-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Abbi faktycznie ma pecha... już nawet nie pisałam, że w niedzielę miałam jeszcze jeden telefon o sunię, ale pani szuka małego pieska/suni do budki... "taki, żeby z dziećmi się bawił i szczekał". Jak macie coś małego co będzie szczęśliwe mieszkając w ogródku to dajcie znać, podam namiary na tą panią, ogólnie brzmiała dobrze, tylko podejście takie, że pies ma być na podwórku, ale żadnych łańcuchów itd. Aha i tam są dzieci, trójka jak pamiętam.[/QUOTE] a może by tak pasował zamojski Muminek -fajny przytulaśny piesek właśnie u Rodziców Maciusia (już długo )jest na dworze -napiszę do nich niech się z Tobą skontaktują o namiary -
witamy Isadorę :) a więć tak- tekst funi jest na stronie 28 ,telefon i email na stronie 33 ,ogłoszenia na stronie 34 ,zdjęcia praktycznie na co drugiej ;13 ,15 i 17 w schronie ,20,21, zima ; od 23 strony hotelik 25,27,28,31,32,37,38,39, Jak Funia bedzie to najwyżej coś doda -dziękujemy PS.allegro proszę takie jak ostatnio,czyli kwota do przelania taka sama?
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
oj Abbcia nie masz ty szczęścia to tego transportu :(-domek czeka a ty nie masz jak się tam dostać :( -
to lecę na poszukiwania Isadory - a co niech popracuje nad Lilką :0
-
witam Lilę-gospodynię :lol:,Funiu deklaruję stałe 10 zł. ,bedę wpłacała na koniec miesiąca czyli jak czytałam teraz za czerwiec -tak?-na konto hoteliku jak na sterylkę ,jezeli inne to proszę PW. czy Lili ma allegro ,bo ogłoszenia widziałam że wykupione,dajcie znac jak nie ma to zamowię u isadrory(ona ma super pomysły na wypasione allegro,mistrzostwo świata:multi:)
-
dzięki ladySwalow,moze jeszcze się ktoś odezwie
-
hej,Rysiu-następna bidulka w typie Dziubka(*)-trzeba poczekać na kogoś z Lublina, z tego co wiem to jest -plastelina ,bico, muzzy albo spróbuj pisać do nich na Pw.-qrczę ja nie umiem wklejać linków .to mały jest w lecznicy już ponad tydzień?weci sie nim opiekują ?jak długo?
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a kto tak naprawdę ma decydować ? Tola ,zadra agada? -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pokocha a co ma nie pokochać :)-mizainko dla Filonka -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pozdrowionka dla Bursztynka :) a raczej Bursztyna :) bo teraz lata z podniesionym łepkiem -super :) -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
a ja najbardziej lubię zdjecia na których psiulki dzielą się swoimi kanapami,koszykami itd...czyli "2 w 1'"- taka zgoda jest super :),super że Fiszka będzie miała domek:) -
ale się psiaczki rozszalały-powodzenia wszystkim psiulkom w nowych domkach :)
-
(*) DLA DZIUBKA (*) "... Świat.Czym dla Mnie był świat? Czy chciałem tu być? Czy chciałem wiedzieć co to strach, ktory przyciskał tak ciężko do ziemi? co to ból,który rozsadzał moje serduszko powodując iż nie mogłem przestać się trząść? Czy chciałem czuć przerażające zimno betonowej podłogi w schronie, przeszywające moje ciałko do ostatniej kostki, ostatniego włoska mojej sierści?.... Tym właśnie BYŁ dla mnie świat. Ale był też nadzieją na radość, która unisła by mnie wysoko, na miłość,która przepełniła by moje serduszko, na ciepło ludzkiego ciała ogarniające mnie przy przytuleniu... Tym właśnie MIAŁ BYĆ dla mnie świat.... ........nie zdążył.......
-
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
i co mała Fiszko-domek się gdzieś zagubił,ja osobiscie uwielbiam taką pekińska mordeczkę -moja Sonia często paraduje z dolnymi ząbkami na wierzchu-kochane kruszynki :)