-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Jesli tu sie nie znajdzie, to Lusia zamieszka u sasiadow w domu z 3-letnim dzieckiem i pania pracujaca tylko kilka godzin w czasie dnia. W domu praktycznie caly czas ktos jest.[/QUOTE] aaaaaaa ;),to będę trzymać kciuki żeby trafił się domek przed sąsiadami :) Luśka ma takie fajowskie ujęcia tylko pewnie żeby był efekt trzeba by w ogłoszeniach ciągle zmieniać a przecież to niemożliwe ,qrczę szkoda dziewczynki . -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']Odzwonmy do tej "pani" i zapytajmy czy mozemy ja przywiazac do budy na lancuchu na pare lat!!!!! co myslicie o moim pomysle.............??[/QUOTE] też jestem za ...:( pozdrowionka dla Bursztyna :) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbuśka to śliczna panienka :) co najwyżej troszeczkę jej się przytywszy ale patrząc na fotki to ona ciągle o coś ...zebrze :) robi taki sam słupek prosząc jak moja Sońka ,a te czarne węgielki zamiast oczków są rewelacyjne, coś ten Toruń ciągnie do Abbuśki ,już jeden domek był stamtąd ale nie wyszło :( -
wiemy o Filonku (*). i cieszymy się z Amelką :) , Neska też szykuje się do domku ,Muminek czeka na Pańcia który ma się objawić koło 20 sierpnia,szkoda że nasze panny malusińskie Abbi i Luśka jeszcze bezdomkowe ,ale może coś sesja u Murki i Funi coś da :)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbuśka-śliczna panienko a bedziesz ty miała sesję zdjęciową? -
Lili jak tam? mam nadzieję że już powolutku przyzwyczajasz się :) Funiu doszła moja deklaracja wysłana na koniec lipca?
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
co słychać u ciebie Abbcia ?fonów nie ma ...hm...toś ty przecież gotowiutka do nowego domciu,przytulaśna i całuśna :) -
bardzo się cieszę że Lili ma dobry domek ale.... z drugiej strony drga serducho że mała zamknięta sama na pól dnia a ona do tego nie przywykła :( co innego jak od małego przyzwyczaja się psa do zostawania ,moja Sońka przesypia ten czas,:), ale.... z trzeciej strony trzeba dać jej trochę czasu żeby opanowała sytuację i zrozumiała że Pańcia wraca i wtedy jest tylko dla niej ale...jeżeli E-s widzi smutną minkę Lili to wcale jej nie zazdroszczę z sumieniem ale ...z czwartej strony przecież Pańcia kocha psiulka i tak można sobie tłumaczyć w nieskończonośc za i przeciw....Będzie dobrze ,Lili przytalaki dla ciebie :)
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonku (*) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no a nie wiecie że na każdeo faceta przychodzi pora rozglądać się za małymi, a Barnaba to sobie chociaż popatrzy a jak się tak napatrzy to .....mu to wystarczy :) -
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
sonia71 replied to beka's topic in Już w nowym domu
co ma się nie znaleść ...człowieki teraz wystawieją brzuchole na słoneczko a jak powracją to rzucą się na psiule małe i duże,spokojne i właśnie charakterne jak Tara i jeszcze bedą prosić o więcej :) -
Amelia - malutka bezbronna suczka znalazła swój raj:)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
pewnie nie wiedzą ...;) bo jakby wiedziały to byśmy mieli wojnę o Amelkę a tak pojawi się ten ,jeden konkretny domek który zabierze malutką i ...oczywiście nigdy nie odda :) -
Muminek a ty twardo stoisz w szeregach bezdomkowych zamojszczaków - wystąp przed szereg i śmigaj do ludziów :)
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonku a ja bardzo trzymam kciuki za twoje zdrówko,od ciebie zaczęłam dogo i wierz mi że bardzo się cieszę że jesteś w takim dobrym miejscu wsród... prawdziwych przyjaciół i cokolwiek da przyszłość to ty naprawdę wygrałeś dużo,wygrałeś miłość człowieka i jeżeli nie przkracza to twoich możliwości i masz jeszcze siły to korzystaj psiulku . -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztyn ... ja ci powiem w wielkiej tajemnicy ,po cichu :) że jak bym byla na twoim miejscu w właśnie takim miejscu jamorowym to....zostałabym jeszcze małą chwilunię ,oczywiście nie za długo :) bo....to co Jamor z wami wyprawia ;)zielona szkoła,wodna szkoła,wspinaczkowo-mostowa szkoła,i nie wiadomo czy On nam wszystko pokazuje... czy nie chowa jeszcze jakiejś tam...szkoły... to normalnie nic tylko zazdroszczę,bo ja mam tylko miastowo-blokową szkołę :( -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise']zwariować idzie w te wakacje, zero zainteresowania naszymi hotelowiczami![/QUOTE] no chyba... Lusia ,ślicznoto trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń. -
NESKA czyli PRĘGOWANA AKITA MIX ;-) JUŻ W SWOIM DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise']na mapie dogo nie znalazłam nikogo stamtąd, jak na złość[/QUOTE] qurczę ,faktycznie szkoda ,a te polecane niżej dogomanki pomogą ? -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbuśka nożesz ty dziewczyno -na co ty czekasz? korzystaj z ogłoszeń i wiura do domku,im dłużej jesteś z Hanią tym gorzej dziewczynka zniesie z tobą rozłąkę a tak przytulałaby następną bidulkę do serduszka ,....będąc lekiem na całe zło...... -
a Lilka znowu prawie na końcu:( , allegro akywne ale qrka co z tego.... uwaga ! uwaga! Lila czeka na domek!!!!! doszła moja deklaracja wysłana dwa tygodnie temu?
-
Amelia - malutka bezbronna suczka znalazła swój raj:)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Amelko -malutka -co się próbuje przyplątać do ciebie ,jakieś chróbsko? e-tam może to tylko pojedyńczy incydent :( trzymam kciuki za to . -
hm...Muminek pewnie że nie jesteś potworem :) przecie ty całą gębą przystojny kawaler ,niskopodwoziowy i właśnie taki muminkowaty :) ale jakby wszystkie psiule były piękne i wysokonogie to byłoby nudno i monotonnie a tak ty jesteś takim wyjątkiem ... ale ci nasłodziłam że ho,ho... ja bym cię wyprzytulała właśnie takim jakim jesteś :)