Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. to ja se tam ide-pooglądam psiule :)
  2. jes,jes,jes,.... Finka ma domek !!!!!!szukacie coś o transporcie czy na spokojnie jutro ? e tam- jakie spokojnie?! :) suuuuuuper :)
  3. trzymam kciuki i za jutrzejszą sterylkę i poniedziałkowe sprawdzenie :) Amelka ty szczęściaro :)
  4. [quote name='sonia71']Lili-poszła dzisiaj moja stała 10 zl. na czerwiec, i grzecznie czekamy na nowe allegro-buziaki :)[/QUOTE] doszło ? buziaki dla Lili :)
  5. przelałam moją drugą deklarację w piątek- doszła ?-buziaki dla Abbci :)
  6. poszła moja druga deklaracja w piątek 25.06 -doszła ? mizianko dla Froda :)
  7. szkoda że Isadora teraz nie ma czasu i długo sie czeka na jej cuda-ogłoszenia ale np.taki plakacik z tym ujmującym zdjeciem i że tylko razem znalazlby domek .,
  8. [quote name='agada']Sonia lecisz przede mną :evil_lol:[/QUOTE] taaaaa,tylko ciekawe do kogo jescze dolecę :roll: jak ja taki nielot i do tego ślepak:lol: ha,a może już bylam u wszystkich nowych:loveu:
  9. [quote name='Zdrapka']Tolu, zawsze można się zalogować na bernardynach :) Tam modami są tutejsze banitki :) Bibi i Sziba zapraszają :) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs131.snc4/36935_133446400017521_126754747353353_273571_5961813_n.jpg[/IMG][/QUOTE] matko kochana ! słuchajcie qurka chociaż spróbujmy ogłaszać je obie ,dajmy im czas ,serce im pęknie jak sie rozdzielą,a nawet jeżeli ten domek na tymczas weżmie Szibę i za miesiąc (ktory nic w ich relacjach nie zmieni) będą kazali zabrać to co z nią będzie ? proszę chociaz spróbujmy .one mają allegro?
  10. ha, tylko jak wysiedzieć na doopie do popołudnia ,jak człowieka nosi -bedzie domek czy nie???? BĘDZIE I TO TAKI co bedzie nosil Fineczkę na rękach jak księżniczkę hi,hi,hi , przytulał i podsuwał smakołyki ,-ale wizja co ? :)
  11. Filonek a ty co -dalej brykasz za ...Kundzią ?
  12. a Tekila vel Bibi :) i Melba vel Sziba :) to bezwątkowce ?
  13. Rodzice to wyżej to wszystko co przekazał mi kierownik-sekcja jest robiona tylko na wniosek osoby zainteresowanej nigdy z urzędu-osoba dzwoniąca w niedzielę -młody mężczyzna -miała potwierdzić w poniedziałek złożenie takiego wniosku ,nie wiem w jaki sposob ale kierownik twierdzi że tak oboje ustalili .
  14. to i ja mocno przytulam maleńką Majulkę :)-taka okruszynka ,purpuleta-kuciułapka :) :)
  15. to co i ja sie cieszę że Bursztyn to już fajowski chłopak :) niech nie pamięta tamtej stodoły i łańcucha :( tylko Jamora -Pana śmiechjłę - i lody z przepiękną , małą człowieczką :)
  16. wszechobecne ciotki dogomaniackie wypatrujcie naszych nowych psiulków-bidulków :) zapraszamy <pierwsza strona uzupełniona przez Tolę :)
  17. następna pierwsza wizyta u nowej ,wolnej zamojszczanki -Tara -piękne imię dla pięknej psiulki :)
  18. Henio a ty co? tylko kury i ...kaczki ci w głowie ? :) ,przymilaj się ciotkom ,do domku ci trzeba a nie nowe zabawki :) ale swoją drogą czymś się musisz zająć w tej bezczynności co nie :) :)
  19. przyszłam się przywitać z nową wolną zamojszczanką Amelką :)-malutka wierzę że szybciutko znajdziesz domek :)
  20. miazianko dla pięknej czekające na domek Lusi :)
  21. Przytulaki dla Lili i czekamy na wypasione allegro :)
  22. dobrze dziewczyny że rozruszałyście wątek Rysia :),szkoda mi było że nikt nie zagląda do malego ale teraz przy waszej pomocy nie zginie-powodzenia :)
×
×
  • Create New...