-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonek super prztulaśny:loveu:-taki czochrak kochany:loveu: -
juz mnie nic nie zdziwi,najpierw zniknięcie wątku Dziubka ,cały dzień czekałam a znalazłam dopiero teraz a wpisy już są wcześniej -gapowata baba ze mnie -a teraz normalni de waju!!!!-czy jak to się pisze potwórka z całej historii małego -nie dam rady znów a z drugiej strony to może Dziubek otworzył furtkę właśnie do ratowania tego "Dziubka2" -całym sobą zwrócił uwagę na swojego następcę-co ja wypisuję,???!!! Rodzice Maciusia -on się na pewno odnajdzie -ja ponawiam stałą deklarację 20 zł. i pomoc w jakimkolwiek transporcie lub czym tam , właśnie przez wzgląd na nie uratowanie Dziubka :( :( :( aaaaaa!!!!.dopiero teraz zobaczyłam że jesteśmy na Teczowym Moście ,gdybym nie weszła przez banerek nie wiedziałabym że wątek znów jest :(
-
to znaczy że zniknęły psy ,pokazane na wątku z ostatniej wizyty w schronie,?!-akuret te które wywołały zainteresowanie na wątku ?! aż 3 pochowały się ?-hm.
-
Rodzice Maciusia bardzo proszę o PW -zaginięcie wątku Dziubka !????
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbusia -a ty dalej w rozterce który domek :)tak ci dobrze u Murki że nie chcesz nigdzie wyjeżdzać -przyznaj się łobuzico:) buziaczki dla ciebie -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
sorry,dziewczyny ale jesteście w temacie co się stało z wątkiem Dziubka,banerek też nie wchodzi ,coś jest na rzeczy a ja nie wiem co, przepraszam że na wątku Fiszki -
Dziubek [*] Przepraszam ale ja wycofuję moją deklarację ,była przeznaczona dla małego bo On skradł moje serce i dla niego wyskrobałam na hotelik i transport , zbyt silne emocje żeby angażować się teraz w następną sprawę.nie mogę. Bedę codziennie zapalać [*] do momentu wyjaśnienia śmierci Małego i zamknięcia wątku.
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
buziaki dla Abbi-ale zadałaś bobu swoim cioteczkom Abusia -myślą i myślą ,wybierają i wybierają,twój domek przez to będzie naaaaaajlepszy :)-nie wszyscy mieli tyle szczęścia co ty maleńka :( Dziubek nie miał [*]. -
Tolu ,bardzo Wam wszystkim współczuję,psinka napewno była dla Was jak pełnoprawny członek rodziny,przykro mi bardzo :(
-
Rodzice Maciusia -przykro z tym internetowym oszustwem,akurat teraz ,no ale problemy nieraz dosięgają nas wtedy gdy się najmniej spodziewamy, to co mały zostaje w schronie i tam będzie leczony? bo chyba nie można go teraz wyciągać ,nikt go nie przyjmie z kaszlem? a może w wolnym czasie zmienić troszkę końcówkę tytułu "Mała kaleka wyjechała do schronu.Pomóż wyjechać do hotelu!! niech ludzie widzą że jeszcze trochę brak i że cały czas zbieramy.