-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Hej Abbcia-buziaki i miazianko dla ciebie :) , Pieniążki doszły? to co nie zmianiacie tytułu że potrzebne deklaracje? -
jestem po telefonie do kierownika schroniska w Nowodworze.... nie mogę pisać ,ręce drżą i oczy...:placz:...ale od razu wiedział o jakiego pieska chodzi bo czekał od poniedziałku 14.06. przez kilka dni na wniosek o sekcje ale nikt nie potwierdził złożenia tego wniosku ,-w niedzielę byl telefon ,ktoś dowiadywał się o malego i uzgodniono że w poniedziałek trzeba potwierdzić wniosek o sekcję,-skoro wniosku nie było ciałko małego oddano bez badań do utylizacji:placz: , wg kierownika (malego przed śmiercią nie zdązyl zobaczyć lekarz bo jak dojechał to mały już nie zył)przyczyn mogło być wiele od zjedzenia czegoś trujacego -wymiociny zielone ,upał,chorobę serca ,... (*) (*) (*) TO SMUTNY KONIEC HISTORII MAŁEGO PSIEGO ŻYWOTA -ŻEGNAJ DZIUBKU (*) (*) (*)
-
[quote name='Isadora7'][B]Jaka fajna wiadomość wsród dzisiejszych smutasów[/B]. Mam lekkie oźnienie w nowych aukcjach (ok jednodniowe) ale Bruno mnie podciął.[/QUOTE] to nic Isadora nasza Lili poczeka -filmik pożegnanalny Brunka pokazał że mimo iż odszedł sam to wiele serc biło ostatnimi dniami właśnie dla niego (*)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbcia super zdjątka z Hanią, czyli nadajesz się do domku z dziećmi ,delikatna i wpatrzona :),szkoda żebyś spędziła lato bez swojej rodzinki :( -
Brawo dziewczyny :) taka dwudniowa akcja :)super :)
-
" Oczy " nie moge przejść obojętnie ! Ma dom
sonia71 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Finka z mojego podpisu też taka nakolankowa,ogłaszana wszędzie ,kochana maleńka i co tez nie ma na nią chętnych ale tyle ma dobrze że jest w DT a mały w schronie :(,bedziecie coś działać? -
no to zamojszczaki hoops :)
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonku -śliczną masz "dziewczynę" ,może dzięki tobie kruszynka szybciej dojdzie do siebie :)a ten pocałunek w czółko jest rozbrajający :), -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztynku -dzisiaj przelałam moją stała 10 zł.na lipiec-troszkę wcześniej ale robilam wszystkie stale i wole mieć wszystkie w kupie :) dla pewności-pozdrowka coraz bardzie szczęśliwy psiulku :) -
Lili-poszła dzisiaj moja stała 10 zl. na czerwiec, i grzecznie czekamy na nowe allegro-buziaki :)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbia -poszła moja deklaracja 10 zl. na czerwiec ,ale to tylko kropelka- przecież jest dług :( ,dziewsczyny może trzeba zmienić tytuł bo nic w nim nie ma że potrzebne pieniążki,a my będziemy sobie hoopsać bez kaski :( -
" Oczy " nie moge przejść obojętnie ! Ma dom
sonia71 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
i ja utonęłam w jego błagalnych oczkach, bidulka tak siedzi na tym murku-jak on tam wskakuje przecież to wyskoko ?- okruszek malutki :( -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tolu dzięki,rano przeleciałam wątek i co -nie znalazłam ślepota jedna ,cztery oczy mam i nie pomaga :)-czyli Abcia na minusie ,to co trzeba jakieś jeszcze wpłaty :( -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja dopiero pierwszy raz jestem u zamojskiego wielkiego Barnaby ,jest z małą Lusią tak ? - oboje czekają na domki i trzymam kciuki za to żeby znalazły najlepsze :) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a jak wogóle wyglądają finanse Abci,jutro przeleję następną moją deklarację ,nigdzie nie ma info -pozdrówka dla małej :) -
witam Muminku :)-obudź Rodziców Maciusia niech przeczytają PW.może coś się dla ciebie uda :)
-
[quote name='funia']SONIU WIELKIE DZIEKI .ja nie dałabym rady tego wszyskiego wstawic dzisiaj bo padam na twarz ,Miałam wiele godzin dzisiaj z psami po lecznicach spędzonych . A moze chcesz osobiście poznać Lili ,która kocha nasze buty :cool3:[/QUOTE] Tak ,oczywiście że chciałabym poznać i Lilę i Frodo,jak bedę niedługo na urlopie to może sie odważe rowerkiem w odwiedziny -oczywiście się zapowiem :)coby psiulki się "wystroiły " na wizytę :)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
napisałam na PW do Rodziców,nie mogłam znaleść wątku pewnie jest daleko ale jakby ktoś miał telefon to może zadzwonić byłoby pewnie szybciej :)