-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
no to dla Fiszki bedzie chyba tragedia z tym kojcem:( ,ona taka łóżkowa :) -
to kroi się domek dla Muminka? jeśli tak to trzymam baaaardzo mocno kciuki :)
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Bursztynku,to ja pierwsza poproszę ,grosik 10 zł.bedę przelewać na hotelik bo więcej nie mogę -(żebyście nie myślały że ja nie pracuję hi,hi,hi,-oczy zjadłam przy komputerze to teraz pozwalam sobie w miedzyczasie na zaglądanie ,5 min przerwy po godzince klapania no nie :) ) -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
buziaki dla ślicznej księżniczki :0 -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']i jakies wiesci juz sa?????????[/QUOTE] i ja tez czekam .....:roll: -
jakie dobre wieści, i co teraz ,trzeba się dogadać jak go zabrać ,przewieśc do hoteliku ,zebrać deklaracje 250,- miesięcznie z tego co zrozumiałam, potem zająć się łapką na spokojnie ,lika1771 jesteś wielka :), Rodzice Maciusia czy jutro wolontariuszki mogą sprawdzić kiedy go będzie można zabrać żeby dograć jakiś transport. już doczytałam na wątku Nowodworu ż e trzeba rozmawiać z kierownikiem
-
Muminek miazianki dla ciebie ,już wątek jest znów cały twój,i ciebie podnoszę do góry :)
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
sonia71 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Bambo ,nie martw się ,domek napewno poczeka a ty mały kuruj się abyś zauroczył Pańcia całym sobą ,słoneczko wygrzeje ci tę biedną dooopkę ,buziaki :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
pozdrowionka dla Henia :) ciekawe czy jest możliwość osobistych odwiedzin u Funi ,muszę się kiedyś odważyć i przejechać rowerem,