Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Bursztyn-ty chłopaku :w wodzie suuuper:loveu:, na lądzie jeszcze lepszy :loveu: ale na papierze to pewnie pokazesz na cię stać:loveu:skardniesz pewnie nie jedno serducho:crazyeye:
  2. taaa,super Abbusia :loveu:na filmiku-nie umniejszając pozostałym :multi: no cóż jedna gwiazda na jeden film :roll: bo się ukatrupią chwytem gardlowym:evil_lol: -ale ona ma werwe , latawica jedna-buziaki i przytualki :loveu:
  3. i co Lila - qrka, allegro wyzionęło ducha z upału i nikt cie nie wypatrzył, do okulistów ludziskaaaaaaa :) Likla czeka na domek :)
  4. hej Frodo-ciotki się wczasują i masz od nich luzy ,nie martw się później cię nawiedzą w kupie :) buziaki łobuziaku
  5. sory isadora -masz rację trzeba dawać znać o sytuacji ,Fineczka ma jechać ok 10 lipca -ale wszystko się jeszcze może zdarzyć -to może jeszcze niech leci allegro to co jest
  6. ha -no właśnie -zalogowałam się w domu na operze a w "pracach" mam chyba inne ustroistwo ,bo ani razu nie moglam się zalogować mimo że w domu bylo ok,i pisałam a dzisiaj -gdyby głupota mogła fruwać latałabym jak gołębica- tak namieszałam w rejestrowaniu na forum że teraz nie mogę nic zrobić ani w domu ani w pracy-:(
  7. a ja mam złe info :( ale tylko dla mnie -już nic nie napiszę do naszych przylepek w ich tymczasie -komputer złośliwiec wyrzuca mnie i nijak nie chce mnie zalogować a ja dawna blondynka nie kumata:( co zrobić -będę pisać przytulaki na tym wątku aż mnie pogonicie :( Sziba i Bibi ,Bibi i Sziba to najpiękniejsze psiapsiółki-chyba :)
  8. to super że Amelcia tak szybko znalazla domek :) zadra musi odprawiać jakieś czarne czary -mary :co zabierze jakąś bidulkę do siebie to zaraz domek :) nawet udało się przecież charkternej Fiszce :) teraz najwiekszym zasiedziakiem jest chyba Muminek -zadra bież się za chłopaka :) Amelcia jest już chyba ostatnią zamojszczanką z listy dzisiejszych odwiedzin :) sporo ich tu jest :) w dobrym sensie czyli uratowanych :) ze schronu
  9. ściskam mocno malenką Maję i zdrowka życzę.:)
  10. wiecie przecie że kochanego ciałka nigdy dosyć .....Muminek nie martw się ciotki nie dadzą ci zginąć z głodu po stracie ...klejnotów a jak zgubisz ociupunkę tuszki to i tak gdzieś cie ktoś wypatrzy i pokocha :)
  11. przyszlam się przywitać -Barni przytulaki dla ciebie :)
  12. Sziba i Bibi -dwie przytukanki ,choć są daleko chcą od nas mizianki :)
  13. to co Fineczko jeszcze chodź na spacerek ...bo jeszcze kilka dni a jeszcze mniej nocek i... będziesz spacerowć po Piasecznie :)
  14. to ja sie przywitam z Heniem-pogromcą kur ;) .... latexowych.... coby nowy domek nie przestraszyl się że ganiających po podwórku :)
  15. a jak ma Bursztyn iść do domku jak on ma u jamora tak dobrze :)korzystaj chłopaku ale pamiętaj że w swoim domku bedzie ci jeszcze lepiej :)
  16. to ja go biorę na słoneczny spacerek :)
  17. Kawusia -a ty co czarnulko ,zasiedziałaś się u Murki -do domku ci trzeba :)
  18. i co jest jakiś odzew z allegro ? mizianko dla Lili :)
  19. buziaki dla Abbci:)-odnowiłyście allegro od Selengi ,które zamawiała Tola ?
  20. aaaa, no przecie ja kobieta i co niedomyśliłam się że to to samo :) -dzięki :)
  21. tylko takie małe pytanko-na Pw info że to mBank a na koncie intern. pokazuje że to BRE Bank a przecież to zupełnie inne banki- to jak?
  22. no właśnie :cool3:akurat teraz probuje złapać normalną ciepłotę po....hm ...no wczorajszym:oops:....
×
×
  • Create New...