Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. ja jeszcze nie wiem :( ,za nowa jestem :( lika na wątku cloe-pod naszym ogłoszenia robiła isadora i aganela się też zgłosiła ,może napisz do nich prośbę o pomoc
  2. no to podsumowując -będziemy mieli wiadomości co jakiś czas od ladySwallow ,pewnie ok raz w tygodniu bo zauważyłam że dziewczyny są coś koło poniedziałków,i nie ma co pisać -jak tam u Dziubka? i deklaracji też mamy mało 70,- pewnych ja i lika dołożymy ale to i tak do 240 ,- brak
  3. powiedzcie z czego wynika brak odwiedzin ciotek ,żadnego praktycznie ruchu,allegro ma, a inne ogłoszenia ?kto prowadzi wątek małej,może podpowie gdzie można jeszcze ją ogłosić ,pomogę finansowo,a to wasze słynne Metro ,podpowiedzcie jak to zrobić,szkoda małej ,takie słoneczko a ona bez rodzinki ,
  4. no to dla Fiszki bedzie chyba tragedia z tym kojcem:( ,ona taka łóżkowa :)
  5. to kroi się domek dla Muminka? jeśli tak to trzymam baaaardzo mocno kciuki :)
  6. ja nic nie wiem ,pewnie wieczorem odezwą się Rodzice Maciusia .
  7. Witaj Bursztynku,to ja pierwsza poproszę ,grosik 10 zł.bedę przelewać na hotelik bo więcej nie mogę -(żebyście nie myślały że ja nie pracuję hi,hi,hi,-oczy zjadłam przy komputerze to teraz pozwalam sobie w miedzyczasie na zaglądanie ,5 min przerwy po godzince klapania no nie :) )
  8. no to ja pierwsza dzisiaj,mocne przytulaki Dziubku,ciooootki zaglądać do maluszka i grosika rzucać kto ma chęć :0 Lika1771-udało ci się coś z tymi ogłoszeniami ?
  9. buziaki dla ślicznej księżniczki :0
  10. przyszłam się przywitać Frodo, gdybym była bardziej otwarta na ludzi to już bym byla w odwiedzinach u was chłopaki ale cóż... taka dziwna jestem :(
  11. [quote name='IVV']i jakies wiesci juz sa?????????[/QUOTE] i ja tez czekam .....:roll:
  12. to ok,czekamy i zapraszamy ciotki i wujków chętnych do pomocy Dziubkowi
  13. to co czekamy spokojnie kilka dni izobaczymy ile nazbieramy a dopiero telefon do kierownika i szukanie transportu?
  14. ja dorzucę określoną kwotę jak zobaczymy ile będzie chętnych ,także na transport i leczenie łapki.rodzice a jakby co to jest szansa zajęcia się płatnościami i przekazywania do hoteliku?
  15. jakie dobre wieści, i co teraz ,trzeba się dogadać jak go zabrać ,przewieśc do hoteliku ,zebrać deklaracje 250,- miesięcznie z tego co zrozumiałam, potem zająć się łapką na spokojnie ,lika1771 jesteś wielka :), Rodzice Maciusia czy jutro wolontariuszki mogą sprawdzić kiedy go będzie można zabrać żeby dograć jakiś transport. już doczytałam na wątku Nowodworu ż e trzeba rozmawiać z kierownikiem
  16. mały dziękuje, miejmy nadzieję że czas nie zagra tu większej roli,
  17. może to racja ,ja panikuję niepotrzebinie :( to może trzeba napisać do tych dziewczyn żeby go miały na oku ,
  18. Muminek miazianki dla ciebie ,już wątek jest znów cały twój,i ciebie podnoszę do góry :)
  19. podnoszę prośbę o poszukiwania osoby z Janowca :)
  20. takiej osoby tu trzeba .dzięęękujemy -ja to taki dzik plastikowy ,jak mówimy co się boi ruszyć dupsko :( ale może się rozkręcę i też kiedyś tak będę działać )-trzymam kciuki za poszukiwania
  21. Bambo ,nie martw się ,domek napewno poczeka a ty mały kuruj się abyś zauroczył Pańcia całym sobą ,słoneczko wygrzeje ci tę biedną dooopkę ,buziaki :)
  22. pozdrowionka dla Henia :) ciekawe czy jest możliwość osobistych odwiedzin u Funi ,muszę się kiedyś odważyć i przejechać rowerem,
×
×
  • Create New...