-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
i ja mooooocno przytulam obie dziewczyny :) kaska poszła.
-
ha,juz na odrobaczenie jest kasa ,to bedą wirusowki i jak coś to do karmy ,
-
[quote name='sonia71']to co tu będą na bieząco zdjęcia dziewczyn ?:)[/QUOTE] zdrapka żle mnie zrozumiałaś- ja nie domagam się tu zdjęc ,bo oglądam je tam.,to było pytanie do słów IVV z prośbą o wstawienie zdjęć tu na wątku i tylko tyle, skoro nie zamawiam allegro to poprosze o konto przeleje 50 zl. jako zaczątek skłaki na odrobaczenie i wirusówki (mimo że mam psiulę to nijak nie wiem jaki to koszt :(
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']napiszcie moze di Isadora by zrobila fajne ogloszenia takie jak Cloe miala :)[/QUOTE] wiem że Tola zamawiała u Selengi ale teraz patrzyłam że się skończyło ,trzeba by odnowić więć nie wiem czy jest sens robić nowe -
to co tu będą na bieząco zdjęcia dziewczyn ?:)
-
ej,no coś ty im więcej osob reaguje na to się dzieje na wątku tym lepiej dla psiulków,przecież ,no nie-niech oglądają i sto razy jak ma wyjść z tego domek :)
-
hi,hi,malagoś już je widziała :)
-
dzięki isadoro :) ,poczekamy na zdrapkę to powie czy dziewczyny maja jakieś już allergo
-
nie mogę edytować-więc zdrapoko one mają allegro?- może isadora zniosla by jeszcze moją osobę ;) może jakieś plakaciki tylko jak rozwiązać sprawę info i zdjęć malutkich ?
-
jestem za !Sziba i Pipi -przytulaczki nasze :)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
nie ma domku dla Abbci -nikt się nie odzywa? przytulaki dla Abbi -doszły pieniążki ? -
Isadora dziękuję :)-może teraz dzięki twojej twórczości Lila znajdzie domek tak jak Finka :),mizainako dla Lili :)
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
sonia71 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
agusiazet- skoro podjęłaś decyzję o powrocie psiulka do Aliny i szukasz tarnsportu do Warszawy to może by połączyć trasę z naszą zamojską Finką ona też pod Warszawę do Piaseczna co? odezwij się może do Toli. -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dziewczyny chyba mały błąd jest na rozliczeniach -moje 10 zl. za VII wpłynęło 23.06.10 i powinno być dopisane do poprzedniej deklaracji a jestem jako nowa -soania71-dopisana na końcu (na przelewie chyba nic nie zmieniałam to powinno być sonia71) -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
sonia71 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Dziękuję Raduniu, ja też w to wierzę, że taka sytuacja już się nie powtórzy!!![/QUOTE] jesten daleka od oceniania cię ,wiem że pomagasz psiakom i nie pozwoliłabyś sobie na wyrządzenie swiadomej krzywdy któremu kolwiek ,tylko mam prośbę wsłuchaj się w swoje serducho ,czy ono pozwoli żebyś zaufała człowiekowi który naraził inne psiule na ból i starch ,może trzeba dać drugą szansę ... ale to twoje serce ...jeżeli choć trochę kołace z niepewności o Agusia to nie ignoruj tego ... -
ja tam żadnej Bibi nie znam :) Pipi- owszem ,dziewczyny na kolana przed wami padać nam trzeba za ten ostatni dzwonek dla maleńkiej ,kochane kruszynki wymęczone dzisiejszym dniem ,ale razem dadzą radę przejść wszystko :)