiesz gdzie" cos da? Erko, to chyba nie ta jasna kudłata sunia? Jakby znalazł się jakis transport, to przywieźcie ja. Mitzi wyjedzie, to moze przyjechać. Tylko znowu potrzebna byłaby sterylka, ale moze wtedy, po zabiegu wzięłaby ją MIKUŚ, która chciała wysterylizowaną, małą sunię? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bary dzis pół dnia spędził w cieniu: [URL=http://img69.imageshack.us/i/dsc06094e.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7264/dsc06094e.jpg[/IMG][/URL] Towarzyszyła mu Sonia, ale tylko momentami, bo jej szkoda czasu na leżenie: [URL=http://img130.imageshack.us/i/dsc06092r.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2327/dsc06092r.jpg[/IMG][/URL] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Sonia złapana na codzienne wyczesywanie: [URL=http://img149.imageshack.us/i/dsc06085x.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3733/dsc06085x.jpg[/IMG][/URL] siesta [URL=http://img704.imageshack.us/i/dsc06092w.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8789/dsc06092w.jpg[/IMG][/URL] Sonia pracująca przy izolowaniu swojego lokum [URL=http://img159.imageshack.us/i/dsc06098.jpg/][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5748/dsc06098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img267.imageshack.us/i/dsc06099v.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2162/dsc06099v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/dsc06100o.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6754/dsc06100o.jpg[/IMG][/URL] Dzis wszyscy ciężko pracowali w ogrodzie [URL=http://img301.imageshack.us/i/dsc06115b.jpg/][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/245/dsc06115b.jpg[/IMG][/URL] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nawet grzeczna. przeniosła sie do kotów, to ma sie na kim wyżywać. Tak na serio jakos już sie wyciszyła po sterylce. Niczego nie zbiera do legowiska. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam dziś w ogrodzie zdjęcia, ale na razie nie mam nawet czasu ich wgrać. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Jako, że zaczął sie u nas sezon na kleszcze, to kupiłam Soni i Baremu obróżki zabezpieczające. Koszt jednej 13,34 zł. Lepiej zabezpieczyc, niz leczyć. W zeszłym roku Sara złapała babesziozę, więc bardzo boję sie tych małych paskud. [URL=http://img230.imageshack.us/i/dsc06073.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4288/dsc06073.jpg[/IMG][/URL] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Gosiu, to może wyslij od razu całe. Zrobie mu kopertę. Odliczę odrobaczenie i obróżke, a reszta będzie na potem. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Zaczął sie u nas sezon kleszczowy. Wczoraj w hurtowni kupiłam Baremu i Soni obrózki przeciwpchelne. Na Kiltix nie ma pieniędzy, wiec kupiłam tańsze. Koszt jednej 13,34 zł. [URL=http://img230.imageshack.us/i/dsc06073.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4288/dsc06073.jpg[/IMG][/URL] Ewelinko, moze jakoś zmienić tytuł, bo jak ludzie czytają, ze pies już w DT, to nikt nie chce pomagac, a Bary jest bez środków, z jedną stała deklaracją. Nie bedzie go nawet za co zaszczepić. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Rachunek za zabieg. Zapłaciłam lekarzowi ze swoich pieniędzy, ale 110 zł od Joasi już otrzymałam na konto. Bardzo dziekuję. [URL="http://img268.imageshack.us/i/dsc06074f.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/594/dsc06074f.jpg[/IMG][/URL] -
Tak, poproś moderatora. Właśnie taki ogólny wątek najwiecej daje, bo duzo ludzi go zobaczy. Podobno był załozony ogólny wątek, ale nie aktualizowany. Może warto go poszukać w Waszych ustawieniach i odświeżyć?
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Własnie nie sprawdziłam dokładnie gdzie to schronisko, bo małą znalazłam na mikro psach. Też zaproponowałam załozenie zbiorczego wątku na ogólnym. To duzo daje, na świętokrzyskie wchodzi mało kto. W każdym bądź razie mała jest do adopcji, możliwy jej dowóz, tylko nie ma pieniędzy na paliwo. Dziś rozmawiałam z Magnesiątkiem i jesteśmy umówione na sobotę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja oczywiście też. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Magnesiątko, możesz dac znać, kiedy chciałybyscie przyjechać? Najlepiej byłoby jeszcze w tym tygodniu. Mitzi ma maleńkie cięcie, które swietnie się goi, więc może bez przeszkód jechac do domu? Mój tel i tak jest na wszystkich wątkach i ogłoszeniach podawany: 660124623. Przyjedziecie samochodem, bo Mitzi inaczej nie da sie za bardzo teraz zabrac, żeby jej nie wymeczyć i nie wygnieść ? Gosiu, ta sunia podobna do Mitzi jest w schronisku chyba w Ostrowcu Świetokrzyskim. Na świętokrzyskim sa wątkich tamtejszych psów. Szkoda, ze tak mało osób tam zagląda, bo mają naprawdę śliczne psiaki. -
Dziewczyny, a nie przydałby sie Wam zbiorczy wątek na ogólnym? Tu trudno wypatrzyć Wasze piękności.
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Goska, zapomniałam potwierdzić, że otrzymałam reszte za sterylkę, ale mam chyba juz sklerozę ;):oops:. Nikt nie dzwonił w sprawie Soni. Ona nie nadaje się do posesji bez ogrodzenia. Sonia rzuca się za wszystkim, co sie rusza, wiec nie moze być puszczana tak luzem. Bary nadałby sie bez problemu, ale nie ona. Sonia zmieniła się po sterylce. Jutro postaram sie zrobic jej zdjęcia. W Kielcach była kryta i nie zachodziła w ciążę, miała przy tym duży, obwisły brzuch. Cos chyba było nie tak z macicą, bo po sterylce ten wiszący brzuch zniknął. Teraz dostaje psie jedzenie, zamiast resztek ze stołu i wyładniała. Staciła swoją ciężkość, jest zgrabna. Teraz sylwetka bardziej przypomina dobermana. Niestety, cały czas zmienia sierść. Wyczesuję, ale na bieząco wychodzą nastepne warstwy. Chyba wymieni kompletnie wszystkie włosy :evil_lol:. Baruś jest zakochany w Soni i dzis jej towarzystwo wybrał zamiast domu. -
Mam tel. do dr Wrzoska, który ma zrobić rezonans. Moja mama moze załatwić transport dopiero na przyszły wtorek. Czy ktos dałby radę wcześniej Albinke zawieźć do Wrocławia? Może w tytule zrobić zmianę, że potrzebne pieniadze, żeby mogła chodzić? Jest nieciekawie, praktycznie coraz gorzej. Dzis po kilku minutach spaceru zapiszczała i uciekła do domu. Już wiecej nie dała sie wyciągnąć. Miałam wysłać zdjęcia ewab, ale w takiej sytuacji bedą potrzebne we Wrocławiu, wiec ich nie wysłałam.
-
Mój znajomy ma dwa pitbule i własnie pomyslałam, że wygląda całkiem jak one.
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Wreszcie mam nowa klawiaturę. Baruś świetnie czuje sie po zabiegu. Moge polecic tego lekarza do operacji. Czuje sie na tyle dobrze, ze po spacerze nie chciał wrócic do domu, tylko został z Sonią. Od początku się za nia ugania, a strata klejnotów jakoś mało ostudziła jego emtuzjazm. Jak już Erka napisąła, zabieg kosztował 130 zł, bo cena 110 zł była przewidziana za psa średniej wielkości, a Bary wazy 40 kg, wiec zwiększyły sie koszty narkozy. Rachunek wstawie, jak wróci mąż, bo go ma jeszcze w samochodzie. Jkp, ślicznie dziekuję. Bary na żywo też ująłby Cię. Pozostałym osobom oczywiście również dziekuję. Jest przekochany i niesamowicie grzeczny. Tylko jeszcze ciągnie go na zewnątrz. Nie ma się jednak co dziwić, skoro taka piekna pogoda się zrobiła, a on tyle czasu spedził w kojcu. Ciapa/Bella siedziała sobie w ogrodzie z kozami, niestety oprócz benków jakos inne psy nie zgadzają się z nimi. Bary zareagował spokojnie, chciał je powąchać, ale jedna od razu walnęła go rogiem w głowę i są już na wojennej scieżce. Zaraz sobie wstawię barusiowy banerek. Z kieleckiego niby groźnego, dominującego Barego, przemienił sie na misia Barusia :evil_lol:. Oczywiscie wpatrzony w mojego Andrzeja, tak jak Niko. Mógłby szybciutko znaleźć swoich ludzi, bo będzie powtórka z adopcji Nikusia. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wstawiam Maję. Kolejną bezdomną świętokrzyską sunię. Ma ok. 6 kg, czyli tyle, ile MItzi powinna mieć, gdyby więcej jadła. [URL=http://img155.imageshack.us/i/suczki.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/863/suczki.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/maja1i.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2053/maja1i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/maja2.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1208/maja2.jpg[/IMG][/URL] -
Mam zdjęcia. Rozjaśniłam je i postaram się wstawić na wątek Mitzi. Jest na ogólnym.
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Może Terenię1 poprosić, chyba jest na bieżąco u kotów? Jeszcze zdjęcie tego pekińczykowatego psa też przydałoby się. Skoro jedna kudłata bieda tak szybko znalazła dom, to może jemu tez udałoby się? Oneczek na zdjęciu ładny i wcale nie wygląda staro. Zdjęcia i wątek na pewno ułatwiłyby mu znalezienie domu. On ma chore tylko jedno oko? -
Czyli jak zwykle, ci co najwięcej pomagają mają radzić sobie sami. Dobrze wiem, jak to jest zakładać wątki, na których zbieramy pieniądze na sterylki. Nazywam je żebraczymi wątkami, bo tyle pozostaje niestowarzyszonym Cioteczom z Kielc. Jak to możliwe, że tyle jest bezdomnych porzuconych psów po lasach, drogach, polach, a nie ma współpracy między zainteresowanymi? Co z tym TOZ-em?