-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak -publicznie to tylko ja mogę się strachać bo ja takie wielkopsie strachajło,ale trzeba głoooośno przyznać że Barnaba to dostojny psiul :) -
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
sonia71 replied to beka's topic in Już w nowym domu
pewnie że żal chudej bidulki :( ,Tara mizianko i przytulaki dla ciebie :) -
NESKA czyli PRĘGOWANA AKITA MIX ;-) JUŻ W SWOIM DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Neska-bądź szczęsliwa z nową rodzinką :) -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no to tak na pocieszenie,chociaż u jamora to Bursztyn ma jak u "Pana Boga za piecem" -Bursztynie twój domek gdzieś jest tylko on sam jeszcze nie trafił na ciebie :( -
a tak suma sumaróm to trochę naszych:loveu:poszło do domków nie :multi:Neska,Abbi, zasiedziały Muminek,Frodo też ma oblukany domek a Henio,Fabian, Lusia,Barnaba, Tara,Bursztyn,Kawa, czekają :shake:
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaskadaffik']no niestety, sąsiadka zachwycona, ale mąż znowu pogłaskał, pocieszył się, ale mówi że jednak psa nie chce :shake: No njc ważne że Lusia zaklepana :) Luśka dreptaj ty za tym "mężem",przymilaj się:loveu: ,wpatruj:crazyeye:,rób maślane oczęta :roll:.....i weź go na "babską upierdliwość ":diabloti: ,zobaczysz jak "mąż " skapituluje :multi: -
no Muminek :loveu:nareszcie:multi::multi::multi:bądź szczęśliwy malutki :loveu:aaaaa, dogadaj się jakoś z jamniorą ,no wiesz ...po chłposku,czyli ustępuj kobiecie z drogi a od czasu do czasu poadoruj:roll:
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbusia-życzę ci ślicznotko duuuuuuużo miłości z nową rodzinką ,bądź szczęśliwa biała panienko :):):):):loveu: -
czyli tak: 1.Elza -biała z domkiem ,ktory jej nie chce 2.Karmelka 3.np.Janka z białymi skarpetkami, z lewej i Zojka z prawej -siostry 4.Zahir 5.np.Forest- terierowaty 6.np.Czako-husky 7.np.Czester -z łysym bokiem 8.np.Lotka-biszkoptowa sunia do sterylizacji imiona pozmieniajcie ,bo to wy widzicie biedne psiulki a zdjecia pewnie niech bedą w bieżących posatch .lepiej żeby były niż wogóle bo może ktoś przeglądając wątek coś pomoże
-
może faktycznie lepiej wrzucajcie zdjęcia tutaj ,najwyżej w kolejnych postach,łatwiej będzie robić im ogłoszenia i nadajcie imiona bo tak trudno pisać o którego chodzi; wstępnie tak: 1.Elza -biała średnia ,labkowata suczka -do sterylizacji 2.Karmelka-malutka rudaska,wysterylizowana 3. -siostry spod cmentarza- a ta mala ciemna suczka napisana jako jedna z siósttr to jak dla mnie calkiem inna suczka 4.Zahir-mały,rudy zielonooki 5. - pies terierowaty,białawy ,spod cmentarza 6. - pies huski 7. - pies biały,z bezwlosa łatą na boku
-
przekazalam zadrze że Abbcia też pojedzie w sobotę bo domek jutro sprawdzi elinka :)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
suuuper!!! pokłony bardzo niskie dla elinki :) :) :) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
to jest ktoś potrzebny do tej wizyty przedadopcyjnej czy już ustalone wszystko? bo nie wiem czy szukać kogoś ,przeglądam mapę ale tam bydgoszcz króluje, -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']teraz to już pora najwyższa na opuszczenie hoteliku i nowy własny heniutkowy domek :)[/QUOTE] tu wszyscy chyba jesteśmy -za! -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
to ja się przypamnę z miziankami dla Fabiana :) -
no to zaraz 20 sierpnia...zobaczymy czy to będzie szczęśliwa data ....Pancio qrczę pamietaj o Muminku .!
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
sonia71 replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Zaglądam do Tary, ilekroć ktoś do mnie dzwoni po jakiegoś owczarka, odsyłam do Beki. Może wreszcie się i Tarze poszczęści.[/QUOTE] no to niech już się tak stanie...:) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
uwaga,uwaga ,wielki Barnaba zaraz poooooołknie malą kaskadafffik,już ,już się przymierza... :)