Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. dziewczyny od Bibi i Sziby-mimo że psiulki są w domku :),prosiły o jakieś grosiki ,jest tzn.będzie faktura za Bibi -miała jakies badania na te łysolki, -ja na razie nie mogę ...:(
  2. mizianka dla Bursztyna :) ,poszła moja deklaracja 10 zł. na sierpień ,pozdrówka :)
  3. no Abbcia -jeszcze tak nisko chyba nie byłaś :mad:dziewczyny wznowiły allegro no to maleńka śmigaj do domku -dzisiaj poszła moja deklaracja 10 zł.
  4. i co Lili -nikt nie wypatrzył cię na allegro :( , smutno, ale poszła dziś moja deklaracja 10 zł. ,mocne przytulaki dla ciebie :)
  5. Fineczka -ja i tak ciagle cię mam w myślach i jestem ciekawa co tam słychać malutka :)
  6. Frodo- zagłosowany:loveu: ,deklaracja stala też przelana ,trzymaj się chłopaku :multi:
  7. no to Hero ...jako drugi zamojszczak masz 100-tkę , Bursztyn już po ...szkoda maleńki :-(że cię nie ma :(:shake:
  8. hm... to ja się spóźniłam i już po imprezce:cool3: ale co tam... będę świętować nowy domek ,który po upałach na pewno się pokaze :mad: -pozdrówka :cool1:
  9. Ale Abbcia -akrobatka ,moja Sońka to tylko tak wywraca koła do mizianka :) a spi najchętniej na pańci nogach lub miejscu TZ ;)
  10. allegro wznowione-Lila upalne pozdrówka :)
  11. [quote name='zadra']Wczoraj dostałam sms-a od Pani "Finka ma sie doskonale jest coraz weselsza i śmielsza" Bardzo się cieszę z tego powodu[/QUOTE] suuuper !!! niech malutka otworzy serduszko na swoich ludziów. :)
  12. [quote name='MagdaNS']Abbi to po prostu niemożliwe, że Ty nadal w hoteliku :shake::shake::shake:[/QUOTE] no chyba...-przytulanko dla ciebie Abbi :)
  13. oj Lila -allegro nie podziałało ,dziewczynko popytam isadorę czy jeszcze je wznowi -to wszystko przez wakacje ,ludziska urlopują się i nie myślą o psiulkach :(.mizianka dla ciebie
  14. hej Bursztynie:) bo mi jakoś na Burszynka jesteś ciut za urośnięty :) super że masz kumplena do zabawy a raczej kumplenkę :)-pozdrówka.
  15. hm,... Madallena zapewne nie zdradzisz nam swojej tajnej broni...co to może być za siła,żeby najpierw doprowadzić dwie bidulki do stanu cudowności:loveu:,potem oduczyć je "odmiennej orientacji":cool3:,potem w czasie letniej posuchy na ludzia:crazyeye: znaleść takiego co z bananem na buzi weźmie dwupaka :roll:... no Madallena ,qurka co czarujesz ....ale ja cię rozgryzłam kobieto :evil_lol:....Ty najzwyczajniej na świecie robisz to do czego jesteś stworzona i chyba to kochasz ,co?...nie znajduję innego wytłumaczenia ....jesteś -:loveu::loveu::loveu:psiludziem:loveu::loveu::loveu: no to se napiszę-------Sziba i Bibi w nowym domku :loveu::loveu::loveu:
  16. pozdrówka dla Sziby i Bibi-one szukają domków już nawet oddzielnie -kochane dziewczynki :) leni356-to błąd że w ogłoszeniach Sziba to Melba ?
  17. hej,Bursztynek ty to nie musisz łapać opalenizny :) już ją masz :) - upalne pozdrówka :)
  18. no ciekawe jak tam nasza Fineczka -na pewno skradła serducho swojej Pańci :) i są już nierozłączne :)
  19. no to czarujmy Pańcię:cool3: -niech szybko wraca bo Abbcia na nią czeka :loveu:
  20. Lila -qrka ,szkoda że na allegro jeszcze cię nikt nie wypatrzył :( , to upał tak wszystkich zamulił :(-mocne przytulaki dla ciebie.
  21. Frodo - i co chłopaku ,porobiło sę trochę , ale nie martw się :) moja deklaracja będzie przesyłana niezależnie gdzie będziesz :) mocne mizianko dla ciebie.
  22. następna dziewczynka wypiękniała po schronie :loveu:Tola to pewnie nosi wysoko głowę że to jej pupilka :lol: a co , niech raduje serducha ludziów i niech im :crazyeye: ..., Pamiętajmy o naszych nierozłączkach -Szibie i Bibi:loveu:coby nie zniknęły w tłumie . SIE URLOPUJĘ :multi: DOGO Z DOSKOKU DO 26 LIPCA.
  23. Fineczko- kciuki masz od nas wszystkich super trzymaśne :loveu:aż do bólu :crazyeye:i wytrzeszczu a co -potem sie będziemy kurować:cool3: a ty masz skraść serducho Pańci i wece wresa :loveu: -powodzenia malutka :loveu:
×
×
  • Create New...