[quote name='sonia71']Lili-poszła dzisiaj moja stała 10 zl. na czerwiec, i grzecznie czekamy na nowe allegro-buziaki :)[/QUOTE]
doszło ? buziaki dla Lili :)
szkoda że Isadora teraz nie ma czasu i długo sie czeka na jej cuda-ogłoszenia ale np.taki plakacik z tym ujmującym zdjeciem i że tylko razem znalazlby domek .,
[quote name='agada']Sonia lecisz przede mną :evil_lol:[/QUOTE]
taaaaa,tylko ciekawe do kogo jescze dolecę :roll: jak ja taki nielot i do tego ślepak:lol: ha,a może już bylam u wszystkich nowych:loveu:
[quote name='Zdrapka']Tolu, zawsze można się zalogować na bernardynach :)
Tam modami są tutejsze banitki :)
Bibi i Sziba zapraszają :)
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs131.snc4/36935_133446400017521_126754747353353_273571_5961813_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
matko kochana ! słuchajcie qurka chociaż spróbujmy ogłaszać je obie ,dajmy im czas ,serce im pęknie jak sie rozdzielą,a nawet jeżeli ten domek na tymczas weżmie Szibę i za miesiąc (ktory nic w ich relacjach nie zmieni) będą kazali zabrać to co z nią będzie ? proszę chociaz spróbujmy .one mają allegro?
ha, tylko jak wysiedzieć na doopie do popołudnia ,jak człowieka nosi -bedzie domek czy nie???? BĘDZIE I TO TAKI co bedzie nosil Fineczkę na rękach jak księżniczkę hi,hi,hi , przytulał i podsuwał smakołyki ,-ale wizja co ? :)
Rodzice to wyżej to wszystko co przekazał mi kierownik-sekcja jest robiona tylko na wniosek osoby zainteresowanej nigdy z urzędu-osoba dzwoniąca w niedzielę -młody mężczyzna -miała potwierdzić w poniedziałek złożenie takiego wniosku ,nie wiem w jaki sposob ale kierownik twierdzi że tak oboje ustalili .
to co i ja sie cieszę że Bursztyn to już fajowski chłopak :) niech nie pamięta tamtej stodoły i łańcucha :( tylko Jamora -Pana śmiechjłę - i lody z przepiękną , małą człowieczką :)
Henio a ty co? tylko kury i ...kaczki ci w głowie ? :) ,przymilaj się ciotkom ,do domku ci trzeba a nie nowe zabawki :) ale swoją drogą czymś się musisz zająć w tej bezczynności co nie :) :)