Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='Ulka18']Jesli tu sie nie znajdzie, to Lusia zamieszka u sasiadow w domu z 3-letnim dzieckiem i pania pracujaca tylko kilka godzin w czasie dnia. W domu praktycznie caly czas ktos jest.[/QUOTE] aaaaaaa ;),to będę trzymać kciuki żeby trafił się domek przed sąsiadami :) Luśka ma takie fajowskie ujęcia tylko pewnie żeby był efekt trzeba by w ogłoszeniach ciągle zmieniać a przecież to niemożliwe ,qrczę szkoda dziewczynki .
  2. [quote name='Lolalola']Odzwonmy do tej "pani" i zapytajmy czy mozemy ja przywiazac do budy na lancuchu na pare lat!!!!! co myslicie o moim pomysle.............??[/QUOTE] też jestem za ...:( pozdrowionka dla Bursztyna :)
  3. suuuper wiadomości :)nareszcie coś rusza u zamojszczaków :)
  4. Abbuśka to śliczna panienka :) co najwyżej troszeczkę jej się przytywszy ale patrząc na fotki to ona ciągle o coś ...zebrze :) robi taki sam słupek prosząc jak moja Sońka ,a te czarne węgielki zamiast oczków są rewelacyjne, coś ten Toruń ciągnie do Abbuśki ,już jeden domek był stamtąd ale nie wyszło :(
  5. wiemy o Filonku (*). i cieszymy się z Amelką :) , Neska też szykuje się do domku ,Muminek czeka na Pańcia który ma się objawić koło 20 sierpnia,szkoda że nasze panny malusińskie Abbi i Luśka jeszcze bezdomkowe ,ale może coś sesja u Murki i Funi coś da :)
  6. Abbuśka-śliczna panienko a bedziesz ty miała sesję zdjęciową?
  7. Lili jak tam? mam nadzieję że już powolutku przyzwyczajasz się :) Funiu doszła moja deklaracja wysłana na koniec lipca?
  8. co słychać u ciebie Abbcia ?fonów nie ma ...hm...toś ty przecież gotowiutka do nowego domciu,przytulaśna i całuśna :)
  9. bardzo się cieszę że Lili ma dobry domek ale.... z drugiej strony drga serducho że mała zamknięta sama na pól dnia a ona do tego nie przywykła :( co innego jak od małego przyzwyczaja się psa do zostawania ,moja Sońka przesypia ten czas,:), ale.... z trzeciej strony trzeba dać jej trochę czasu żeby opanowała sytuację i zrozumiała że Pańcia wraca i wtedy jest tylko dla niej ale...jeżeli E-s widzi smutną minkę Lili to wcale jej nie zazdroszczę z sumieniem ale ...z czwartej strony przecież Pańcia kocha psiulka i tak można sobie tłumaczyć w nieskończonośc za i przeciw....Będzie dobrze ,Lili przytalaki dla ciebie :)
  10. no a nie wiecie że na każdeo faceta przychodzi pora rozglądać się za małymi, a Barnaba to sobie chociaż popatrzy a jak się tak napatrzy to .....mu to wystarczy :)
  11. co ma się nie znaleść ...człowieki teraz wystawieją brzuchole na słoneczko a jak powracją to rzucą się na psiule małe i duże,spokojne i właśnie charakterne jak Tara i jeszcze bedą prosić o więcej :)
  12. pewnie nie wiedzą ...;) bo jakby wiedziały to byśmy mieli wojnę o Amelkę a tak pojawi się ten ,jeden konkretny domek który zabierze malutką i ...oczywiście nigdy nie odda :)
  13. Muminek a ty twardo stoisz w szeregach bezdomkowych zamojszczaków - wystąp przed szereg i śmigaj do ludziów :)
  14. Filonku a ja bardzo trzymam kciuki za twoje zdrówko,od ciebie zaczęłam dogo i wierz mi że bardzo się cieszę że jesteś w takim dobrym miejscu wsród... prawdziwych przyjaciół i cokolwiek da przyszłość to ty naprawdę wygrałeś dużo,wygrałeś miłość człowieka i jeżeli nie przkracza to twoich możliwości i masz jeszcze siły to korzystaj psiulku .
  15. albo przedpołudniowa Kawusia :) co czarnulko -cisza?
  16. Bursztyn ... ja ci powiem w wielkiej tajemnicy ,po cichu :) że jak bym byla na twoim miejscu w właśnie takim miejscu jamorowym to....zostałabym jeszcze małą chwilunię ,oczywiście nie za długo :) bo....to co Jamor z wami wyprawia ;)zielona szkoła,wodna szkoła,wspinaczkowo-mostowa szkoła,i nie wiadomo czy On nam wszystko pokazuje... czy nie chowa jeszcze jakiejś tam...szkoły... to normalnie nic tylko zazdroszczę,bo ja mam tylko miastowo-blokową szkołę :(
  17. [quote name='eloise']zwariować idzie w te wakacje, zero zainteresowania naszymi hotelowiczami![/QUOTE] no chyba... Lusia ,ślicznoto trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń.
  18. [quote name='eloise']na mapie dogo nie znalazłam nikogo stamtąd, jak na złość[/QUOTE] qurczę ,faktycznie szkoda ,a te polecane niżej dogomanki pomogą ?
  19. Abbuśka nożesz ty dziewczyno -na co ty czekasz? korzystaj z ogłoszeń i wiura do domku,im dłużej jesteś z Hanią tym gorzej dziewczynka zniesie z tobą rozłąkę a tak przytulałaby następną bidulkę do serduszka ,....będąc lekiem na całe zło......
  20. Frodo-zagłosowany ale chyba ciężko będzie się przebić ;)ale co powiem to powiem zdjątko suuuuper , qrka ja też ...bezdzieciata w takim wieku..:),moje dziecię pełnoletnie,
  21. a Lilka znowu prawie na końcu:( , allegro akywne ale qrka co z tego.... uwaga ! uwaga! Lila czeka na domek!!!!! doszła moja deklaracja wysłana dwa tygodnie temu?
  22. Amelko -malutka -co się próbuje przyplątać do ciebie ,jakieś chróbsko? e-tam może to tylko pojedyńczy incydent :( trzymam kciuki za to .
  23. hm...Muminek pewnie że nie jesteś potworem :) przecie ty całą gębą przystojny kawaler ,niskopodwoziowy i właśnie taki muminkowaty :) ale jakby wszystkie psiule były piękne i wysokonogie to byłoby nudno i monotonnie a tak ty jesteś takim wyjątkiem ... ale ci nasłodziłam że ho,ho... ja bym cię wyprzytulała właśnie takim jakim jesteś :)
×
×
  • Create New...