Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Hej Abbcia-buziaki i miazianko dla ciebie :) , Pieniążki doszły? to co nie zmianiacie tytułu że potrzebne deklaracje?
  2. jestem po telefonie do kierownika schroniska w Nowodworze.... nie mogę pisać ,ręce drżą i oczy...:placz:...ale od razu wiedział o jakiego pieska chodzi bo czekał od poniedziałku 14.06. przez kilka dni na wniosek o sekcje ale nikt nie potwierdził złożenia tego wniosku ,-w niedzielę byl telefon ,ktoś dowiadywał się o malego i uzgodniono że w poniedziałek trzeba potwierdzić wniosek o sekcję,-skoro wniosku nie było ciałko małego oddano bez badań do utylizacji:placz: , wg kierownika (malego przed śmiercią nie zdązyl zobaczyć lekarz bo jak dojechał to mały już nie zył)przyczyn mogło być wiele od zjedzenia czegoś trujacego -wymiociny zielone ,upał,chorobę serca ,... (*) (*) (*) TO SMUTNY KONIEC HISTORII MAŁEGO PSIEGO ŻYWOTA -ŻEGNAJ DZIUBKU (*) (*) (*)
  3. [quote name='Isadora7'][B]Jaka fajna wiadomość wsród dzisiejszych smutasów[/B]. Mam lekkie oźnienie w nowych aukcjach (ok jednodniowe) ale Bruno mnie podciął.[/QUOTE] to nic Isadora nasza Lili poczeka -filmik pożegnanalny Brunka pokazał że mimo iż odszedł sam to wiele serc biło ostatnimi dniami właśnie dla niego (*)
  4. Abbcia super zdjątka z Hanią, czyli nadajesz się do domku z dziećmi ,delikatna i wpatrzona :),szkoda żebyś spędziła lato bez swojej rodzinki :(
  5. Fineczko a widzisz:lol:może przyszedł na ciebie czas:multi: trzymam kciuki za to żeby domek okazał się dla ciebie nową rodzinką :loveu:
  6. Brawo dziewczyny :) taka dwudniowa akcja :)super :)
  7. Finka z mojego podpisu też taka nakolankowa,ogłaszana wszędzie ,kochana maleńka i co tez nie ma na nią chętnych ale tyle ma dobrze że jest w DT a mały w schronie :(,bedziecie coś działać?
  8. no to zamojszczaki hoops :)
  9. Filonku -śliczną masz "dziewczynę" ,może dzięki tobie kruszynka szybciej dojdzie do siebie :)a ten pocałunek w czółko jest rozbrajający :),
  10. Bursztynku -dzisiaj przelałam moją stała 10 zł.na lipiec-troszkę wcześniej ale robilam wszystkie stale i wole mieć wszystkie w kupie :) dla pewności-pozdrowka coraz bardzie szczęśliwy psiulku :)
  11. i ja lece po przedpołudniową Kawusię-buziaki i przytulaki czarnulko :)
  12. Dla Dziubka (*)-maluszku żegnam się dzisiaj z Tobą ,wybacz że usunęłam jedyny twój banerek ale zrobił miejsce bidulkowi jamnisiowi . (*) , (*), (*),
  13. hej Frodo :) i jak Twoja sytuacja?-poszła dzisiaj moja stała 10 zł. na czerwiec- pozdrowka :)
  14. Lili-poszła dzisiaj moja stała 10 zl. na czerwiec, i grzecznie czekamy na nowe allegro-buziaki :)
  15. Abbia -poszła moja deklaracja 10 zl. na czerwiec ,ale to tylko kropelka- przecież jest dług :( ,dziewsczyny może trzeba zmienić tytuł bo nic w nim nie ma że potrzebne pieniążki,a my będziemy sobie hoopsać bez kaski :(
  16. i ja utonęłam w jego błagalnych oczkach, bidulka tak siedzi na tym murku-jak on tam wskakuje przecież to wyskoko ?- okruszek malutki :(
  17. jakie słowa będą tu odpowiednie....nie ma takich :placz: gdzie jest serce właściciela pieska gdy patrzy na takie cierpienie... nie ma go....:placz:
  18. Tolu dzięki,rano przeleciałam wątek i co -nie znalazłam ślepota jedna ,cztery oczy mam i nie pomaga :)-czyli Abcia na minusie ,to co trzeba jakieś jeszcze wpłaty :(
  19. a ja dopiero pierwszy raz jestem u zamojskiego wielkiego Barnaby ,jest z małą Lusią tak ? - oboje czekają na domki i trzymam kciuki za to żeby znalazły najlepsze :)
  20. to chodząca słodycz,miziałam ją jako oba baba z 1,5 godz, miziały dzieci,miaziały stare babcie rynkowe a i zdjeciowy mały Pańcio też miział Fineczkę,:) to dlaczego nie ma fonów ,no dlaczego ...!!!!!!
  21. a jak wogóle wyglądają finanse Abci,jutro przeleję następną moją deklarację ,nigdzie nie ma info -pozdrówka dla małej :)
  22. witam Muminku :)-obudź Rodziców Maciusia niech przeczytają PW.może coś się dla ciebie uda :)
  23. [quote name='funia']SONIU WIELKIE DZIEKI .ja nie dałabym rady tego wszyskiego wstawic dzisiaj bo padam na twarz ,Miałam wiele godzin dzisiaj z psami po lecznicach spędzonych . A moze chcesz osobiście poznać Lili ,która kocha nasze buty :cool3:[/QUOTE] Tak ,oczywiście że chciałabym poznać i Lilę i Frodo,jak bedę niedługo na urlopie to może sie odważe rowerkiem w odwiedziny -oczywiście się zapowiem :)coby psiulki się "wystroiły " na wizytę :)
  24. napisałam na PW do Rodziców,nie mogłam znaleść wątku pewnie jest daleko ale jakby ktoś miał telefon to może zadzwonić byłoby pewnie szybciej :)
×
×
  • Create New...