Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. sonia71

    Halo Zamość!!

    Dzisiaj ok.6:20 byla audycja w Esce,P.Rawska bardzo wyczerpujaco i w miare szczegolowo przedstawila historie Ozziego i punkty petycji,sporo ludzi na pewno to sluchalo przed praca,zaangazowalam kolezanke z pracy i przekarze liste do podpisow wsrod swoich znajomych,ale reakcja jest rozna ,miejmy nadzieje ze ich troche zbierze,widzialam tez plakaty w Mzk ,ludzie opawiadaja ze oczy Ozziego bardzo dzialaja na serca. oby przelozylo sie to na podpisy.
  2. sonia71

    Halo Zamość!!

    Przepraszam ale nie moglam wczesniej-sila wyzsza-zebralam ok.30 podpisow na karcie ze sklepu zooologicznego na Nowym Miescie i jutro je tam zaniose,szczerze mowiac a raczej piszac jestem strasznie zawiedziona ,ludzie ktorych znam kupe lat i ktorzy znaja historie Ozziego praktycznie od poczatku i ktorzy maja psy nie podpisali sie mowiac krotko i kategorycznie nie -strasznie mi przykro ze mam takich znajomych,nie rozumie ich,ale trudno.Jeszcze jedna sprawa znajomy ktory podpiasl u mnie petycje byl dzisiaj w lecznicy Canis na lubelskiej i oznajmil ze tam nie ma zadnej informacji o akcji a szkoda bo czekajac dlugo w kolejce ludzie przeczytaliby czerwony plakat i podpisaliby petycje,szkoda
  3. sonia71

    Ozzy - Pozegnanie

    Znałam Cię tylko ze zdjęć,na których mimo bólu widać iskierkę nadziei na ludzką miłość Znałam Cię tylko ze zdjęć,na których przyszłość może przyćmić to co przeszedłeś Znałam Cię tylko ze zdjęć,na których miałeś wolę życia A teraz znam Cię ze zdjęć,na których ból zniszczył iskierkę nadziei Teraz znam Cię ze zdjęć,na których przeszłość wróciła ze zdwojoną siłą Teraz znam Cię ze zdjęć,na których wolę życia zniszczył człowiek. OZZY- BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ (*)
×
×
  • Create New...