Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. częstujcie się banerkiem ,żeby jak najwięcej ludzi wiedziało o małym,
  2. przykro że znów Was to spotyka ,trzymajcie się (banalne słowa !) bo co więcej można zrobić z tej odległości ,Alma miała szczęście że ją to ominęło.
  3. pudełkowy czochraniec :) miazianki Filonku :)
  4. a może Pańcia się zakocha w Fiszce :)foty suuuper:)
  5. to koniec ! nawet jeżeli coś da się zrobić to trwa do jutea nie da rady,Mały jest z tego co wiem w Krasnymstawie -trasa Zamość-Lublin a schron będzie w Nowodworze -jeżeli nie pokręciłam :(
  6. Abbi poszczęściło ci się z tymi ciotkami i wujkiem , ,chorchanko białasko :)
  7. o! mały ma nowego gościa -super,lika 1771 jak by trzeba było zapłacić za jakieś ogłoszenie (wykonane przez kogoś innego właśnie) to proszę daj znać ,cieszę się że próbujesz pomóc z tym hotelikiem :) ten mały to taki budek że serce się kroi a zobaczyć go za kratami schornu wręcz niewyobrażalne :( Rodzice Maciusia -czy wiecie coś bardziej na temat jego zdrowia czy tylko to że łapka jest "stara " i wg nich nie bolesna ale nadająca się na operację,napewno psychikę ma w strasznym stanie ale jeżeli nic więcej by mu nie było ,i czy będziecie w poniedziałek u wetów jak podejmą decyzję o jego oddaniu do schronu ?
  8. hej Finka bardzo cię przytulam i cirepliwie z tobą czekam na domek
  9. Abbi przytulanko i buziaki dla ciebie
  10. dziękuję za zaproszenie ,prześliczna maleńka,taka królewna,ale mi dzisiaj wybitnie smutno bo małego od Rodziców Maciusia nikt ,dosłownie nikt nie odwiedził,pojutrze idzie do schronu, a ja nie mam chodów ani znajomości by cokolwiek z min ruszyć :(
  11. no właśnie qurcze ,dziewczyny wiedzą ale niekoniecznie mają pewnie czas tu zaglądnąć, dlatego na ogólnym było by lepiej a może nie-nie wiem czyli co skoro dzisiaj sobota wieczór i nic się nie dzieje tzn,mały pojutrze idzie do schronu ,przykre ale zauważyłam że niekiedy tak się dzieje że niektóre psiurki są bez odzewu.-np.Cygan pies medialny ,mnóstwo postów,deklaracji i co dla mnie było wczoraj szokiem przy czytaniu jego wątku nadal w schronie od 1,5 roku co prawda w Rzeszowie schron jak mówią dziewczyny jest ok, to jednak schron a nie domek nawet tymczas -więc niestety ale malutki nie ma ze mną szans,póki nikt bardziej znajomy nie pomoże :(
  12. Rodzice Maciusia-przepraszam z góry za pytanie -czy nie można przenieść wątku niżej na ogólny,więcej ludzi tam zagląda niż konkretnie na lubelskie, byłaby większa szansa że go ktoś jeszcze zauważy i pomoże
  13. Tolu ,czekasz na kogoś konkretnego ,kto się zna na ogłoszeniach ,jak mogę pomóc ,ja nie kumata jeszcze w tych sprawach :(
  14. wątek jest w "lubelskich",ale ja mam czarne myśli co do tego małego ,mały nie ma siły przebicia :(,-Muminka trzeba do góry -ma ogłoszenia jw.trzeba czekać.
  15. o matko ,trzymaj się mały przecież zaraz będzie domek nie rób nam tego ,może masz poprostu depresję deszczową-głupi żart -ale niech tak będzie ,zdrowiej psiulu:)
  16. dziewczyny potrzebna doświadczona pomoc małemu od Rodziców Maciusia :(
  17. jeju! problem- z tego co wynika z wątku Muminka to deklaracji jest 80 zł.,ale to kropla, pisałam na naszych wątkach o małym ale cisza każdy ma takiego bidulka i szuka rozwiązania ,Z domkiem dla Muminka też nic, już sama nie wiem jak mogłabym pomóc ,tu trzeba kogoś bardziej doświadczonego
  18. o qrka,ale są już jakieś domki sprawdzone ,prawada i malutka pójdzie na swoje?
  19. witaj bardzo deszczowo Fineczko ,kiedy słoneczko uśmiechnie się i do ciebie ,smutno że taki ruch w adopcjach a ty dalej samiutka :(
  20. to co wątek Lady przejdzie wątków z Hapy endem !
  21. pozdrowka dla Kawy,faktycznie koniec świata z tymi burzami ja jestem z doskoku a wczoraj to było dreptanie w miejscu praktycznie :(,podnoszę poszukiwania osoby Z Janowca Wielkopolskiego !
  22. miazianko dla Fiszki -ciekawe jak się sprawuje w nowym chwilowym domku :)
  23. to super że udało się Wam z tym domkiem u Jamora -to chyba Spec od psiórków- teraz tylko a może aż - potrzebna kaska i Bursztyn na pewno będzie taki jak przed tym"domem stałym ":( , buziaki Bursztynku :)
×
×
  • Create New...