-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
sonia71 replied to beka's topic in Już w nowym domu
a Olek to Pańcio na całego... co...widać że Tara ma przed nim respekt ;) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pozdrówka dla Barnaby -będzie dobrze :) moja Sońka też od 2 lat stale na Arthrofosie -to słabszy lek ,bo ona maleńka-pekinka i jak na razie ok,ma lekko pokulony tył i lewa łapka nieraz ucieka ,szczególnie w deszczowe dni ,ale właśnie dzięki lekom funkcjonuje. -
Qrczę ! nie ma kto odpowiedzieć -kompetentne zamojszczanki :) zaglądnijcie !
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
to co Heniutek-jeszcze jesteś jajeczny :) -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonku -bidulko,zdrówka życzę duuuuuuużo ,bo maleńki akurat ty wyczerpałeś limit choróbsk,już wystarczy :( -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lusia -to jak już siedzisz w tym oku kogoś to... proszę cię trzymaj się wszystkimi łapakmi i pysiulkiem i nie odpuszczaj ...ten domek zaklepał sobie właśnie ciebie i koniec ,sorki inne psiulki :) -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pewnie że zdarzają się wakacyjne domki a że to środek wakacji może i Bursztyn będzie tym szczęśliwcem :) -
NESKA czyli PRĘGOWANA AKITA MIX ;-) JUŻ W SWOIM DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Sprytna dziewuszka :) sama sobie zabawy wynajduje.[/QUOTE] taka zosia -samosia :) niech lepiej zabawia się z gromadką już dosyć była sama :) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']noż... Abulka ma niesamowitego pecha :([/QUOTE] no nie da się ukryć :( ,co domek już ,już ...to za moment odmowa... a może to Hania wyprasza sobie w dziecięcym niebie żeby nie rozstawać się z ukochaną przyjacółką Abbcią ...co -jak myślicie ..one obie są cudowne :) -
Lila-o matko kochana ! a gdzieżeś ty spadła,wcale cię nie widać ;),nikt nie dzwonił z allegro -no nie :(
-
a ja dzisiaj :)
-
Amelia - malutka bezbronna suczka znalazła swój raj:)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nadalle']Oby się udało!:happy1:[/QUOTE] no w końcu-bo malutka już dawno ,na początku powinnaś być w domku ale to pewnie zadra po cichu myślała że jak na twoim banerku będzie miała watek Lusi to nikt cię nie znajdzie :) a tu proszę może nawet bedziesz w Zamościu-powodzenia Amalko :) -
Muminek qrczę dlaczego taki fajny chłopak siedzi jeszcze w Dt, Pańcia robi ci ciągle allegro to dlaczego jesteś mijakiem,luuuudzie nie omijajcie już Muminka on na kogoś z was czeeeeeeeka!
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lusia -ślicznoto z charakterkiem :) lansuj sie troszkę dziewczynko jak są goście :) przymilaj :) a nie podgryzaj ;)no chyba że wymierzasz karę za to że Pańcie cię nie wzięły :) -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonku -już nie wiadomo co dla ciebie lepsze-upał pewnie rozklada cię całkiem:mad: a znowu deszczowo żle robi na twoje kosteczki :mad: i tak źle i tak źle... trzymaj się malutki :loveu: -
NESKA czyli PRĘGOWANA AKITA MIX ;-) JUŻ W SWOIM DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Neska to superaśna ,uśmiechnięta panna :) -a ona pewnie biedna sama nie wie jak ma wystawić jezorek do ochłody- dobrze że ma takie umaszczenie to ...upał jej nie znajdzie :) -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztyn -ty to masz wieloznaczeniowe imię :) kolor,kamień, piszą o tobie dziecięce piosenki , robią nalewki....nie ma co, powiesz "bursztyn" a tu proszę cie bardzo:..i to , i to , i to, i jeszcze psiulka a raczej śliczny psiulek :) Rówńież czekam na potwierdzenie wpłaty mojej deklaracji-ale na spokojnie bo teraz taki czas że wiele z nas urlopuje się. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniu -powiem ci chłopaku że twoja metamorfoza jest jedną z większych na dogo :)-super teraz wyglądasz i to pewnie przez to masz taką chętkę na wszystko ;)-pozdrówka i powodzenia w ....stracie klejnotów ....:) -
ale Lilka liliput w tych oponkach:-oa przecież ona ogólnie jest z tych średniaków:cool3:-odezwała się miastowa co nie widziała opon po ciągnikach albo kombajnach:diabloti: a to podajże ostatnie zdjątko fajnie uchwycone -proszące łapki kluskowatej dziewczynki:evil_lol:suuper nikt się nie odezwał z ogłoszeń?:shake:szkoda.Doszła moja deklaracja?
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
hej Abbuśka:loveu:ale masz spańsko ale nic z tego panienko -nie tylko ty tak masz:cool3:moja Sońka jak byla młodsza i zdrowsza to właśnie tak przesypiała całe przedpołudnie jak my byliśmy w pracy,zaraz po rannym jedzonku- hop-i już byla na krześle i to takim pod stolem schowanym:mad:a zdjęcie praktycznie zrobilam takie samo:evil_lol: a tak to w ogóle suuuper że masz znowu domki do wyboru :multi:zaraz pewnie polecisz do któregoś:loveu: moja deklaracja doszła?