Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekujemy. -
Jeszcze jedena wiadomość nie na temat Lucy. Możesz przesłać mi zdjęcia na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]? Te się nie otwieraja, a z tak maleńkich i ciemnych, to nic nie widać. Może wejdź na watek Mitzi, to przeczytasz. Niestety, nie potrafie wstawiać wątków, bo szwankuje mi edycja. Mozna tam też Maję wstawić.
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam, z MIKUŚ i znalazłam podobną suczkę. Pisałam w sprawie Zimki, ale opiekunowie nie są pewni i chcą się zastanowić. -
kobix, nie wymądrzasz się. Właśniej jest coraz gorzej z chodzeniem. Podwija już obie tylne nogi, chodzi, jak owczarek niem. z pupą prawie przy ziemi, nie podnosi ogona. Jakoś tak zaczęło się coraz gorzej dziać w czasie drugiej serii rehabilitacji. Wtedy też nie chciała na nie jeździć. Teraz jest tak, że po dwóch dniach środka przeciwbólowego, znowu jest gorzej. Nawet gołym okiem widać w którym miejscu boli ją kręgosłup. Nogi stawia, jakby chodziła po tłuczonym szkle, widocznie boi sie bólu. Wystarczy, że źle stanie i piszczy. Wtedy już jest po spacerze. Teri szaleje z moją Łatką, zachęcają Albinkę do zabawy, ale ona nie chce się ruszać. Raz jest lepiej, raz gorzej, ale ogólnie jest coraz gorzej. Po pierwszej serii leków i zabiegów tylko czasem podwijała jedną stopę, teraz obie, do tego prawie wlecze cały tył. Skoro na RTG nie jest widoczny uraz kręgosłupa, a miała zator w rdzeniu kręgowym, to można podejrzewać, że tam coś się dzieje. Może jednak zrobić rezonans? Dzis wysyłam ewab zdjęcia Albinki, żeby je skonsultować we Warszawie.
-
Mam pytanie, nie odnośnie Lucy, ale tu wchodzę, wiec zapytam. Mitzi, która jest u mnie na DT z Kielc ma duże zainteresowanie. Wypatrzyłam na mikropsach podobną do niej Waszą Maję. Jest osoba z forum, której znajomi bardzo proszą o Mitzi, ale Mitzi ma zaklepany dom. Czy mogę prosić o jakieś jeszcze fotki Maji i kontakt, żebym mogła podesłać tym ludziom? Mała miałaby sie dobrze. Tylko transportu na Śląsk trzeba by szukac.
-
Erka, gdybyś musiała sunię jednak oddać do schronu, to przysyłaj ją. Jakoś sobie poradzimy. Łzy mi się zakręciły. Psy od zmarłych starszych osób są biedne, bo najpierw są maksymalnie rozpieszczane, a potem nagle tragedia samotności.
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Chip kosztuje 70 zł. Tańsze są w Mikołowie, ale tylko przy okazji jakieś wizyty, bo paliwo pokryje różnicę ;). -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Chyba właśnie od czerwca zmienię strone i osobę prowadzącą, bo trudno ciągle się prosić. Najpierw wysyłam maila, potem SMS-a, a na koniec dzwonie z prośbą. Koleżanka ma stronę prowadzoną z aktualizacją do 48 godz. Ze złej karmy długowłose psy mogą mieć problemy. Szczególnie, jeśli są karmione gotowanym jedzeniem z kaszą. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bary dostał tabletki na odrobaczenie za 21,40 zł (4xDehinel). Teraz już mu ich nie podam przed zabiegiem, dopiero później. Rachunek zaraz wstawię. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wkleiłam rachunek, tylko w edycji dopiero udało się. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nie chce mi się tu rachunek wkleić, więc wysyłam Divii na maila. Andrzej wziął tylko zwykły na recepcie. Czy mam wziąć fakturę na jakąś fundację, bo na początku bła o tym mowa? [URL=http://img181.imageshack.us/i/dsc05971.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/7679/dsc05971.jpg[/IMG][/URL] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
mshume, myslałam, że dawno jest na stronie, bo od razu wysyłałam p. Elenie. Nie mam już sił do proszenia sie o te aktualizacje. Robię z siebie idiotke, bo wszystkich zainteresowanych kieruję na stronę. Dziś zamówił sobie pan kotkę, tez mu wmawiam, że zdjęcia są na stronie, a tam od 10 dni nic. Zimka podobna jest do Mitzi, wiec może ją zareklamuję. Mitzi już jest po operacji. Telepie się biedulka po narkozie. Zapłaciłam 214 zł. Prosiłabym też o doliczenie za paliwo do Mikołowa 15 zł, bo Andrzej nie był zbyt zadowolony i nie chcę przeginać. Wczoraj o Barym dowiedział sie, jak juz miał przyjechać, a o jutrzejszej jeździe na kastrację właśnie teraz. U mnie jest 125 zł na Mitzi, wiec brakuje jeszcze 89 zł. Zaraz wstawię rachunek. -
Przytulaśna Zimka "mały lisek" już w domu stałym! :-)
Jaaga replied to mikag's topic in Już w nowym domu
Czy mogę prosić na PW telefon kontaktowy. Na naszą całkiem podobną Mitzi jest kilku chętnych. Mogę przekazać informację o Waszej małej. nawet charktery widzę, że mają podobne. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuję w imieniu Barusia. Rzeczywiście przez swoją szczeniaczkową głowę wygląda jak dzieciak. Divia poda pewnie konto. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
To też mi sie nie otwiera. Czy tylko ja tak mam? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Może podeślij jej wątek mikropsiaków :) [CENTER][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=indigo][URL="http://www.dogomania.pl/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkred]http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER][/QUOTE] Nie otwiera mi się wątek. Jak kudłata sunieczka z Palucha, bo ją reklamuję. Dzwonił ktoś o nią, ma wątek? -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Chipa nie ma. Na smyczy ciągnie, bo ją wszystko interesuje i wszędzie się spieszy. Nie jest to takie bezsensowne ciągnięcie, byle do przodu. Po prostu, jak coś ją zainteresuje, to musi do tego szybko dotrzeć, a że dużo rzeczy budzi jej zainteresowanie, to trudno. Ona teraz mieszka sama i chodzi z nami na spacery. jest grzeczna i spokojna. Nie niszczy. Obojętne, czy była z ludzmi, czy nie, to jest grzeczna w domu, za to na spacerach musi się wyszaleć. -
Też mi sie tak wydaje w porównaniu z wcześniejszymi zdjęciami. Oby udało mu sie przezwyciężyć chorobę.
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Oby, bo Teri u mojej mamy i Sonia u nas nie mają jakoś wzięcia. Małym psiaczkom szybciutko znajduje sie domy w mieście, z duzymi gorzej. Od Mikuś, która tu pisała, dostałam SMS-a "błagam o Mitzi". Może kojarzycie gdzieś suczke w podobnym typie? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No następny, jakoś tak sie trafiło. Wczoraj Erka zadzwoniła, czy Bary może przyjechać. Decyzja podjęta w dwie sekundy i wieczorem Baruś juz był u nas. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Na Mitzi już ustawiła sie kolejka chętnych, więc z domem nie powinno być problemów. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Umówiłam Barego, ale już na jutro jest termin. Cena 110 zł :cool3:. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Jaaga replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Właśnie próbuję Barego umówić na kastrację, ale coś ciężko. Mało lecznic uczestniczy w akcji Arki. Dodzwoniłam się do pobliskiej kliniki, która nie bierze jednak udziału w akcji i chcieli 300 zł za kastrację psa:crazyeye:. Nie dziwie sie więc, że zabiegi są tak mało popularne. Jak ktoś usłyszy tyle, to go chyba cena powala, tak jak mnie. W jednej, poleconej przez naszą p. doktor ciągle jest zajęte lub nikt nie odbiera. Dam znać, jak sie uda umówić. -
Divia_gg, dziekuję. Teraz to pewnie nikt już chętny nie zgłosi się ;). Może Erki nie obarczajmy już rozliczeniami Barego, bo i tak ma tyle na głowie. Dasz radę na swoje konto zbierać? Mitzi za kilka dni pojedzie do domu, to jedne rozliczenie odpadnie.
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Szykuje się na sterylkę.