Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. tak -publicznie to tylko ja mogę się strachać bo ja takie wielkopsie strachajło,ale trzeba głoooośno przyznać że Barnaba to dostojny psiul :)
  2. pewnie że żal chudej bidulki :( ,Tara mizianko i przytulaki dla ciebie :)
  3. no wląśnie czas na Kawusię :loveu:i macie rację chyba na dobre wyszło jej to że jeszcze posiedział u Murki,nie ta dziewczynka :lol:
  4. Neska-bądź szczęsliwa z nową rodzinką :)
  5. no to tak na pocieszenie,chociaż u jamora to Bursztyn ma jak u "Pana Boga za piecem" -Bursztynie twój domek gdzieś jest tylko on sam jeszcze nie trafił na ciebie :(
  6. a tak suma sumaróm to trochę naszych:loveu:poszło do domków nie :multi:Neska,Abbi, zasiedziały Muminek,Frodo też ma oblukany domek a Henio,Fabian, Lusia,Barnaba, Tara,Bursztyn,Kawa, czekają :shake:
  7. no właśnie :( szkoda z tymi banerkami,bo nie wiadomo przy dwóch które wybrać, a ja właśnie zamierzałam męczyc syna o link o Zamościu obok banerków,a tu doooopa ,linku też nie można :(
  8. [quote name='kaskadaffik']no niestety, sąsiadka zachwycona, ale mąż znowu pogłaskał, pocieszył się, ale mówi że jednak psa nie chce :shake: No njc ważne że Lusia zaklepana :) Luśka dreptaj ty za tym "mężem",przymilaj się:loveu: ,wpatruj:crazyeye:,rób maślane oczęta :roll:.....i weź go na "babską upierdliwość ":diabloti: ,zobaczysz jak "mąż " skapituluje :multi:
  9. no Muminek :loveu:nareszcie:multi::multi::multi:bądź szczęśliwy malutki :loveu:aaaaa, dogadaj się jakoś z jamniorą ,no wiesz ...po chłposku,czyli ustępuj kobiecie z drogi a od czasu do czasu poadoruj:roll:
  10. ciotki częstować się banerkiem z podpisu-proszę bardzo :) tak jak pisałam zamówię allegro u isadory ,myślę że dla Karmelki i ... no właśnie Elza czy Lotka ,obie śliczności ale która pilniejsza(bo 3 to kasowo nie dam rady w tym m-cu)chyba Lotka ,Qurczę nie wiem :(
  11. Frodo ty czarny cyganie-pójdziesz ty do tego domku czy nie ?-mizianko dla ciebie mam nadzieję że ustąpiswz miejsca banerkowego -dlaczego tylko dwa banerki????-dla bezdomniakow ze Szczebrzeszyna.oni nie mają upatrzonych domków :(
  12. Abbusia-życzę ci ślicznotko duuuuuuużo miłości z nową rodzinką ,bądź szczęśliwa biała panienko :):):):):loveu:
  13. czyli tak: 1.Elza -biała z domkiem ,ktory jej nie chce 2.Karmelka 3.np.Janka z białymi skarpetkami, z lewej i Zojka z prawej -siostry 4.Zahir 5.np.Forest- terierowaty 6.np.Czako-husky 7.np.Czester -z łysym bokiem 8.np.Lotka-biszkoptowa sunia do sterylizacji imiona pozmieniajcie ,bo to wy widzicie biedne psiulki a zdjecia pewnie niech bedą w bieżących posatch .lepiej żeby były niż wogóle bo może ktoś przeglądając wątek coś pomoże
  14. może faktycznie lepiej wrzucajcie zdjęcia tutaj ,najwyżej w kolejnych postach,łatwiej będzie robić im ogłoszenia i nadajcie imiona bo tak trudno pisać o którego chodzi; wstępnie tak: 1.Elza -biała średnia ,labkowata suczka -do sterylizacji 2.Karmelka-malutka rudaska,wysterylizowana 3. -siostry spod cmentarza- a ta mala ciemna suczka napisana jako jedna z siósttr to jak dla mnie calkiem inna suczka 4.Zahir-mały,rudy zielonooki 5. - pies terierowaty,białawy ,spod cmentarza 6. - pies huski 7. - pies biały,z bezwlosa łatą na boku
  15. przekazalam zadrze że Abbcia też pojedzie w sobotę bo domek jutro sprawdzi elinka :)
  16. suuuper!!! pokłony bardzo niskie dla elinki :) :) :)
  17. to jest ktoś potrzebny do tej wizyty przedadopcyjnej czy już ustalone wszystko? bo nie wiem czy szukać kogoś ,przeglądam mapę ale tam bydgoszcz króluje,
  18. hej, możecie jakoś sprawdzić czy doszla moja deklaracja na siepien wyslana 27 lipca ? pozdrowka dla Foroda ,ktory będzie miał domek :)
  19. dziewczyny macie jeszcze jakieś zdjęcia białej Elzy i tej malutkiej karmelkowej suni -może być robocze imię Karmelka, będzie latwiej-to po wtorku zamowiłabym allegro u isadory ,tylko trzeba wiecej zdjęć i na kogo namiary , do wtorku jeszcze jest kilka dni to jak macie możliwość to poróbcie,
  20. [quote name='Akrum']teraz to już pora najwyższa na opuszczenie hoteliku i nowy własny heniutkowy domek :)[/QUOTE] tu wszyscy chyba jesteśmy -za!
  21. to ja się przypamnę z miziankami dla Fabiana :)
  22. no to zaraz 20 sierpnia...zobaczymy czy to będzie szczęśliwa data ....Pancio qrczę pamietaj o Muminku .!
  23. [quote name='mysza 1']Zaglądam do Tary, ilekroć ktoś do mnie dzwoni po jakiegoś owczarka, odsyłam do Beki. Może wreszcie się i Tarze poszczęści.[/QUOTE] no to niech już się tak stanie...:)
  24. no żesz Kawka masz teraz takie fotki że ....zaraz będzie domek :)
  25. uwaga,uwaga ,wielki Barnaba zaraz poooooołknie malą kaskadafffik,już ,już się przymierza... :)
×
×
  • Create New...